“Відлига” опис серій

В

Відлига” опис серій серіалу 2013 ви можете прочитати в цій статті. Герої серіалу – радянські кінематографісти, які жили в 1960-х роках, коли починав роботу Петро Тодоровський – батько режисера.

“Відлига” опис серій

1 серія “Відлига” опис
1961. Молодий оператор Віктор Хрустальов, після декількох днів веселого загулу з другом-сценаристом Костею Паршиним, дізнається, що той трагічно загинув. На похоронах Віктор зустрічає свою колишню дружину актрису Інгу, а на поминках знайомиться з починаючиму режисером Єгором Мячиним. Той розповідає, що Костя залишив йому свій останній сценарій. Хрустальов і Мячин вирішують в пам’ять друга зняти фільм за його сценарієм. Єгор закохується в юну студентку хімфаку Мар’яну. З нею ж, абсолютно випадково, знайомитися і Віктор.

2 серія “Відлига” опис
Віктора викликають до слідчого у справі про загибель сценариста Паршина. Режисер Федір Андрійович на радощах з нагоди народження дочки падає з партікабля і отримує травму. Зйомки його фільму “Дівчина і бригадир” виявляються під загрозою. Директор кіностудії пропонує Віктору підхопити проект і завершити кінопроби, за це – він зможе зняти фільм за сценарієм друга. Віктор домовляється, щоб Єгор Мячин був режисером-стажистом замість Федора Андрійовича. Мар’яна таємно зустрічається з Віктором.

3 серія “Відлига” опис
Колишня дружина Віктора Інга постійно їздить на “Мосфільм”, але цікавих ролей їй не пропонують. Єгор запрошує Інгу пройти проби на одну з головних ролей у фільмі “Дівчина і бригадир”. Брат Мар’яни Олександр приносить ескізи своїх костюмів на Мосфільм. Єгор пропонує йому роботу на картині. На студії Олександр знайомиться з оператором Люсею. Таємний роман Мар’яни і Віктора розгорається все сильніше.

4 серія “Відлига” опис
На студії йде захист проекту перед худрадою. Члени ради ставляться скептично до запуску нового фільму з молодим режисером. Єгор Мячин, випивши для хоробрості, намагається захистити картину. Після довгої наради проект схвалюють, Інгу Хрустальову стверджують на одну з ролей. Залишається визначитися тільки з актрисою на головну роль. Єгор перебуває в болісних сумнівах.

5 серія “Відлига” опис
Єгор запрошує на головну роль Мар’яну. Її поява на студії стає великою несподіванкою для Віктора. Він лається з Мячиним і просить Мар’яну зберігати їх відносини в таємниці. Слідчий викликає Віктора на допит. Олександра беруть на роботу костюмером. Люся щаслива, що зможе тепер бути поруч з людиною, яка їй подобатися. Мар’яна затверджена на головну роль.

6 серія “Відлига” опис
Група виїжджає в експедицію. Перший знімальний день починається з довгої підготовки. Всі в нервовому напруженні. Мар’яна впадає в ступор і не може грати, у неї істерика. Віктор і Єгор влаштовують через Мар’яни бійку. Увечері, під час традиційного банкету, Інга намагається підтримати починаючу актрису. На майданчик приїжджає слідчий і заарештовує Хрустальова.

7 серія “Відлига” опис
Слідчий пропонує Віктору дати свідчення. Люся продовжує зйомки картини. Інга просить батька Віктора, крупного партійного працівника, втрутитися, але той відмовляється. Але Інга знаходить спосіб допомогти колишньому чоловікові, і Віктора відпускають. Він зізнається Інзі, що був у Костянтина за кілька хвилин до загибелі …

8 серія “Відлига” опис
Віктор повертається на майданчик. У нього знову виникають почуття до Інги. У виконавця головної ролі Геннадія трапляється нервовий зрив, він просить знайти собі заміну. Дружина Федора Андрійовича, запідозривши, що чоловік зраджує їй в експедиції, приїжджає на зйомки і застає його наодинці з Мар’яною. Мар’яна переїжджає в кімнату до Єгора.

9 серія “Відлига” опис
Втративши впевненість у собі, Єгор подає заяву про звільнення і вирішує виїхати. Мар’яна повідомляє групі, що Мячин більше не з’явиться. Хрустальов повертається до колишньої дружини і дочки. Мар’яна дізнається, що вагітна, і повідомляє про це Віктору.

10 серія “Відлига” опис
Єгор таємно керує знімальним процесом. На майданчику всі вже знають про вагітність Мар’яни. На студію приходить п’яний слідчий. Між ним і Віктором відбувається сварка, і Хрустальов б’є слідчого по обличчю. Геннадій просить Єгора дати йому прочитати останній сценарій Паршина. Йому хочеться змінити своє акторське амплуа і зіграти серйозну роль.

11 серія “Відлига” опис
Готовий фільм на закритому показі дивиться дружина члена Політбюро. Що відбувається на екрані їй категорично не подобається. Картину не випускають. У групі вважають, що це – наслідок конфлікту зі слідчим. Усі просять Віктора вибачитися. Брат Мар’яни потрапляє у великі неприємності. Люся намагається йому допомогти. Єгор повертається до Мар’яни.

12 серія “Відлига” опис
Режисерові Федору Олексійовичу пропонують знімати картину в Італії. Через розгромну статтю в газеті Віктора починають зневажати. Через нападки в школі страждає і його дочка. Дівчинка сваритися з Інгою і тікає з дому. Фільм “Дівчина і бригадир” показують важливому чиновнику …

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар