«Сашка» опис серій 81 – 90

"Сашка" опис серій

“Сашка” зміст серій 71 – 80 дуже часто потрібно, коли пропустиш серію улюбленого телесеріалу, а так як прем’єра відбулася тільки на каналі Україна, то прочитати що буде в нових серіях, не вдасться, творці тримають інформацію в секреті.

“Сашка” опис 81 серії

Марина вирішує, що сліпота Саші – це її шанс повернути Андрія. Вона підлаштовує все так, щоб розлучення перенесли на кілька місяців.
Микита пропонує Галі зустрічатися. Андрій проводить ніч з Марією, але зізнається їй, що не може не думати про Сашу, його мучать погані передчуття. Марія «в цілях терапії» забороняє йому зв’язуватися з Києвом і потайки спалює лист від Дарини з проханням терміново повернутися. Борис ставить Вікторії ультиматум – або вона повернеться до нього, або він розповість Саші, що спав з її матір’ю. Марина вирішує зрадити Андрію з Віктором.

“Сашка” опис 82 серії

Саша каже Руслану, що ніколи не любила його і не зможе полюбити. Просить подати на розлучення. Микита робить Галі пропозицію руки і серця. Катя зав’язує зі спиртним і влаштовується санітаркою в клініку.
Завдяки хитрості, Вікторія змушує Бориса постати перед журналістами в образі Сатин. Медичний консиліум робить висновок, що Саша може залишитися сліпою до кінця життя. Михайло вирішує, що Бориса пора усувати від керівництва партією «Порядок». Новим обличчям партії він збирається зробити Марину.
Андрій просить Володимира допомогти йому в останній раз спробувати завоювати Сашине серце. Він хоче постати перед нею іншою людиною.

“Сашка” опис 83 серії

Олег пропонує Ользі вийти за нього заміж. Марія зізнається Андрію в любові і намагається пояснити йому, що його почуття до Саші не що інше , як жалість. Руслан вирішує відпустити Сашу і подає на розлучення. Віра передбачає йому щасливий шлюб незабаром. Його наречена знаходиться десь поруч. Андрій переконує Вікторію та Галю, в щирості своїх почуттів, просить допомоги у завоюванні серця Саші . Побачивши Михайла і Любов разом, Марина починає шантажувати Михайла, щоб той допоміг їй уникнути розлучення.

“Сашка” опис 84 серії

Андрій повідомляє Володимиру і Марго, що він йде з партії, щоб присвятити весь свій час Саші. Просить у Володимира дозволу поїхати в Пріваловку, щоб доглядати за його дочкою. Михайло, дізнавшись про відносини Ольги та Олега, погрозами намагається змусити Ольгу припинити цей зв’язок. Змовившись з Поліною, Семен роздобува компромат на Марину, чим прискорює процес розлучення Андрія. Вікторія зізнається Карпову, що її почуття до Володимира поступово оживають. У Семена не виходить налагодити контакт з Настею – дівчинка боїться його і не визнає. Андрій, в обличчі нового робочого дачі Привалова – Тараса, викликає у Саші симпатію.

“Сашка” опис 85 серії

Віктор пропонує Марині вийти за нього заміж. Марина дізнається про майбутнє весілля Богдана та Аліни і вирішує відбити завидного нареченого у подруги. Саша під наглядом Андрія сідає за кермо Мухи. Люди Сохацького тиснуть на Руслана, щоб той продав свою ділянку. Любов пропонує Марго свою допомогу у виборах – вона готова супроводжувати чоловіка на його зустрічах з виборцями. Саша розповідає Андрію в обличчі Тараса історію свого кохання.

“Сашка” опис 86 серії

Володимир дізнається, що Любов відправила його детектива закордон на час проведення другого, як з’ясувалося сфальсифікованого ДНК – тесту. Андрій просить Вікторію дозволити йому зізнатися Саші в тому, що Тарас – це він. Марина симпатизує Руслану. Вона приносить свої вибачення за поведінку батька і пропонує йому зустрітися як-небудь. Вікторія зізнається Ліді, що ревнує Володимира і відчуває себе без нього некомфортно. Саша вмовляє Андрія звозити її в кіно. Михайло пропонує Любові провести ніч в готелі, а у відповідь на відмову – ображає її, вказуючи на незавидне становище відданої дружини. П’яна Любов вривається на дачу Привалова і стріляє в Вікторію .

“Сашка” опис 87 серії

Володимир відвозить Вікторію до Наума і просить його не розголошувати інформацію про подію і не заявляти в міліцію. Замкнута на дачі Привалова Любов, збігає з ув’язнення і пускається в перегони. Сохатскі запускають у ЗМІ статтю про особисте життя Володимира і минулому Вікторії. Володимир вирішує відмовитися від політичної кар’єри заради сім’ї і робить публічну заяву про відхід з політики. Андрій вмовляє Володимира та Вікторію розповісти Саші про поранення Вікторії і розгромну статтю Сохатских , адже вона відчуває, що від неї щось приховують. Прийшовши в себе, Любов вирішує здатися міліції. Марина підкуповує Свєту, щоб та поїхала в Пріваловку і з’ясувала де шукати Андрія.

“Сашка” опис 88 серії

Світлана говорить Марині, що Андрій знаходиться в Пріваловці. Реваз попереджає Марго, що серед їхніх однопартійців є людина, яка зливає інформацію Сохатским. Він знає, хто це, але зараз перевіряє інформацію. Марина повідомляє Руслану, що Андрій зараз знаходиться поруч з Сашою. Вона пропонує помститися їм обом. Віктор хоче, щоб Марго зробила його новим обличчям і лідером партії «Прогрес». Борис підкуповує Гришу, щоб той повідомляв про всі пересування Ольги. Саша зізнається Андрію в обличчі Тараса, що все рідше думає про Андрія. Тепер їй подобатися інша людина. Галя дізнається, що вона вагітна.

“Сашка” опис 89 серії

Розгромна стаття Сохатских здобула несподіваний ефект – шалений ріст рейтингів Партії «Прогрес». Сохатска вирішують вбити Привалова. Олександр ділиться з Володимиром своїми міркуваннями про те, що замах на Андрія – справа рук Сохатских. Борис просить Марту допомогти йому повернути дружину, вмовляє стежити за нею. Галя вирішує розповісти Руслану про вагітність. Марина обманом заманює Руслана до себе додому і намагається його спокусити. Це знімає на камеру Віктор.

“Сашка” опис 90 серії

Кирило дає завдання Анатолію нібито випадково під час полювання застрелити Володимира і шантажем змушує його погодитися. Реваз стає свідком угоди Анатолія та Кирила.
Вілен робить пропозицію руки і серця Любові. Володимир вирішує залишитися у політиці та погоджується поїхати на полювання. Марта робить все , щоб посварити Ольгу і Бориса. Вікторія вирішує заснувати фонд допомоги повіям, які хочуть повернутися до нормального життя. Саша зізнається Андрію в обличчі «Тараса» в любові. Михайло повідомляє Марині, що вона буде новим обличчям партії «Порядок». До Саші повертається зір.

“Сашка” опис серій 91-100

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар