“Вір мені” фільм 2018

В

“Вір мені” фільм 2018 року заплутана історія про те як жити, виховувати сина ховаючись і тікаючи від поліції.

“Вір мені” актори

  • Катерина Рябова – Тетяна Корнєєва, Інна
  • Дмитро Бджола – Олексій,
  • Леся Островська – Тая, у неї Інна знімає кімнату
  • Ірина Веренич-Островська – Крістіна, перша дружина банкіра
  • В’ячеслав Довженко – Сомов, адвокат Крістіни і її коханець
  • Сергій Комаровський – банкір Петровський,
  • Дмитро Сарансков – Ігор, тренер футбольної секції
  • Марина Кошкіна – Аліса, дочка Христини та Петровського.

“Вір мені” опис фільму 2018

Інна Литвиненко з сином Микитою приїжджають в невелике містечко Павловськ. Микита незадоволений – за останні кілька років це вже четверте нове місто і мама ніколи не пояснює, навіщо вони весь час переїжджають. Проте, поступово їх життя налагоджується: вони знімають житло у симпатичної самотньої жінки Таї, Інна знаходить роботу в квітковому магазинчику, а Микита йде в школу і записується у футбольну секцію.

Тая випадково знаходить серед речей своєї квартирантки паспорт на ім’я Тетяни Корнеєвої з фотографією Інни. І за дивним збігом, у свіжій газеті Тая бачить оголошення про те, що якась Тетяна Корнєєва розшукується у зв’язку з відкриттям спадщини. Тая дзвонить за оголошенням.

Через кілька днів до Павловська приїжджає Олексій, програміст, який вирішив повернутися в місто, де він колись народився. Він знайомиться з Інною, доглядає за нею і незабаром між ними починаються стосунки.

Інна не здогадується, що Олексій не випадково приїхав до Павловська, і зовсім не той, за кого себе видає. Олексій працює на людей, від яких Інна ховається ось уже 10 років. Від них і від поліції, яка шукає її за звинуваченням у вбивстві банкіра Олега Петровського …

Інна та Олексій закохуються одне в одного … Але незабаром Інна дізнається, що Олексій працює на дружину Петровського. Банкір Петровський заповідав Тетяні і спадкоємцю 50% свого стану. І дружина Петровського Христина з коханцем вирішують змусити Інну-Тетяну відмовитися від спадщини.

Вони викрадають її сина і саму Інну … Олексій зрозумівши про наміри свого роботодавця заявляє в поліцію і рятує Микиту і Інну.

Але Інні не так легко пробачити Олексія.

Інформація про серіал:

Автор сценарію – Ліка Турлука.

Оператор-постановник – Костянтин Воробйов.

Продюсери – Євген Лященко, Віктор Мирський, Наталя Стрібук, Ірина Черняк, Олена Малкова, Катерина Швець.

Зйомки проходили в 2018 році в Києві і Київській області.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар