“Все тільки починається” опис серій

В

Все тільки починається” зміст серій цікавою мелодрами ви можете прочитати в цій статті.

“Все тільки починається” опис серій

1 серія “Все тільки починається” опис

Маша веде тихе, скромне життя в маленькому містечку. Вона живе одна, брат поїхав працювати до столиці, інших родичів у неї немає.
Несподівано і стрімко в її похмурі будні вривається щастя: вона знайомиться з привабливим Алексом і вже через місяць стає його дружиною. Хоча сама вона трохи сумнівається, адже знайомі відмовляють від такого необачного вчинку.

Відразу після реєстрації шлюбу, Алексу дзвонять, він каже, що з мамою біда і йому потрібно полетіти до Пітера.
Але щастя обривається настільки ж блискавично, як і почалося … в той же день в новинах передають, що вертоліт Алекса розбився …

Маша дзвонить до нього додому, щоб дізнатися, що з Алексом. Сімейний юрист просить її приїхати до них додому, разом з документами про реєстрацію шлюбу, адже про неї ніхто не чув. Маші орендують літак, вона приїжджає в великий будинок Алекса, але там її приймають за аферистку. Юрист сім’ї Борис повідомляє, що Олексій спадкоємець величезного стану, ця новина для неї несподівана. Маша дуже переживає за Алекса, так як поки нічого невідомо. Виявляється, що у Алекса була наречена Лариса, тому в його весілля ніхто не вірить.

Скориставшись звісткою про загибель Алекса, управління хоче прибрати до рук Манзура. Маші влаштовують допит, потім Тамара викликає поліцію, щоб вивести її на чисту воду, але поліція повідомляє, що документи у неї справжні. Але Тамара все одно не вірить Маші, і хоче в цьому переконати і Бориса.

Маша просить у одного з робітників в будинку фото Алекса, але на ньому не її чоловік

2 серія “Все тільки починається” зміст

До Маші в кімнату заходить її коханий живий і здоровий; але все аж ніяк не так райдужно, як здається на перший погляд. Алекс розповідає, що в катастрофі загинув його брат, і за документами Маша одружена за загиблими, а зовсім не за Алексом, якого, як з’ясовується, звуть Сашею.

Маша не знає, що й думати, але Саша каже, що його брат був поганою людиною і переконав батька позбавити його спадщини. Саша намагається переконати Машу в коханні, обіцяє, що після того, як вона отримає спадок вони одружаться. Маша розуміє, що Саша замішаний у катастрофі з вертольотом, хоче піти, але він дав їй снодійне. Перший шок незабаром змінюється жахом: Алекс виявляється справжнім чудовиськом, він затіяв підступний план, в якому Маші відведена головна роль …

Вранці Саша при матері прикидається, що бачить Машу вперше. Борис повідомляє, що вертоліт знайшли, але він згорів. Усі вважають, що Алекс загинув, тіло згоріло.

Маша не хоче брати участь у плані Саші, хоче поїхати додому. Спочатку Саша каже їй про свою любов, а потім погрожує. Саша шантажує її братом, який знаходиться у нього. Саша намагається переконати матір Тамару в тому, що Маша не аферистка. Борис їде в Карелію і дізнається у реєстратора шлюбу, що дійсно Алекс і Маша одружилися (реєстратору Саша заплатив). Борис збирає іншу інформацію про Машу на роботі, у сусідів.

Манзура робить нові спроби по захопленню влади в компанії, але друг Алекса і його заступник перешкоджає цьому.

Маша просить відпустити її, але Саша каже, що вона буде з ним поки не вступить в права спадщини і не вийде за нього. Маша розуміє наскільки вона помилялася в Саші.

Маша більше не може терпіти брехні і хоче піти, але в будинок заходить Борис з Алексом ….

3 серія “Все тільки починається” опис

Алекс не пам’ятає останніх місяців, про смерть батька, думає, що Маша дійсно його дружина. Саша розуміє, що його план провалився, і дзвонить своєму партнеру. Лариса вирішує скористатися амнезією Алекса і вирішує завоювати його знову. Алекс розпитує Машу про їхні стосунки, про весілля. Маша розповідає, але сама не знає як далі бути. Вона каже Саші, що так не може продовжуватися, але той каже, що їй все одно не повірять, він виставить все так як ніби це вона злочинниця, мати і брат будуть на його боці.

Маша намагається втекти, але Саша її наздоганяє. Зі своїм подільником Саша намагається продумати новий план. Олексій дізнається про смерть батька, і переживає біль втрати заново. Лікар радить відправити Олексія за кордон на обстеження. Подільник Саші викрадає брата Маші і шантажує її, вона повинна зображати кохання до чоловіка і завоювати його. Алекс розпитує кращого друга Володимира про Машу, але той нічого про неї не знає.

Машу при всіх Алекс розпитує про їх знайомство, шлюб, вона розповідає, але зображує, що це її ображає. Тамара радить Саші налагодити відносини з братом і взяти управління холдингом в свої руки, так як Алекс не пам’ятає, що вони посварилися через спадщину. Маша підтримує Алекса на могилі батька, за що він їй вдячний. Він не може її згадати і цілує, в надії що почуття повернуться …

4 серія “Все тільки починається” опис

Саша використовує амнезію, і каже Алексу, що він обіцяв підключити його до управління холдингом. Олексій їде на роботу і збори акціонерів. Володимир попереджає його, що Манзура мітить на його місце.

Олексій не може повірити, що одружився, розпитує про все Бориса, але той каже, що з документами все нормально. Маша не може виносити ситуацію, що склалася, просить Сашу її відпустити з братом, але той не має наміру зупинятися. Лариса намагається спокусити Олексія, але той каже, що у нього є дружина.

Олексій хоче поговорити зі співробітницею РАГСу, але дізнається про її загибель, яку приймають за нещасний випадок. В Олексія виникають підозри і він просить Бориса у всьому розібратися.

Подільник Саші Кирило сам вирішив прибрати співробітницю РАГСу, Саша був проти цього.

Лариса каже Олексію про любов до нього. Він не може зрозуміти чому Ларису він пам’ятає, а Машу немає. Лариса не має наміру відступатися від нього. Алекс перевіряє Машу, але розуміє, що вона не причетна до загибелі співробітниці РАГСу, але довіряти їй він не може.

Саша намагається приставати до Маші, але вона його зневажає та ненавидить.

Олексій вирішив долучити брата до сімейного бізнесу, але знаходить лист батька, в якому той пояснює, чому позбавив Сашу спадщини.

5 серія “Все тільки починається” опис

Домробітниця Попових  і Лариса намагаються знайти компромат на Машу, щоб вижити її з дому. Лариса просить журналіста з Карелії зібрати інформацію про Машу.

На зборах директорів Манзуров робить спробу взяти холдинг у свої руки. Але Олексій повідомляє, що керівником призначений Володимир. Саша в люті, лається з братом, який обіцяв його долучити до справи. Але Олексій говорить, що якщо батько позбавив його спадщини, то на це потрібна була причина, хоч він її не памятає. Мати теж не задоволена рішенням сина.

Маша з Олексієм відправляються на прогулянку на катері, вона каже, що хоче поїхати додому, їй важко з ним, і в його родині.

Саша вирішує поміняти таблетки брата, які повинні перетворити його в божевільного.

Журналіст повідомляє Ларисі, що брат Маші набрав купу кредитів і зник, так що мабуть Маша вийшла заміж через гроші.

Катер Олексія і Маші загоряється, вони одні у воді …

6 серія “Все тільки починається” опис

Лариса наполягає на пошуках Олексія, хоча його мати особливо не турбується. Тамара розповідає Саші, що якщо Олексій загине, то тільки так він зможе сам управляти холдингом. Саша теж був би радий загибелі брата, але він турбується за Машу. Саша наймає вертоліт МНС і відправляється на пошуки.

Маша і Олексій на острові, погода холодна, вони нікого не можуть там знайти. Але з часом вони знаходять альтанку рибалок зі спальним мішком і їжею. Пошукова команда їх не знайшла до настання темряви. Вони проводять ніч поруч один з одним.

Вранці їх знаходить Саша. Борис зізнається в коханні Тамарі, але вона каже, що ще мало часу минуло після смерті чоловіка, вона не хоче думати про нові стосунки. Саша говорить Маші, що любить її, але вона дає зрозуміти що між ними нічого не може бути. Тамара зустрічається з Манзуровим, вони приховують свої стосунки.kino-svit.com

Лариса говорить Маші, що знає про її брата шахрая і якщо вона не зникне з дому, то все розповість Олексію.

Олексій починає пити таблетки Саші, і йому починають сниться кошмари.

7 серія “Все тільки починається” опис

Маша просить Сашу відпустити її брата. Вона турбується через погрози Лариси, але Саша її заспокоює.

Манзуров на раді директорів ставить компетентність Володимира під загрозу, налаштовує співробітників проти нього.

Стан Олексія погіршується, він на всіх кричить, нервує, у нього напади гніву і паніки. Аліна просить Машу спостерігати за станом Олексія.

Саша наказує подільнику Кирилу відпустити брата Маші, щоб у будинку ніхто не думав, що вони з сестрою аферисти. Його відпускають, але наказують їхати до сестри.

Лариса в сказі через те, що Маша не поїхала і йде до Льоші, щоб розповісти правду про неї.

8 серія “Все тільки починається” опис

Олексій накидається на Машу, його намагаються всі заспокоїти. Леша втікає, Маша з Сашею намагаються його наздогнати. Олексій приїжджає до Аліни з Володимиром, вони про це повідомляють Маші. Аліна підозрює, що з Олексієм, щось не так через психотропні препарати.

Тамара рада, що Льоша і Маша посварилися. Але несподівано з’являється Олег, брат Маші, Тамара з Ларисою влаштовують йому допит, але він навіть не знає про заміжжя сестри. kino-svit.com

Маша приїжджає в будинок Попових, просить Олега не залишати будинок, але про причини його викрадення нічого не говорить.

Саша намагається здобути прихильність Маші, адже заради неї він звільнив Олега, але вона більше йому не вірить.

Олексій залишається у Аліни, вона хоче зробити аналіз крові, щоб з’ясувати причини його стану.

Тамара дізнавшись, що хтось підмінить таблетки Олексія підозрює в цьому Машу. Саша дізнавшись, що мати хоче віднести таблетки на експертизу забирає таблетки, які підсунув Льоші. Лариса починає підозрювати, що це Саша винен у стані Льоші.

Борису повідомляють, що аварія вертольота була підстроєна. Льоша, починає підозрювати, що це Маша підсунула йому таблетки.

9, 10 серія “Все тільки починається” опис

Борис розповідає Саші про те, що повинен прилетіти експерт з інформацією про аварію вертольота. Але наступного дня його знаходять мертвим … а поліція списує все на інфаркт. Борис не вірить у такі збіги і починає своє розслідування.

Саша виявив пропажу психотропних таблеток і намагається з’ясувати, хто їх знайшов.

Льоша підозрює Машу, їх відносини зовсім зіпсувалися. Він залишається у Аліни, а Маша повертається в будинок Попових. Олег показує їй таблетки, він не може зрозуміти що відбувається. Саша радить їй викинути їх, так як все одно у всьому звинуватять її.

Володимир не дає дозволу Манзурову змінити обслуговуючий банк холдингу, в них назріває конфлікт. Манзуров приїжджає зі службою безпеки до Аліни і переконує Олексія відправити Аліну до професора, так як він підозрює, що це вона його труїла.

Якщо в крові Олексія виявлять наявність психотропних препаратів, то Аліна буде за це відповідати. І Манзуров вирішує це використовувати в своїх цілях. Але аналізи не виявили психотропних речовин.

Маша приїжджає до Льоші, вони помирилися і провели разом романтичний вечір. Вони закохані один в одного.

Аліна і Володимир ображені підозрами Олексія. kino-svit.com

Лариса проводить ніч з Олегом, він сподівається на відносини, але вона дає йому зрозуміти, що нічого крім сексу між ними не буде.

Саша зустрічається з Кирилом і дізнається, що це він прибрав експерта і забрав усі докази. А Льоші вони підсунули не психотропний препарати, а ліки, які підвищувальний тиск, а в крові його виявити неможливо.

Льоша з Машею повертаються додому, Саша ревнуючи брата до матері, до Маші свариться з ним.

Володимир підозрює Манзурова у махінаціях з фінансами в холдингу і ділиться цими підозрами з Борисом.

Льоша і Маша щасливі разом, вони люблять один одного, а Сашу це виводить з себе. Він радить Маші кинути Льошу, інакше він розповість правду про одруження … але вона каже, що закохалася, і просить залишити їх. Тоді Саша телефонує Кирилу і просить негайно прибрати брата, підлаштувати ДТП.

Льоша збирається на роботу, Маша дізнавшись про це їде разом з ним. Кирило чекає Льошу на дорозі … Саша дізнається, що в машині з Олексієм знаходиться Маша …

11, 12 серія “Все тільки починається” опис

Льоша і Маша потрапили в аварію. Кирило сам допоміг їх вибратися з машини. Льоша у лікарні у важкому стані, Маша каже Саші, що якщо він помре то вона не дасть йому ні капейкі, але він загрожує їй братом.
Ларисі подобається Олег, хоча просить його приховувати почуття від усіх.
Володимир знаходить докази махінацій Манзурова. Вони наймають незалежний аудит, і це виводить з себе Манзурова.
Тамара звинувачує у всіх бідах Машу. Кирило вирішує сам діяти без Саші, погрожуючи йому. Саша напивається, говорить Маші, щоб вона їхала, адже він любить її, і не може дивитися на них з Олексієм. Але Маша любить чоловіка і не має наміру виїжджати.
Льоші потрібна складна і небезпечна операція, Тамара переживає і не може вирішити. Маша дає згоду на операцію.
Операція проходить успішно, Льоша приходить до тями … і все згадує. Але Маші нічого не говорить … kino-svit.com
Маша розповідає братові історію із заміжжям, вона хоче розповісти правду Олексію, але Олег не радить цього робити.

Тамара не вірить у нещасний випадок з аварією, але поліція ніяких доказів не знайшла.
Манзуров просить Тамару вплинути на Бориса, щоб той припинив під нього копати.
Аудит показує, що холдинг на межі банкрутства. Володимир їде порадитися з Олексієм. Леша розповідає, що все згадав, Маша самозванкою, хоча і на аферистку вона не схожа. Він розуміє, що за нею хтось стоїть і вирішує дізнатися все.
Маша вирішує розповісти правду Льоші, і просить Олега виїхати. Олег йде до Лариси, але та каже, що якщо Маша поїде, то вона зможе бути з Льошею. Олег їде з будинку Попових.
Тамара вирішує зблизиться з Машею, щоб дізнатися її ближче і вижити з будинку.
Леша вирішує через проблеми в холдингу повернутися на роботу. Він постійно думає над тим, що змусило Машу так вчинити з ним.
Кирило вирішує скористатися тим, що врятував Олексія, приходить до лікарні і представляється охоронцем. Тамара наймає його для охорони Олексія.
Олексій повертається з лікарні, але з Машею він тримає відстань, і це її турбує … Маша вирішує розповісти все Льоші, але раптове повернення Олега змінює її плани …

13, 14 серія “Все тільки починається” опис

Олег просить сестру поки не розповідати правду Льоші, адже якщо він не пробачить її, то їх виженуть з будинку Попових і він не зможе бачити Ларису. Тамара просить Бориса дізнатися все про Машу. Кирило розпитує Машу про її стосунки з Олексієм, його поведінка здається їй підозрілою. Кирило в будинку хоче встановити камери.
Олексію всі банки відмовляють у видачі кредита, а без грошей вони зазнають краху. Манзуров пропонує кредит від своєї довіреної компанії, але Олексій і Володимир не довіряють йому. Борис пропонує вихід із ситуації – продати частину активів конкурентам. Манзуров проти цього, оскільки вважає, що це погубить компанію.
Лариса принижує Олега – вона запрошує його в дорогий ресторан і коли він не може розплатиться, говорить, що між ними нічого бути не може.
Саша п’є кожен день, Тамара просить Кирила забрати його з бару. Кирило погрожує, що здасть Сашу, якщо той не буде вести себе нормально, адже його відбитки на сумці експерта. kino-svit.com
Саша просить Машу все кинути і поїхати з ним, але вона його зневажає, між ними нічого не може бути.
Саша розповідає матері, що підстроїв аварію вертольота і тепер Кирило його шантажує. Мати обіцяє допомогти синові.
Олег говорить Маші, що з Ларисою у нього нічого не вийшло, і він поїде.

Маша розповідає Олексію правду, вони їдуть з дому нікому не сказавши. Олексій в шоці, дізнавшись, що рідний брат намагався його вбити. Олексій простив Машу, адже вони один одного люблять.
Лариса любить Олега, але її подруги тільки сміються, адже він нічого не може їй дати.
Тамара говорить Кирилу, що знає про його справи з Олександром, але розуміє, що у нього якісь свої плани. Тамара просить допомоги у Манзурова, і повідомляє йому, що Олександр його син.
Олексій пропонує Маші одружиться по-справжньому, вони йдуть в ЗАГС.
Маша попросила Льошу знайти в холдингу роботу братові. Олег обіцяє Ларисі домогтися всього, щоб бути гідним її.
Кирило наказує побити Олега, щоб тримати Машу в страху …

15, 16 серія “Все тільки починається” опис

Олег у лікарні, Лариса розуміє, що любить його. Леша з Машею приїжджають в лікарню до Олегу. Маша не говорить Саші, що розповіла правду. Манзуров, на прохання Тамари, зустрічається з Кирилом, просить залишити Сашу і пропонує велику суму за якусь роботу.
Борис і Володимир знаходять докази обкрадання в холдингу. Весь прибуток виводили в офшори, всі розуміють, що це Манзуров, але прямих доказів немає.
Льоша просить Кирила знайти, людей які побили Олега і заплатити його борг. Кирило платить гроші, тим же людям, яких найняв побити Олега.
Манзуров таємно робить тест ДНК, який підтверджує, що Саша його син.
Леша хоче помститися братові, але в поліцію він піти не може, оскільки можуть посадити Машу і придумує план помсти.
Лариса перестає приховувати свої стосунки з Олегом, і це виводить з себе Тамару.
Сашу затримує поліція, в машині знаходять наркотики, він намагається втекти. Ця новина зявляється на телебаченні, Борис не може добитися його звільнення. Це було підлаштовано Льошею. Маша просить Льошу не мститися, адже це тільки погіршить ситуацію.
Тамара думає, що це Кирило підстроїв арешт Саші, але поговоривши з ним переконується, що це не так. Вона намагається дізнатися хто це був.
Кирило з Манзуровим розробляє новий план знищення Попових.
Тамара намагається переконати Льошу заплатити заставу за Сашу, але той відмовляється, вона вважає його черствим. Манзуров теж не поспішає витягувати Сашу із СІЗО.
Маша просить Льошу не мститися братові, але він думає, що вона його досі любить. Вони сваряться. Маша плаче, вона не знає як їй випутатся з такої складній ситуації. Маша відчуває нездужання, її нудить …
Саша просить матір витягнути його з в’язниці, вона обіцяє зробити все можливе для цього.
Тамара пропонує Маші гроші і просить виїхати, але Маша не може відмовитися від Льоші.
Льоша приходить до Саші і каже, що все згадав …

17, 18 серія “Все тільки починається” опис

Сашу випускають під заставу, це не радує брата. Маша розповідає, що його мати пропонувала їй гроші, він розуміє, що мати теж замішана в його проблемах. Тамара дізнавшись, що Саша все згадав починає нервувати, але і Кирило, і Манзуров, її заспокоюють, скоро вони заберуть у Льоші все.

Саша пропонує Маші втекти з ним, але вона його ненавидить. Маші стає погано, це бачить Льоша. Борис застає в своєму кабінеті людей, вони перевіряють його документи. Олег приходить до холдингу, і влаштовується на роботу.
Володимира як і Бориса звинувачують у розкраданні грошей з холдингу, їх усувають від роботи. Вони радяться з Льошею, і не знають як бути. Аліна приходить оглянути Машу, вона розуміє, що та вагітна, але Маша поки не повідомляє про це чоловікові.

Льоша на сімейній вечері звинувачує матірв тому, що вона не любить його, так як він не рідний син. Він хоче мститися і матері і братові, Маша його не підтримує вони лаються. Лариса комплексує через те, що в Олега немає грошей, а в її батька проблеми на роботі, тому вона непокоїться про своє матеріальне становище. kino-svit.com  Леша намагається помириться з Машею, просить підтримати його, він буде йти до кінця, погрожує лишити матір її грошей. Маша не може бути з ним, він став жорстоким, вона хоче виїхати, але Льоша забороняє виходити з дому поки вона не підпише відмову від його грошей. А про її вагітність він так нічого і не дізнався.

Кирило з Манзуровим придумали схему, вони підробляють підписи Олексія в документах, щоб акції дісталися Манзурову. Після цього Кирило повинен убити і Олексія і Машу, виставивши смерть Льоші самогубством. Але про це дізнається Саша, він пропонує Маші врятувати Льошу, але в обмін вона буде з ним.
На раді директорів Манзуров надає докази розкрадань грошей Володимиром і Борисом. Вони це спростовують, але доказів у них немає.
Кирило дзвонить Льоші просить приїхати, оскільки Маша вагітна і хоче втекти. Саша намагається зупинити Кирила, але той збирається і його вбити, а поліція все одно спише все на Льошу …

19, 20 серія “Все тільки починається” опис

Леша дізнається, що Маша поїхала, б’ється з братом. План Кирила і Манзурова зруйнований. Володимир розсилає докази крадіжки грошей Манзуровим всім співробітникам холдингу. Маша в квартирі з Сашею, він планує відвезти її в Карелію. Леша розуміє, що винен перед Машею і просить Володю з Аліною допомогти повернути Машу.

Діна намагається шантажувати Тамару, але та виганяє їх на вулицю. Кирило пропонує Діні помститися Тамарі, і та погоджується. Борис виводить Манзурова на зізнання і дізнається всю правду про його роботу в холдингу, про його роман з Тамарою. Кирило погрозами вимагає від Олега піти в холдингу і з робочого комп’ютера Льоші відправити гроші на його рахунок. Але Олег розповідає про все Борису.

Леша вирішує віддати холдинг матері і братові, але ті повинні сказати де Маша. Саша їде за Машею, але вона вирішила втекти з їх божевільної сім’ї. Тамара на радощах розповідає Манзурову про рішення Олексія, той каже, що це він винен у смерті її чоловіка, це він обкрадав холдинг, щоб потім очолити його, а її син нездара і він йому допомагати не буде.

Борис повідомляє про Кирила в поліцію, його їдуть заарештовувати, але він бере в заручники Катю. Приїжджає Леша, Кирило вимагає грошей і вертоліт, але відпускає Катю, повідомивши, що у нього в заручниках Маша. Тепер Льоша і Саша вирішують самі звільнити Машу …

Звісно закінчення серіалу щасливе, всіх негідників чекає розплата, не показали лише долю Манзурова…

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар