“Випереджаючи постріл” опис серій

В

“Випереджаючи постріл” зміст серій ви можете прочитати в цій статті.

“Випереджаючи постріл” опис серій

Єлагін

Молодий сержант патрульно-постової служби Сергій Єлагін переходить до загону міліції спеціального призначення. Його перше ж завдання закінчується трагічно: через необережність Сергій вбиває колишнього хлопця своєї дівчини Марини. Аби не опинитися за ґратами за вбивство через ревнощі, Єлагін змушений розлучитися з Мариною.
Співробітник управління власної безпеки, що займається справою Єлагіна, знаходить компрометуючі матеріали на Марину і затримує її. Єлагіну пропонують зізнатися у навмисному вбивстві, в іншому випадку Марина не вийде на свободу.

Голікова

Про те, що інспектор по тилу Ірина Голікова виконує секретні завдання у загоні спеціального призначення, не знає ніхто. Після одного із спецзавдань Ірина випадково знайомиться з милим короткозорим хлопцем Денисом. Командир загону підозрює, що Денис навмисне підісланий до Голікової.
З метою викриття Дениса, Голікова затіває любовну гру. Однак Денис зовсім не схожий на терориста, і дуже трепетно ​​до неї ставиться. Але факти говорять, що це лише маскування. Щоб викрити Дениса, Голікова з колегами розробляють спецоперацію…

Биков

У Юр’ївському скоєно декілька зухвалих нападів на офіси та приватні будинки. Злочинці представляються бійцями СОБР. Водночас справжній співробітник СОБР Олексій Биков закохується у дівчину Віку з неблагополучної родини. Щоб їй сподобатися, він, за порадою друга, представляється великим бізнесменом.
Під час розслідування справи про нальоти на багаті будинки, з’ясовується, що наведення бандитам може давати Віка. Биков не вірить у це і пропонує себе в якості чергової жертви. І, дійсно, незабаром на будинок, який він показував Вікторії, як свій, здійснюється наліт.

Рєпін

У вибухотехніка загону спеціального призначення Анатолія Рєпіна складні стосунки з дружиною. Кілька безглуздих збігів – і дружина йде від Рєпіна. У цей час у місті відбувається серія вибухів. Брат одного із заарештованих злочинців вимагає його звільнення, інакше вибухи триватимуть.

Рєпін, розслідуючи вибухи, приходить до висновку, що вони потрібні зовсім для іншої мети і його дружині загрожує смертельна небезпека. Але йому ніхто не вірить, навіть вона сама…

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар