“Вікно життя” опис серій

В

Вікно життя” опис серій серіалу, кожен епізод якого — це окрема історія про порятунок новонародженого малюка, підкинутого в так зване «вікно життя» — спеціальний бокс, обладнаний для тих, хто анонімно хоче залишити свого малюка.

“Вікно життя” опис серій

Вікно життя (Серія 1-2)

З ініціативи головного лікаря дитячого відділення перинатального центру Віри Соколової відкривається «Вікно життя», куди жінки можуть передати не бажаних немовлят замість того, щоб залишати їх на вулиці. Спонсором «Вікна життя» виступає місцевий бізнесмен Іван Трофимов. Він хоче, щоб його діяльність була широко висвітлена в ЗМІ, тому рекламну кампанію Трофимов доручає агентству, яке очолює Марина. На зустрічі випускників інституту Марина зустрічає своє перше кохання – Димитрія. Після спільної ночі, Дмитро повертається додому до дружини і дітей, а Марина з’ясовує, що вагітна. Вона сподівається, що дитину усиновить її донька Наталя, яка ніяк не може завагітніти. Трофимов незадоволений, що в «Вікні життя» немає жодного підкидька – рекламна компанія під загрозою зриву. Тоді Марина, щоб врятувати ситуацію, підкидає свою дитину в «Вікно життя» …

Вікно життя (Серія 3-4)

До рідного міста, з «гарячої точки» повертається сержант медичної служби Женя Дубко. Вона дізнається, що її 16-ти річна сестра Саша закохалася і завагітніла. Батько дитини, Денис, відмовляється спілкуватися з Сашею. Женя заступається за сестру, але це закінчується скандалом, і Саша їде до подруги. В дорозі у неї починаються перейми, і вона народжує доньку в першому-ліпшому будинку. Переляканий господар дачі, Ілля, кидається за допомогою до сусіда. Але коли чоловіки повертаються, з’ясовується, що Саша пропала, залишивши дитину. Побоюючись за життя немовляти, але не бажаючи мати справу з поліцією, чоловіки підкидають дівчинку в «Вікно життя». Маленьку виходжує особисто Соколова.
У спробах знайти сестру Женя виявляє новонароджену племінницю. У Центрі вона знайомиться з Іллею, який допомагає їй знайти Сашу. Виявляється, та впала і отримала важку травму голови. Соколова вмовляє Женю удочерити племінницю і замінити дитині маму. Їй допомагає Ілля. У Соколової конфлікт з лікарем дитячого відділення, Юлією Ярвіс. Ярвіс вирішує підставити Віру і зайняти її місце. Із зони стихійного лиха повертається Рудник.

Вікно життя (Серія 5-6)

У сім’ї Каті і Роми Гордєєвих народилася довгоочікувана дочка. При виписці з перинатального цента, Катя консультується з Соколовою. Одночасно з Катею народила дочку і Вероніка. Але її коханець, викладач університету Святкин, одружений. Вероніка живе на орендованій квартирі і бреше батькам, що стажується в Парижі. Наявність дружини і коханки не заважає Святкіну упадати за своєю студенткою Світланою. Катя просить Рому відвезти дочку на щеплення. Рома, який працює менеджером в автосалоні, бере виставлений на продаж джип і відправляється з дитиною в поліклініку. По дорозі він заїжджає в супермаркет і залишає сплячу дочку в салоні автомобіля. Новісінький джип викрадають зі стоянки, а дитину підкидають в порожнє таксі. Вероніка свариться зі Святкіним і загрожує, що повернеться до батьків. Водій, виявивши дитину в салоні машини, підкидає її дівчатам в парку. Одна з них – студентка Святкіна, Свєта.
Дівчата залишають дитину на порозі Святкіна, на якого вони ображені за домагання. Подолавши довгий шлях, дитина виявляється в «Вікні життя» …

Вікно життя (Серія 7-8)

Після роботи працівник автомайстерні Антон поспішає на побачення до коханої дівчини Віки. Хлопець переходить через залізничні колії і бачить, як з потягу, що проходить викидають дитину. Антон підбирає закривавленого малюка і викликає швидку. Медсестра Надя докладає всіх зусиль, щоб немовля вижило. Його привозять в перинатальний центр і Соколова бере ситуацію під свій контроль. Антону повідомляють, що з малюком все буде добре. Повернувшись додому, він розповідає матері про порятунок немовляти. Але вона впевнена, що син все вигадав. Не вірять Антону ні начальник автомайстерні Михалич, ні Віка. Хлопець прив’язується до малюка, якого на честь рятівника називають Антошкой і вирішує його усиновити, навіть йде на курси на усиновлення. Віка його не розуміє і вони розходяться. В цей же час Антону відмовляють в усиновленні …

9 серія “Вікно життя” опис

Журналістка Ірина, виявляє під дверима своєї квартири, сумку з новонародженою дитиною. Вона відносить дитину в «Вікно життя». У під’їзді будинку Ірини знаходять жінку, яка померла від кровотечі під час пологів. Ірину викликають на допит в поліцію. Вона зізнається, що підкинула дитину. Через підкидька, Ірина розлучається зі своїм коханцем, Владом.

10 серія “Вікно життя” опис

Ірині не дає спокою доля малюка. Підкидьок хворий, потрібна операція за кордоном. Бізнесмен Микола дає гроші на операцію. Малюкові роблять операцію. Ірина хоче усиновити хлопчика, але їй відмовляють. Для малюка вже знайшли родину. Ярвіс скаржиться на Соколову в міський відділ охорони здоров’я. Соколову знімають з посади і на її місце ставлять Ярвіс.

11 серія “Вікно життя” опис

Аня і Віктор – повітряні гімнасти. Аня вагітна. Вона дізнається, що Віктор їй зраджує. Аня народжує дочку і йде від нього. Жінка з маленькою залишаються без засобів до існування. Аня підкидає доньку в бебі-бокс і пробує заробити на життя, виступаючи в цирку-шапіто. Під час представлення, Аня зривається з трапеції і потрапляє в лікарню з важкою травмою. Повернувшись за донькою, Аня дізнається, що дівчинку удочерили.

12 серія “Вікно життя” опис

Аня влаштовується на роботу нянею до маленької дівчинки, Насті. Вона знайомиться з сином господарів – Єгором. Ані дізнається, що Настю удочерили і думає, що вона її дочка. Дівчина викрадає дитину. З’ясовується, що Настя – дочка господаря, Дмитра. Аня зізнається Єгору, що кинула свою дочку і недостойна його. Але хлопець любить тільки Аню. За допомогою Дмитра, Аня знаходить свою дочку. Вона бачить, що дівчинка щаслива з прийомними батьками та вирішує не ламати їх життя.

13 серія “Вікно життя” опис

Кирило і Валерій Шестакова брати-близнюки, але за характером – повні протилежності. Кирило – ловелас і невдаха гравець. Валерій – бізнесмен і відмінний сім’янин. Брати вже багато років не спілкуються. У сім’ї Жені і Валерія народжується син. Одночасно з цим в «Вікно життя» підкидають новонародженого хлопчика. З’ясовується, що підкидьок, генетично, теж син Валерія. Женя звинувачує чоловіка в зраді. Валерій визнається, що у нього є брат-близнюк. Валерій знаходить брата і повідомляє йому про сина.

14 серія “Вікно життя” опис

Кирило з’ясовує, що матір дитини, його колишня коханка. Вона підкинула малюка, вийшла заміж і поїхала за кордон. Він вирішує забрати малюка. Між братами настає мир і взаєморозуміння. Ярвіс проводить небезпечний експеримент. Соколова розкриває її аферу. Ярвіс звільняють. Соколова повертається на свою посаду.

15 серія “Вікно життя” опис

У Серафими і Єгора Грановських недавно народився син. У Єгора є діти від першого шлюбу – син Валерій та дочка Тереза. Вони ненавидять молоду дружину батька. Єгор вмирає від серцевого нападу. З’ясовується, що за заповітом все майно заповідано молодшому синові. Валерій викрадає спадкоємця. Серафима кидається на пошуки викрадача.

16 серія “Вікно життя” опис

Для того, щоб знайти сина, Серафима наймає приватного детектива Поліванова. Дитину Серафими підкидають в «Вікно життя» …. Рудник ревнує Соколову до Трофимова.

17 серія “Вікно життя” опис

У Аліни і Руслана конфлікт з батьками дівчини. І навіть народження онука не змогло приміряти дорослих. На вулиці Аліні стає погано, і її забирають до лікарні. Коли дівчина прийшла до тями після операції, вона попросила відпустити її до сина. Руслан замішаний в пограбуванні фур. Він підкидає малюка до батьків Аліни. Поліція затримує грабіжників. Хлопчика знаходить медсестра з лікарні Валентина. Вона одна виховує хворого сина Ігоря, і дуже мріє про ще одну дитину.

18 серія “Вікно життя” опис

Аліна збігає з лікарні. З’ясовується, що квартира Руслана продана за борги. Аліна знайомиться з новим господарем квартири, Іваном. Аліна дізнається, що Руслан у в’язниці і що він кинув їх сина на вулиці. Вона розриває з ним усі стосунки. Аліна звертається до Соколової і та допомагає повернути дитину. Аліна миритися з батьками. Соколова влаштовує сина Валентини на лікування. Трофимов пояснює Руднику, що у них з Соколовою просто дружні стосунки.

19-20 серія “Вікно життя” опис

Відомий диригент Юрій Гордєєв повертається в рідне місто після тривалих гастролей. Юрій не одружений, живе з матір’ю, Тетяною Миколаївною. Він довгий час зустрічався з Оленою, хотів, щоб вона народила йому дитину, але цього не сталося. І у Юрія з’явилася нова подруга, Ксенія, яка завагітніла від нього. Ксенія скрипалька, у неї з Юрієм багато спільних інтересів, на відміну від Олени вона розуміє його з півслова. Тетяні Миколаївні Ксенія теж припала до душі. Вона хоче, щоб син нарешті одружився, мріє про онуків. Юрій рішуче пориває з Альоною і робить пропозицію Ксенії. Олена вирішує, у що б то не стало повернути Юрія. Від подруги Ксенії, Лариси, вона дізнається якусь інформацію і відправляється в перинатальний центр, щоб її перевірити. З’ясовується, що Ксенія тільки імітує вагітність.

21 серія “Вікно життя” опис

У Яни конфлікт з Костею, дорослим сином її другого чоловіка, Дмитра. Костя з товаришем влаштовують екстремальні гонки. Колишній чоловік Яни, Микита, гине в ДТП. У його машині була новонароджена дочка. Маленьку підкидають в “Вікно життя”. Мати Микити благає Яну взяти дівчинку під опіку. Дмитро категорично проти чужої дитини. Костя впевнений, що Микита загинув через них зі Стасом.

22 серія “Вікно життя” опис

Яна йде від чоловіка і бере дівчинку під опіку. Костя зізнається, що вони зі Стасом винні в смерті Микити. Він розповідає, що підкинув дитину з розбитої машини в «Вікно життя». Начальниця міського відділу охорони здоров’я пропонує Соколовій очолити перинатальний центр. Але Соколова відмовляється.

23 серія “Вікно життя” опис

Студентки Даша і Маша живуть в одній кімнаті студентського гуртожитку. Вони обидві на сьомому місяці вагітності. Маша чекає дитину від студента з Індії, Раджива. Батько Раджива згоден благословити шлюб з іноземкою, тільки якщо у пари народиться син. Даша заздрить Маші, що та «обкрутила» багатого. Даша не знає, хто батько її дитини. У Маші начинаються передчасні пологи, під час яких її син помирає. Даша самостійно викликає у себе пологи, народжує здорового малюка і підкидає його в «Вікно життя». Маша дізнається від Соколової, що в пологовий будинок підкинули дитину і хоче її усиновити. Раджив погоджується з Машею, але боїться зізнатися батькові. Рудник не знає, що Соколова вагітна. Він летить у відрядження. Літак МНС зазнає аварії. Колеги приховують від Соколової, що її чоловік міг загинути.

24 серія “Вікно життя” опис

Раджив і Маша всиновлюють підкидька. Батько Раджива приїжджає подивитися на внука. Даша дізнається, що її малюк в сім’ї Маші і Раджива. Вона намагається їх шантажувати. Але, її спроба провалюється – батько Раджива підтримує рішення сина і невістки і виганяє Дашу. Виповнюється рівно рік, як запрацювало «Вікно життя». Трофимов влаштовує велике свято для колективу перинатального центру. Вони згадують всіх, хто став щасливий, завдяки «Вікну життя».

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар