“Сашка” опис серій 1 – 10

"Сашка" опис серій

Телесеріал “Сашка зібрав багато глядачів , які з нетерпінням чекають виходу нових серій. Опис серій ” Сашка” дуже часто потрібно, коли пропустиш серію улюбленого телесеріалу , а так як прем’єра відбулася тільки на каналі Україна , то прочитати що буде в нових серіях, не вдасться, творці тримають інформацію в секреті.

“Сашка ” зміст серії 1

Середина 90 -х, Київ . 18 – річна повія Віка народжує дочку . Вона змушена відправитися з далекобійниками в рейс , щоб оплатити борг за проживання. По дорозі до Москви фура далекобійників потрапляє в аварію і вибухає … Минуло 18 років. Саша живе у дитбудинку сімейного типу зі злою і жадібної вихователькою Сімой , підробляє на автомийці і на ринку , продаючи автозапчастини. Дівчина – автомеханік « від Бога». Під час розгону ринку Андрій Марчук – обличчя партії « Прогрес» – виступає з промовою і отримує від Саші яблуком в лоб. Борис Сохатський – лідер партії «Порядок» і колишній друг лідера партії «Прогрес » Володимира Привалова використовує це, як додатковий привід образити суперника. Сашу ловлять і призводять до міліції , але вона збігає. Андрій дізнається , що дочка Бориса Сохатская Марина вагітна від нього . Андрій у замішанні. Володимир Привалов дізнається від вмираючої черниці Олександри про те, що у нього є дочка , але ні імені , ні як її знайти, сестра розповісти не встигає. Андрій заїжджає на мийку і зустрічає Сашу …

“Сашка ” зміст серії 2

Друг дитинства Руслан робить Саші пропозицію. Саша відмовляє. Андрій потрапляє в аварію. Саша , ризикуючи життям , витягує його з палаючого авто за мить до вибуху . Дочка Володимира Привалова та Ольги Сохатскої Дарина повертається з донькою Настею з дому вітчима Бориса Сохатского до батька через образи на адресу Володимира з боку Бориса . Андрій зізнається Віктору , що не хоче одружуватися на Марині . Марина наполягає . У день повноліття Саші Сіма виганяє її з дому , відібравши гроші , які та відкладала кілька років. Саша поселяється у подруги Галі і влаштовується на роботу монтажником супутникових антен. У свій перший робочий день вона встановлює антену на даху особняка Привалова . Від необережного руху Саша втрачає рівновагу і зривається з даху.

“Сашка ” змісту серії 3

Зірвавшись з даху , Саша падає на Андрія. На торжестві переполох. Андрій обурений , звинувачує Сашу в переслідуванні. Саша розкриває правду про аварію. У вирішальному матчі сезону Першої ліги Чемпіонату України з футболу зійдуться клуби Володимира Привалова – оболонський «Вектор» – і Бориса Сохатского – дарницький « Стратег ». Чоловік Дарини Роман знайомиться з Ларисою. У них зав’язуються стосунки . У компанії з установки супутникових тарілок скандал. Директор компанії виганяє Сашу і її напарника Колю , нічого не заплативши , ще й погрожуючи штрафом. Борис випереджає Володимира , перекуповуючи футболіста з Камеруну . Володимир наказує Андрію вибачитися перед Сашею , інакше відмовляється вести з ним справи. Андрій їде просити вибачення у Саші, застає її під час аварії на СТО. Не може відірвати від неї погляд і цілує .

“Сашка ” зміст серії 4

Після невдалої спроби примирення з Сашею Андрій отримує чергову травму голови і втрачає свідомість . Саша приводить до тями Андрія та везе його додому. У підпільному публічному будинку Борис знайомиться з повією Сатин , яка працює тільки в масці. У захваті він просить господиню борделя Ірину Миколаївну закріпити Сатин за ним. Роман перебирається до Лариси жити. Марина продовжує наполягати на весіллі та легалізації відносин . Андрій просить дати йому час . Володимир наймає детектива для пошуку дочки. Сашу і Колю звільняють з автомийки . Саша влаштовується працювати прибиральницею на елітну СТО . Дарина влаштовується працювати ведучою спортивних новин на канал Володимира. Голодні Саша і Галя забираються за яблуками в сад дачі Сохатских . Раптом до потилиці Саші хтось приставляє дуло рушниці.

“Сашка ” зміст серії 5

Марина , погрожуючи рушницею , наказує Саші віддати яблука і зі скандалом виганяє Сашу і Галю геть. Саша , побачивши Андрія в компанії Марини , розбиває вікно дачі Сохатских і тікає. Руслан на нічній трасі рятує Сашу і Галю від наполегливого чоловіка , віддає дівчатам свій мотоцикл , а сам відправляється з передмістя додому пішки. Підготовка до футбольного матчу йде повним ходом. Роман живе за рахунок Лариси , відмовляється шукати роботу. Лариса боїться втратити Романа . Матч в самому розпалі , але Саша і Андрій не звертають уваги на те, що відбувається . Вони бачать тільки одне одного. «Вектор» перемагає. Марина , засмучена відсутністю уваги Андрія , їде зі стадіону з молодим і перспективним бізнесменом , сином партнера батька , Олега Шелеста , – Богданом . По дорозі вона викидає з вікна авто стаканчик з кавою , потрапляє в Сашу і безнадійно псує її нову куртку.

“Сашка ” зміст серії 6

Марину зупиняє даішник, за те що вона перевищила швидкість . Загрожуючи прізвищем , дівчина влаштовує скандал , і її відпускають. Андрій продовжує ігнорувати Марину , і вона віддається Богдану в його літаку, що летить до Москви, і , не долетівши до місця призначення , повертає літак назад . Засмучений поразкою Борис нищить автомобілі футболістів своєї команди , влаштовує бійку з Володимиром і їде шукати розради у Сатин . Саша в помсту за зіпсовану куртку виливає на Андрія каву. Андрій дарує Саші чотири нові куртки. Борис пропонує Роману угоду: Роман б’є Дарину по обличчю , тим самим позбавляючи можливості працювати в ефірі , а Борис забезпечує йому захист і виплачує винагороду.

“Сашка ” зміст серії 7

Роман дізнається від Бориса про наявність у Дарини рахунку з великою сумою грошей . Андрій обіцяє Марині одружитися з нею. Саша продає подаровані Андрієм куртки , викуповує у сусіда стареньку « Волгу » і швидко ремонтує . Роман дізнається у юриста , що в разі смерті Дарини він є спадкоємцем першої черги . Дарина відмовляється ділитися з Романом грошима , так як вони призначені їх дочки Насті . Роман вирішує вбити Дарину . Марина ревнує Андрія до племінниці Володимира Каті. Детектив з’ясовує , що ім’я дочки Володимира – Олександра Володимирівна Коваленко. Роман в масці нападає на Дарину, без тями відвозить її, але та опам’ятовується і втікає . Її підбирає на своєму автомобілі Саша .

“Сашка ” зміст серії 8

Роман пускається в погоню за Сашком і Дариною . Саша заїжджає в глухий кут і , захищаючи Дарину , отримує від Романа кулю в груди. Переляканий Роман кидає дівчат і їде. Дарина не бачила особи нападника , але його голос був дуже схожий на голос Романа . Андрій відвозить Сашу до лікарні і не йде до кінця операції. На прохання, прийшовшої до тями Саші Андрій відвозить її авто на СТО і в знак подяки оплачує дорогий ремонт позачергово. Любов помічає зміни в поведінці Володимира і думає , що він збирається її кинути . Руслан та Андрій стикаються в лікарні. Руслан повідомляє Андрію , що він Сашин хлопець. Щоб забезпечити собі алібі, Роман робить Ларисі пропозицію руки і серця і просить її нікому не розповідати, що він не ночував удома. За Романом приходить міліція.

“Сашка” зміст серії 9

На допиті Роман не визнає свою провину, вміло викручується . Щоб розговорити його, йому надають «свого» адвоката. Роман знаходить можливість повідомити начальника служби безпеки Бориса Костянтину , що здасть всіх , якщо його не витягнуть. Роман на побаченні вимагає гроші за моральну шкоду і збереження таємниці . Костянтин пояснює Роману , що , видавши Бориса , той ризикує позбутися життя . Марина підозрює загрозу викидня , і її госпіталізують в палату на одному поверсі з Сашой. Марина дає зрозуміти Саші, що вона наречена Андрія . Сімейний доктор Привалова – Наум – дізнається , що Марина Сохатская чекає дитину від Андрія . Борис відкриває новий ТРЦ. Під час виступу витягує на сцену Сашу . На них націлені камери ЗМІ.

“Сашка ” зміст серії 10

Люди Привалова і Сохатского підозрюють Сашу в шпигунстві на партію – конкурента. У партії « Прогрес» з’являється дуже впливовий спонсор. Борис наполягає , щоб Марина налагодила відносини з Богданом , так як це вигідно для його політичних справ . У слідства залишається все менше зачіпок по справі Романа .

Зміст серій 11-20 можна прочитати за наступній статті.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар