Опис серій “Сашка” 11 – 20

"Сашка" опис серій

Опис серій » Сашка » 1-10 дуже часто потрібно, коли пропустиш серію улюбленого телесеріалу , а так як прем’єра відбулася тільки на каналі Україна , то прочитати що буде в нових серіях , не вдасться , творці тримають інформацію в секреті.

“Сашка ” опис серії 11

Зважаючи на відсутність достатніх доказів , Романа випускають з-під варти. Лариса ховає його в порожній бабусиній хаті на Чернігівщині. Роман по мобільному підтримує зв’язок з донькою Настею. Борис дає вказівку позбутися Романа , щоб той «Не бовкнув зайвого ». Марина з ревнощів влаштовує бійку з Сашею і розбиває авто Андрія . Борис і Володимир змагаються за електорат на тліючому бунті близько Деснянського РВВС Чернігівської області. Домробітниця Привалова Валентина дізнається про відносини їх кухаря Оксани з сином Бориса – Максимом Сохатским. Марина обіцяє покінчити з собою , якщо Андрій не прийме рішення про весілля найближчим часом.

“Сашка ” опис серії 12

Андрій обіцяє Марині, що до кінця місяця вони розпишуться. Директор СТО відмовляється взяти Сашу механіком. Віктор починає доглядати за Сашком. Володимир дає вказівки знайти Романа. Борис шукає спосіб скомпрометувати Володимира у зв’язку зі справою Романа . Володимир наполягає , щоб Андрій одружився на його племінниці Каті.

“Сашка ” опис серії 13

Борис оголошує своїй сім’ї про початок відкритої війни проти Привалова . Вікторія скаржиться своєму психотерапевта Карпову на нічні кошмари і розповідає про пережиту катастрофу та часткову амнезію. Костянтин дзвонить Роману – пропонує зустрітися. Переляканий Роман відмовляється. Сіма влаштовує бійку з Сашком, який заступився за Артема. Дільничний стає на бік Сіми, але детектив Привалова допомагає відновити справедливість – Сіму відвозять у відділок. Катя зізнається в коханні спянілому Андрію , той, не зрозумівши серйозності слів дівчини , теж зізнається їй у коханні. Детектив повідомляє Володимиру про успішне просування пошуків дочки і обіцяє повідомити її ім’я , після тесту ДНК.

“Сашка ” опис серії 14

Катя і Марина паралельно готуються до весілля з Андрієм. Ольга знайомить Вікторію з Борисом. Вікторія присікає залицяння Бориса . Помічники Сохатского і Привалова встановлюють один одному прослушки в офісі. Наум повідомляє Андрію , що приводу для хвилювань немає – Марині пізно робити аборт. Віктор обманом вмовляє Сашу піти з ним у ресторан , але підоспілі Руслан та Андрій викривають ловеласа . Вілен загрожує Марго , що видворить її з країни , якщо Марго не схаменеться і не пояснить своїм господарям , що ловити їм з Приваловим нічого. Детектив повідомляє Володимиру , що за результатами ДНК – аналізу з 99 % ймовірністю знайдена дівчина – дочка Привалова , тепер він може назвати її ім’я.

“Сашка ” опис серії 15

Детектив повідомляє Володимиру про те , що його дочка – Олександра Коваленко. Володимир їде на СТО , але так і не наважується сказати Сашці, що він її батько. Віктор заявляє в ЗМІ , що став жертвою брудних передвиборних технологій партії « Порядок» . Володимир дає завдання Ревазу знайти якомога більше інформації про Сашу, а сам все частіше з’являється на СТО. Наймані вбивці Бориса знаходять Романа і встановлюють за ним стеження . Саша отримує пропозицію від Володимира стати нянею Насті. Володимир намагається з’ясувати , що сталося в їхніх стосунках з Любов’ю . Любов влаштовує істерику , в пориві ревнощів , кидається на Сашу , оступається і падає зі сходів.

“Сашка ” опис серії 16

Любов , за порадою Наума, починає лікування у психотерапевта Карпова. Борис виправдовується перед Ольгою про походження маски, в якій його вчора принесли додому. Дарина приймає Сашу на роботу нянею для Насті. Борис розміщує в газеті розгромну статтю про партію Володимира. Але партія «Прогрес » орієнтована на європейські цінності , і відповідати не буде . Борис наказує Костянтину простежити за Сатин і з’ясувати хто ж вона насправді . Відносини Вікторії і Ольги переростають в дружбу. Наймані вбивці Бориса вбивають Романа.

“Сашка ” опис серії 17

Однопартійці Володимира підтримують його ідею (в якості акції для залучення електорату) влаштувати весілля Андрія та Каті. Лариса виявляє зникнення Романа . Слідчий відмовляється приймати її заяву. Перший робочий день Саші в будинку Привалова починається з несподіваного поцілунку з Андрієм і жорсткої розмови з Любов’ю. Вілен дає завдання Борису розшукати Сашу. Вона повинна стати обличчям партії « Порядок». Засмучена особливим ставленням Володимира до Саші Любов дивом уникає автомобільної аварії. Покоївка Світла налаштовує оточуючих проти Саші. Руслан в нестямі від щастя – Саша нарешті його поцілувала .

“Сашка ” опис серії 18

Реваз пропонує Володимиру позбутися тіла Романа, але міліція руйнує їхні плани. Інформація про страшну знахідку миттєво опиняється в ЗМІ. Усі підозри падають на сім’ю Привалова. Володимир зізнається Марго про позашлюбну дочку. Тепер він не може балатуватися в президенти і бути обличчям партії. Засмучений відмовою Дарини Анатолій починає агресивно добиватися уваги від дівчини. Поцілувавшись знову, Саша і Андрій обіцяють один одному більше ніколи так не робити. Андрій клянеться Марині, що через тиждень вони одружаться. Ольга підозрює Бориса в зраді. Любов стріляє в себе.

“Сашка ” опис серії 19

Володимир вирішує зізнатися Саші, що він її батько. Хірург повідомляє, що Любов буде жити. Володимир все ще не підозрює про подію. Марина, опинившись свідком телефонної розмови Каті та Андрія, ображає Катю. Анатолій відверто висловлює Саші своє погане ставлення до неї, обіцяє, що після одужання Люби її не буде в домі Привалова. Віктор цілує Сашу. Саша відповідає йому ляпасом.

Борис продовжує намагатися завоювати Вікторію, але та ставить Бориса на місце. Дарина підозрює Сашу у відносинах з Володимиром. Саша переконує Дарину, що це не правда. Кирило йде по Сашиному сліду і, зрештою , знаходить потрібну адресу.

“Сашка ” опис серії 20

Галя повідомляє Кирилу, що Саша тепер живе і працює у Володимира Привалова. Ольга влаштовує Борису сцену ревнощів. Катя, перебравши зайвого, зриває репетицію в театрі. Андрій пропонує Науму бути свідком на їх з Мариною таємному весіллі. Наум висловлює сумніви в тому, що Андрій буде щасливий. Лариса подає заяву в прокуратуру на Дарину Привалову. А потім дає інтерв’ю для телебачення й газет, звинувачуючи Дарину у вбивстві Романа.

Саша ревнує Андрія до Марини. Андрій ревнує Сашу, бачачи, наскільки вона близька з Русланом. Залишившись на ночівлю в заміському будинку Привалова, Андрій йде до кімнаті Саші, не знаючи про те, що вони з Русланом помінялися місцями.

Опис наступних серій “Сашка” буде додаватися, їх ви зможете прочитати трохи пізніше.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар