“Сашка” опис серій 51-60

"Сашка" опис серій

“Сашка” зміст серій 41 – 50 дуже часто потрібно, коли пропустиш серію улюбленого телесеріалу , а так як прем’єра відбулася тільки на каналі Україна , то прочитати що буде в нових серіях, не вдасться, творці тримають інформацію в секреті.

“Сашка” опис 51 серії

Саша у важкому стані потрапляє до лікарні. Сохатські пропонують Марго домовитися і не видавати інформацію про поведінку Бориса пресі. Натомість вони збереже в таємниці весь компромат, видобутий на Привалова, завдяки тривалому прослуховуванню їх вдома. Володимир просить Андрія не з’являтися у нього на очах. Тепер він не тільки зрадник і брехун, а ще й винуватець того, що сталося з Сашою. Щоб не втратити головного спонсора партії «Порядок» , Сохатські обіцяють Олегу Шелесту пост віце-прем’єра в новому уряді. Реваз подає заяву на звільнення. Марина вривається в лікарню і при всіх влаштовує Андрію скандал, за що отримує від чоловіка ляпаса. В істериці Марина викидається з вікна.

“Сашка” опис 52 серії

 Любов вирішує піти з дому. Володимир залишає цю ситуацію без уваги. Катя їде в ресторан з Віктором, де в черговий раз перебирає зі спиртним і потім проводить ніч з Віктором. Вікторія щодня навідується до Саші , чим дивує Володимира і саму себе. Володимир зізнається Руслану , що він батько Саші і обіцяє сьогодні ж розповісти все Любові. Борис виганяє Максима з дому. Віктор починає здогадуватися про зв’язок Володимира та Саші. Бориса замикають на дачі без спиртного і без права голосу. Андрій помічає, що Карпов відноситься до Саші не просто як до пацієнтки. Саша в безпам’ятстві називає Вікторію мамою.

“Сашка” опис 53 серії

 Марго вирішує вибрати нове обличчя партії «Прогрес». Максим збирається оголосити всім про відносини з Оксаною. Володимир дзвонить Вікторії, щоб повідомити, що Саша прийшла в себе, але слухавку бере Сатин. Борис підозрює, що Саша – коханка Володимира. Вирішує знайти на них компромат. Віра пророкує Руслану, що Саша сьогодні помре. Марина купує щурячу отруту, і, переодягнувшись медсестрою , проникає в палату до Саші. Борис зриває маску з Сатин, та, вириваючись, ударяється головою і втрачає свідомість. Борис відвозить Сатин з собою.

“Сашка” опис 54 серії

 Наум знаходить шприц з отрутою біля Сашиного ліжка. Вирішує віддати його на експертизу та перевірити камери спостереження. Карпов відмовляється надати допомогу Любові, після того як та погано говорить про Сашу. Саша, прокинувшись, згадує, що її хотіли вбити. Вікторія приходить в себе на дачі у Бориса. Борис приковує Вікторію наручниками до ліжка. Андрій зізнається Каті, що не любить її і їм ніколи не бути разом. Він любить Сашу. П’яна Катя заходить до кімнати Саші і ріже всі її речі. Наум повідомляє Андрію, що є підстави підозрювати Марину в спробі вбивства Саші.

“Сашка” опис 55 серії

 Вікторія з’ясовує, що Сатин працює в публічному домі. Володимир пропонує Руслану оселитися в будинку Привалова . Андрій каже Саші, що готовий одружитися на ній і розлучитися з Мариною . Ользі доносять , що Марина , після сварки з Андрієм , викинулася з вікна і дивом залишилася жива. Володимир зізнається Андрію , що він батько Саші і на цій підставі він забороняє Андрію наближатися до Саші . Ольга без попередження приїжджає до Бориса і повідомляє , що пропала Вікторія , її оголосили в розшук. За містом Віра зустрічає Вікторію і допомагає тій втекти від викрадачів . Марина знову приходить до Саші в палату.

“Сашка” опис 56 серії

 Марина попереджає Сашу не наближатися до Андрія. Пропонує їй гроші і загрожує. Руслан і Саша цілуються. Цю сцену випадково бачить Андрій. Саша відмовляється повертатися в будинок Привалова і знову перебирається жити до Галі. Ольга дізнається про пристрасть Бориса до клубів дозвілля та Сатин. Ольга задумує влаштувати підпал клубу дозвілля «Схід» . Віктор підбиває Андрія з’їздити в клуб дозвілля « Схід». Андрій вирішує розлучитися. Він переписує все своє майно на Марину, пояснюється з нею і переїжджає жити до Наума. Поліна знаходить у вітальні тіло Марини .

“Сашка” опис 57 серії

 Марина у важкому стані потрапляє до реанімації. Дитина не переносить Мариніної спроби самогубства. Ольга більше не має наміру терпіти зради Бориса. Вона кілька разів стріляє в чоловіка. Сіма вмирає, але перед смертю встигає переписати свій будинок на Сашу. Андрій замикається у себе в квартирі і вирішує покінчити з собою. Саша повертається до роботи на СТО, але з умовою більше не обслуговувати машини партії «Прогрес». П’яний Андрій приїжджає до Саші додому і вимагає, щоб вона з ним поговорила. У квартиру Андрія вривається озброєний Борис.

“Сашка” опис 58 серії

Інформація про Маринину спробу самогубства потрапляє в ЗМІ. Даішники повідомляють Володимиру, що Андрій затриманий у нетверезому стані. Разом з ним була Саша Коваленко. Перелякана і засмучена через Андрія Саша замість вечері у Привалова вирішує сховатися в будинку Сіми. Руслан знаходить Сашу і показує їй місце, де буде побудовано їх власне СТО . Ольга забороняє Андрію провідувати Марину. Світлана говорить Каті, що Марина втратила дитину і знаходиться при смерті. Валентина приїжджає провідати Сашу і умовити її повернуться в будинок Привалова . Борис вирішує посадити Андрія до в’язниці за спробу вбивства.

«Сашка» 59 серія опис

Ольга застає Максима й Оксану, які цілувалися. Вона просить Бориса розібратися з сином. Андрій дарує Саші обручку і робить Саші пропозицію руки і серця. Марина приходить до тями. Віктор повідомляє їй, що вона втратила дитину, а Андрій зараз не з нею, а з Катею або Сашею. Зате він, Віктор, поруч. Вікторія повертається до звичайного життя і дає Борису зрозуміти, що не в його інтересах розголошувати відбулося між ними. У Марини віднімаються ноги. Борис обіцяє Марині, що зробить все для того, щоб Андрій не пішов від неї. Вікторія і Володимир йдуть на побачення. Любов вирішує повернутися до Володимира. Володимир зізнається їй, що Саша його дочка.

«Сашка» 60 серія опис

Любов відмовляється приймати Сашу і вирішує піти з дому. Саша готується до весілля з Андрієм. Дарина не наважується сказати їй правду про майбутнє вінчання Марини та Андрія. Володимир і Вікторія цілуються. Це бачить Карпов. Борис дає вказівку вбити Андрія завтра ж. З кожним втраченим днем винагороду за вбивство буде нижчою. Катя на урочистості з нагоди вінчання влаштовує бійку з Мариною, за що потрапляє до міліції. Помічники Бориса стріляють у Андрія. Саша бере викинутий пістолет і стріляє вбивцям у слід.

 «Сашка» опис серій 61 – 70

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар