“Ворожіння при свічках” опис серій

В

“Ворожіння при свічках” опис серій

1 серія “Ворожіння при свічках” опис

Марина Стенич, можна сказати, спадковий екстрасенс. Колись за чаклунство спалили будинок її бабусі. Тепер, через десять років, настала черга Марини пройти через коло випробувань, на які прирікають людину рідкісні здібності. Залишившись без рідних і близьких людей, вона намагається бути як всі: працювати медсестрою в лікарні, жити в звичайному сільському будинку. Але її талант екстрасенса вже помічений, і багато хто намагається використовувати його в своїх особистих цілях. Одного разу Марина разом з колегами вирушає на екскурсію в Музей О. Блоку в Шахматова. У екскурсоводі вона впізнає того, хто багато років тому з’явився їй як суджений в магічному дзеркалі під час водохресного ворожіння при свічках …

2 серія “Ворожіння при свічках” опис
У Марини в салоні Іветти починається зовсім інше життя: багаті клієнти, світські тусовки, виступи на телебаченні. У нову «чаклунку» закохується великий чиновник Ромадін, хоче зробити її своєю коханкою – Стенич як може відбувається від нього. Для неї єдина радість – Олеська, донька прибиральниці Галі, яка працювала в тій же лікарні, що і Марина. У Олеськи теж є задатки майбутнього екстрасенса: вона розуміє мову птахів. Марина з нею дружила і раніше. А тепер Олеська приїжджає до неї в гості і в Москву …

3 серія “Ворожіння при свічках” опис
У Олеськи пропадає голос. Є підозра на онкологію. Марина допомагає влаштувати її в дорогу московську лікарню. Ромадін обманом заманює Стенич у свій заміський будинок і намагається оволодіти нею силою. Марина використовує свої здібності в якості самозахисту, і горе-гвалтівник залишається лежати на своєму килимі на час повністю паралізованим. На одному з сеансів Марини з’являється статечний чоловік Олексій Шеметов. Він прийшов не в якості клієнта, а як супутник свого боязкуватого приятеля. Але вони з Мариною дивляться один на одного з помітним інтересом.

4 серія “Ворожіння при свічках” опис
У Марини з Іветтою перша сварка через те, що Марина відмовляється виконувати замовлення з чорної магії. Шеметов потрапляє на світську тусовку в салон Іветти і знову бачить Марину. Ромадін хоче помститися Марині за випробуване приниження і наймає бандитів, щоб її як слід провчити. Ті чатують Стенич у дитячої лікарні, Олеська бачить їх, про все здогадується і рятує Марину.

5 серія “Ворожіння при свічках” опис
Ромадін і Іветта вирішують разом покарати занадто непокірну Марину. У салоні Іветти нова зустріч між Шеметовим і Стенич. Шеметов здогадується, що у неї не все благополучно так як здається, і залишає їй свою візитку. Одну з Марининих клієнток в пориві ревнощів ранить ножем власний чоловік. Стенич у всьому звинувачує себе і вирішує піти від Іветти. Між двома чаклунками відбувається справжня «битва екстрасенсів». Марині дивом вдається втекти. Опинившись на вулиці без грошей і документів, Стенич у відчаї дзвонить Шеметову. Водій Шеметова Толя відвозить Марину в порожню квартиру батьків Шеметова.

6 серія “Ворожіння при свічках” опис
У Шеметова великий бізнес в Сибіру, ​​тому Марина вільно може жити в його московській квартирі, тим більше, що він зі своєю дружиною Дашею живе в заміському будинку. Один із знайомих Іветти випадково виявляє, де ховається «чаклунка». Іветта у свою чергу повідомляє про це Ромадіну. Бандити підкараулюють Стенич біля будинку, але в момент нападу поруч опиняються Шеметов і його водій Толя. Разом вони виручають Марину з біди. Шеметов, дізнавшись, що Стенич добре знає французьку та англійську, бере її до себе на роботу як перекладача.

7 серія “Ворожіння при свічках” опис
Шеметов забирає у Іветти речі Марини, не боячись ніяких чаклунських чар знаменитої ясновидиці. Стенич починає працювати в його фірмі, але це не тільки не зближує їх, а ще більше віддаляє. Олеську з лікарні виписали, не знайшовши у неї ніякої онкології, але дівчинка не може нічого говорити. Ромадін задумав мстити вже не тільки Марині, а й Шеметову.

8 серія “Ворожіння при свічках” опис
У дружини Шеметова Даші є коханець Тагіл, але вона зовсім не має наміру йти від багатого чоловіка. Здогадуючись, що Шеметов закоханий у Стенич, вона виробляє свій план дій: видобуває у лікаря-гінеколога довідку про свою нібито вагітність. Марина, почувши про цілющі сибірські джерела, забирає Олеську від безладної матері-прибиральниці і відправляє з Толею в Сибір. Спостерігаючи за Шеметовим, Стенич розуміє, що у нього хворе серце і йому треба більше відпочивати. Шеметов вирішує показати, як він відпочиває і везе Марину в казино …

9 серія “Ворожіння при свічках” опис

Серед ночі в своєму містечку Стенич раптом розуміє, що з Шеметовим відбувається щось недобре і, схопивши попутку, мчить до Москви. З Шеметовим дійсно стався серцевий напад, і Марина встигає вчасно, щоб своїм мистецтвом врятувати йому життя.
Малініна виконує наказ Іветти …

10 серія “Ворожіння при свічках” опис

Випробуваний стрес повертає Олесьці дар мови. Шеметов поступово йде на поправку, Марина доглядає за ним.
Наташа Спешнева знаходить Стенич, щоб повідомити, що її колишній цивільний чоловік Женя на межі самогубства в Парижі, і тільки Марина може йому допомогти. Стенич погоджується їхати в Париж і говорить про це Шеметовеу. Для нього це як відро холодної води, але він все ж відпускає Марину.

11 серія “Ворожіння при свічках” опис

Марина зустрічається в Парижі з Женею. Той благає її за допомогою магії зробити так, щоб він зайняв службове місце іншої людини. Марина відмовляється це робити і повертається до Москви …

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар