“Вікно життя” 2 сезон опис серій

В

Вікно життя 2” опис серій серіалу про небажаних дітей, залишених в бебі-боксах.

“Вікно життя” 2 сезон опис серій

1 серія “Вікно життя” 2 опис

В ході розслідування пограбування банків капітан поліції Кушнір виходить на небезпечного рецидивіста Козирєва і встановлює нагляд за його вагітною коханкою Ларисою. Під виглядом відпочиваючого Кушнір приїжджає в селище Озерне, де живе Лариса, і намагається з нею подружитися. Коли Козирєв обіцяє відвезти Ларису в пологовий будинок, але так і не з’являється, Кушнір пропонує свою допомогу і продовжує спостереження за жінкою там.

2 серія “Вікно життя” 2 опис
Спостереження за Ларисою не приносить результатів. Кушнір повертається в місто і, проїжджаючи повз будинок жінки, зауважує Козирєва. Кушнір хоче його спіймати, але злочинець бере в заручники сина Лариси і ховається в лісі. В результаті погоні і перестрілки Козирєв кидає дитину в озеро і тікає. Кушнір рятує малюка і відвозить в перинатальний центр, а пораненого Козирєва затримує поліція. Лариса зникла. На зборах лікарів Філонова натякає Мирославскій, що їй пора на пенсію. Соколова відносить лист на захист Трофимова до редакції газети.

3 серія “Вікно життя” 2 опис
Студент Сергій дізнається, що його прийняли в американський ВНЗ і на радощах робить пропозицію своїй дівчині Насті. По дорозі в Академію вони збивають собаку і відвозять її до ветклініки, де Настя зустрічає Костю, свою першу любов. Між ними знову спалахують почуття. Настя зізнається Кості, що чекає від нього дитину. Костя дуже щасливий і теж робить дівчині пропозицію. Настя не знає, кого вибрати, а батьки вважають за краще багатого перспективного нареченого бідному ветеринару. Мати Насті відвозить її до пологів в санаторій, а відразу після пологів забирає новонароджену внучку і підкидає її в бебі-бокс. Насті ж повідомляють, що дитина померла.

4 серія “Вікно життя” 2 опис
У перинатальному центрі з’являється новий лікар, педіатр Єланська. Трофимова випустили з в’язниці і зняли всі звинувачення завдяки листу Соколової. Костя приїжджає в санаторій, але йому повідомляють, що Настя поїхала, а дитина померла. Настя виходить заміж за Сергія, але нещасна в шлюбі. З Костею теж все скінчено, тепер він з Алікою. Нова дівчина переконує Костю з’ясувати все про смерть дочки. У санаторії вони з’ясовують, що дівчинка жива, знаходять її в перинатальному центрі і удочеряють. Філонова намагається схилити Єланську на свою сторону. Єланська дає зрозуміти, що подумає.

5 серія “Вікно життя” 2 опис

Катя народжує дівчинку Лілю, але батько дитини не визнає дочку, звільняє жінку з роботи і залишає без коштів для існування. У хвилину розпачу Катя вирішує покінчити з життям. Неподалік на турбазі проводять свої вихідні три подруги Олександра, Надя і Валя. Дівчата – майстри спорту з фехтування, подруги дитинства, і у кожної проблеми в особистому житті.

6 серія “Вікно життя” 2 опис
Вночі на озері Валя знаходить дитину, і подруги вирішують підкинути малюка в бебі-бокс. Соколова і Рудник весь час сваряться. Рудник хоче виїхати – йому набридла паперова робота. Кожна з подруг в таємниці вирішує удочерити Лілю. У той же час її матір Катя, усвідомивши, що накоїла, біжить до лікарні. Тепер їй доведеться зробити дорогий тест ДНК, щоб довести спорідненість з дівчинкою. Олександра, Надя і Валя вирішують битися на шпагах за Лілю, але дружба перемагає, і вони вирішують допомогти Каті повернути дочку – дають гроші на тест ДНК. Олександра дістає компромат на батька Лілі і змушує його утримувати дочку до повноліття. Рудник, нічого не сказавши Соколовій, йде працювати далекобійником.

7 серія “Вікно життя” 2 опис
Наташа мріє про дитину, але не може завагітніти. Перепробувавши все, вона вирішує взяти дівчинку, яку кинула в пологовому будинку мати. Її чоловік Володя проти, але він повністю залежить від Наташі і змушений погодитися. Щаслива і безтурботне життя Наташі закінчується, коли її зраджують чоловік і близька подруга Яна. Втративши житло, гроші і прийомну дочку, вона починає боротьбу за своє життя і життя дитини.

8 серія “Вікно життя” 2 опис
Рудник їде в рейс. Борадзов просить Соколову вийти на роботу, вона обіцяє подумати. Мирославска потрапляє в лікарню. Наташі вдається втекти від бандитів і дивом вижити. Вона хоче забрати дочку з лікарні, але отримує відмову від відділу опіки та піклування – їй ніде жити і нема на що утримувати дитину. Наташа знаходить біологічного батька дівчинки Павла, тест ДНК підтверджує спорідненість. Павло забирає доньку додому і пропонує Наташі стати її нянею. Соколова відвідує Мирославську в лікарні і дізнається, що та не хоче повертатися на роботу. Філонова на зборах представляє всім нову завідуючу дитячим відділенням.

9 серія “Вікно життя” 2 опис

Після 20 років у Франції Марі повертається додому і дізнається, що її мати померла, а дочка Кіра після смерті бабусі росла в дитбудинку. Кіра вагітна, але кар’єра моделі цікавить її більше, ніж дитина. При зустрічі Кіра дає зрозуміти Марі, що не хоче її знати. Марі обіцяє купити Кірі квартиру і зробити компаньйоном в бізнесі після повернення з Франції.

10 серія “Вікно життя” 2 опис
Кіра народжує дівчинку, яка потрібна їй лише заради грошей матері. Коли Марі повертається з Франції без грошей, дочка влаштовує їй скандал і виганяє. У Соколової відбувається конфлікт з Єланською. В бебі-бокс підкидають дитини із зараженням крові.

11 серія “Вікно життя” 2 опис
На покинутій будові школяр Коля знаходить новонароджену дівчинку. Його нагороджують пам’ятним подарунком, про нього пишуть в газетах. Коля і його мама Міла відвідують дівчинку в лікарні і прив’язуються до неї. Міла вирішує удочерити дитину. Вся увага дістається Ані, а Коля прогулює школу і отримує двійки.

12 серія “Вікно життя” 2 опис
Несподівано Аня пропадає прямо з коляски, починається слідство. За Трофімовим і Соколовою стежить мама Рудника. Мирославську виписують з лікарні. Вона просить Соколову стати нянею Андрійка.

13 серія “Вікно життя” 2 опис

В бебі-боксі знаходять темношкіру дівчинку. У перинатальному центрі чоловік з темним кольором шкіри Джером каже, що він батько дівчинки. Малям цікавиться телебачення, і потенційний батько розповідає журналістці, що може стати власником алмазних копалень.

14 серія “Вікно життя” 2 опис

Батьки 17-річної Єсенія розлучають її з новонародженою дочкою, але, побачивши в Джеромі зятя-мільйонера, хочуть повернути внучку. Соколова підслуховує, як медперсонал обговорює її відносини з Трофимовим.

15 серія “Вікно життя” 2 опис

Двоєженець Віталік вирішує, нарешті, зробити вибір і розповісти дружинам про існування один одного. На шляху до Людмили він підвозить дівчину Олену з новонародженою Зоєю. Молода мати тікає і залишає дитину в машині. Віталік приймає рішення не звертатися в поліцію і відвезти дівчинку до дружини.

16 серія “Вікно життя” 2 опис

Наркодилер Олени Артем змушує її написати заяву про зникнення дитини – адже на утримання дівчинки органи опіки перераховують допомогу. Віталіку доводиться підкинути немовля в бебі-бокс, але в підсумку його затримують за підозрою у викраденні Зої.

17 серія “Вікно життя” 2 опис

Молода пара Олег і Аліса чекають первістка. УЗД показує двійню. В іншій парі Мар’яна підозрює цивільного чоловіка Дмитра в зраді. Після народження малюків Олег робить генетичну експертизу і з’ясовує, що діти від різних батьків. Він просить дружину залишити другого малюка в пологовому будинку. Аліса хоче розлучення. Вона зізнається Дмитру, що один з новонароджених – його син. Дмитра жорстоко б’ють. У пологовий будинок за Алісою приїжджає Олег, змушує написати відмову від дитини і насильно відвозить її з рідним сином додому. Соколова просить Юшков віддати другу дитину Єланській. Нескоромов рятує Єланську від колишнього чоловіка.

18 серія “Вікно життя” 2 опис

Турбота і допомога в догляді за малюком від Олега не допомагають Алісі впоратися з депресією. У той же час бездітна пара Іван та Ніна Білецькі оформляють документи на сина Аліси. Дмитро приходить до тями і розповідає Алісі про побиття. Олег же у відповідь на звинувачення загрожує Алісі розлученням і розлукою з сином. У Ніни і Івана Білецьких проблеми в бізнесі, вони терміново залишають країну, а малюка залишають в бебі-боксі. Соколова розповідає Алісі про те, що її другий син в лікарні. Аліса подає документи на опіку. Олег просить Дмитра залишити Алісу в спокої, він готовий виховувати двох синів. Соколова і Борадзов обговорюють, як допомогти Єланській усиновити дитину. Соколова йде на побачення з Трофімовим.

19 серія “Вікно життя” 2 опис

Соколовій повідомляють, що у Мирославської інфаркт. У перинатальний центр приїжджає комісія міністерства на чолі з Ярвіс-Козловською. Члени комісії категорично проти бебі-боксу. 16-річна Катя народжує дівчинку Лізу в будинку у Таранцової, але незабаром вона змушена покинути будинок без немовляти. Таранцові підкидають Лізу в бебі-бокс. Про це дізнається син Таранцової Діма, він же батько дитини. Сім’я Ковальських пропонує Юшкову за гроші допомогти їм з удочерінням Лізи. Діма анонімно повідомляє Каті, де дочка. Дівчина, під виглядом санітарки, викрадає її з лікарні і збігає на попутці з міста. Водій хоче відібрати дівчинку у Каті, але вона переконує його, що є матір’ю Лізи

2о серія “Вікно життя” 2 опис

Пасажир автобуса дізнається в Каті викрадачку дитини і повідомляє поліції. Катя звертається за допомогою до свого батька Георгію, якого вона не бачила з народження. Георгій привозить доньку з онукою на дачу. Поліцейські затримують Катю і відбирають дівчинку. Георгій домагається звільнення Каті і наймає для неї адвоката. Дівчина просить Діму допомогти повернути Лізу. Щоб удочерити Лізу, Діма пропонує Каті одружитися. Ковальських заарештовують за підозрою в торгівлі дітьми. Соколова просить Борадзов підтримати Глашу. Філонова вмовляє Глашу написати донос на Соколову, але та відмовляється. Нескоромов робить пропозицію Єланській.

21 серія “Вікно життя” 2 опис

Славік і Надія виявляються жертвами квартирних аферистів, тому після народження другої дитини вони змушені жити з родиною Славіка. Його сестра Олена незадоволена таким сусідством. Славік їде на заробітки. Під час будівельних робіт він зривається з лісів, і з черепно-мозковою травмою потрапляє до лікарні. Славик в комі. Олена бреше Надії, що брат пішов до іншої, і виганяє її з дітьми з квартири. Після тривалих поневірянь Надія залишає немовля в бебі-боксі. Соколова і Борадзов пропонують Глашы звільнитися за власним бажанням, а після – працювати в відділенні санітаркою. Глаша обурена. Борадзов повідомляє колективу про те, що підкидька всиновила сім’я Нескоромових.

22 серія “Вікно життя” 2 опис

Колектив перинатального центру прощається з Милославською – серце колеги зупинилося. Соколова разом з отцем Василем допомагають Надії – дають жінці з сином дах над головою. Вона систематично приїжджає в перинатальний центр дізнатися про здоров’я доньки. Надія знайомиться з жінками з притулку. Незабаром її виганяють, звинувативши в крадіжці грошей. Славік виходить з коми, Олена зізнається йому в брехны. Славік відновлюється і приїжджає за дружиною і дітьми в соціальний центр. Олена просить вибачення у брата і Надії за свою поведінку. Домоправительниця Трофимова розповідає Соколовый про життя Івана Івановича. Глаша повертається в перинатальний центр на посаду санітарки.

23 серія “Вікно життя” 2 опис

У вагітної Ніни Удальцової трапляється короткочасна втрата пам’яті. Турбуючись про здоров’я дружини і майбутньої дитини, Сергій веде її на прийом до психоневролога. Лікар припускає прогресуючу амнезію. Удальцова впадає в депресію і хоче зробити аборт, але передчасно народжує здорову дівчинку. В такому стані жінка не хоче піклуватися про дитину і намагається накласти на себе руки. Ніна потрапляє в психоневрологічний диспансер, а Сергій, не справляючись з немовлям, залишає дівчинку в бебі-боксі. У 34-річної Маші Глинської черговий викидень, вона в розпачі.

24 серія “Вікно життя” 2 опис

Рудник повертається з відрядження. Соколова передбачає, що він живе на дві родини. Маша Глинська розповідає чоловікові Івану про своє перше кохання. Жінка вважає, що її бездітність – це кара за минуле. Іван пропонує Маші взяти прийомну дитину. Маша і Іван просять у Борадзова допомоги в удочеріння. Виявляється, першим коханням Маші був Сергій. У минулому батько Маші засадив його в колонію за спокушання неповнолітньої дочки. Сергій і Маша розповідають один одному про себе, каючись в скоєних вчинках. Соколова показує Маші і Івану дівчинку-підкидька, і пара удочеряє дитину. Рудник привозить додому ще одну дитину – це внук його близького друга. Соколова ставить крапку у стосунках з Трофімовим.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар