“Віддай мою мрію” опис серій

В

“Віддай мою мрію” опис серій серіалу 2018 про талановитій дівчині і її жізні.ф

“Віддай мою мрію” скільки серій – в серіалі 16 серій

1-2 серія “Віддай мою мрію” опис

У центрі сюжету – молода дівчина Віка, яка мріє стати успішним модельєром. У неї є люблячі батьки, які тримають невеличке ательє і точку на ринку, а також підтримують дочку в її починаннях.

Вона відправляється вчитися за кордон, однак раптово її батько помирає, залишивши великі борги. Віка змушена покинути навчання і повернутися додому рятувати сімейну справу.

Вікторії допомагає колишній вихованець інтернату Костя, якого свого часу взяв під крило Вікин тато. Костя закоханий у Віку і допомагає їй заробити, продаючи на ринку речі, щоб віддати борг кредиторам. Віка намагається повернути матір до нормального життя, так як вона не може оговтатися після смерті батька.

У родині Зборовських також вмирає глава сімейства. З Америки повертається його син Олег, який як дві краплі води схожий на Костю. Батько заповідає управляти модним будинком Збаровських 6 місяців своєї матері, яка і заснувала його. У родині Збаровських двоє дітей – Олег і Геннадій. Софія не хоче, щоб модний будинок дістався Геннадію, адже він прийомний син.

Мати Олега, Яна Зборівська потрапляє в лікарню через нервовий зрив. Яна постійно бачить жінку з минулого її чоловіка.

Геннадій зустрічається з моделлю Мариною, яка мріє бути модельєром. Гена влаштовує її на роботу в модний будинок.

3-4 серія “Віддай мою мрію” опис

Віка вирішує створювати свою колекцію одягу. Вона з Костею закуповує тканину і починає шити одяг.

Олег вирішує повернутися в Америку, але бабуся Софія не може цього прийняти. Вона сподівається, що він очолить модний будинок.

Марина не зуміла створити свою колекцію, Гена радить їй звільнитися з модного будинку.

Віка влаштовує показ своєї колекції в парку, і запрошує на неї Софію Збаровську. Софія купує всю колекцію Віки і пропонує їй роботу модельєром.

Костя отримує фотографію своїх батьків. Він розуміє, що вони з Олегом брати. Костя йде до Збаровський, але за наказом Яни його б’є охоронець і він опиняється в лікарні.

Яна Зборовська зрозумівши, що Костя знає правду вирішує відвезти Олега з міста. Яна з Олегом їдуть на море, і вона підлаштовує аварію. Яна в тяжкому стані в реанімації, Костя живий, він дізнається, що Яна не його мати, а Костя його брат.

5-6 серія “Віддай мою мрію” опис

Мати Кості відвідує його в лікарні і зізнається, що вона його не кидала і довгі роки вважала, що він загинув.

Олег має намір з’ясувати правду, Яна правду йому розповісти не хоче, а бабуся Софія всього не знає. Олег їде до Кості в лікарню. Їхня мати Анна розповідає, що вона була коханкою Юрія Збаровского. Яна дізнавшись, що коханка чоловіка вагітна відвезла її, а після пологів близнюків забрали, а її намагалися вбити. Вона вижила, але вважала, що дітей Яна вбила. Анна дізнається, що посадити Яну вона не зможе, так як пройшов строк давності. Анна вимагає від Яни переписати все майно Зборовських на Костю і Олега. Але Яна не має наміру здаватися, вона готова навіть на вбивство.

Віка виходить на роботу в модний будинок. Але модельєр Ліза бачить в ній конкурентку, і вирішує її позбутися. Ліза звинувачує Віку в плагіаті.

Марина кидає Геннадія, адже для нього вона тільки красива і багата лялька. У Марини депресія, але прогулянка з Костею допомагає їй прийти в себе.

Віка відвідує Олега в лікарні, після серцевого нападу, вони закохуються один в одного.

Олег каже бабусі, що не полетить в Америку, а очолить модний будинок.

Олег пропонує Кості поміняється місцями. Костя буде жити в особняку Збаровських і працювати в модному будинку, а Олег буде жити в комуналці брата.

7 серія “Віддай мою мрію” опис

Ліза говорить Софії Збаровской, що Віка краде її ідеї. Софія Михайлівна змінює своє ставлення до Віки і дає їй 3 дні на створення нової колекції.

Костя під виглядом Олега зустрічається з Мариною. Він в захваті від будинку Збаровських. Олег живе в старому будинку Кості та погоджується попрацювати замість нього на ринку.

Тетяна таємно скуповує акції модного будинку Збаровських, щоб її сини отримали законну спадщину.

Геннадій злиться через те, що Олег очолить модний будинок, а він буде всього лише його помічником. Геннадій і Яна вирішують діяти спільно проти Тетяни і братів.

8 серія “Віддай мою мрію” опис

Віка проводить ніч з Олегом. Коли Костя дізнається про відносини брата з Вікою, то приходить в сказ. Він вирішує боротися за Віку і зізнається їй у коханні. Віка заплуталася у відносинах між братами.

Яна знаходить старі фотографії чоловіка з Тетяною і розуміє, що вона не та за кого себе видає. Тетяна померла 25 років назад, а це її сестра-близнючка Анна. Яна вимагає у неї все акції модного будинку в обмін на мовчання. Яна має намір зробити гендиректором Модного дому Геннадія, а не Олега.

9 серія “Віддай мою мрію” опис

Анна передає свій пакет акцій Кості і він займає посаду генерального директора модного дому під ім’ям Олега. Віку, яка передала Кості документи, Софія Збаровская вирішує звільнити, так як вона не зызнається, хто їй передав акції. Але Костя заступається за нього. Софія Збаровська хоче з’ясувати хто скуповував акції і подарував їх її онуку.

Геннадій і Яна засмучені поразкою …

Віка закохана в Олега. Віка і Олег вирішують одружитися.

Олег їде зустрічати свою дівчину Віру з США. Він зізнається їй що покохав іншу і хоче з нею одружитися. Віра повідомляє Олегу про вагітність.

Костя намагається залицятися до Вікторіх, але вона повідомляє, що виходить заміж за Олега.

10 серія “Віддай мою мрію” опис

Олег і Костя дізнаються, що Анна не їхня мати. Але сама вона уникає зустрічей з ними. Костя і Олег вирішують все розповісти бабусі Софії Збаровській.

Віка щаслива, що вони з Олегом будуть разом.

Олег не може прийняти рішення, він не може вибрати між любов’ю і боргом. Олег вирішує полетіти в Америку разом з Вірою.

Віка повинна представити свою колекцію на тижні мод. Але всі її сукні знищили Ліза з Геннадієм, щоб помститися. Ліза ненавидить успішну і талановиту Віку. А Геннадій, хоче помститися Кості, який зайняв його місце в модному домі.

11 серія “Віддай мою мрію” опис

Лізу і Геннадія звільняють з модного будинку. Гена намірений помститися. Яна знаходиться в психіатричній лікарні, щоб її визнали неосудною.

Олег з Вірою їде в Америку. Віка страждає, Костя намагається її підтримати.

Віка вирішує піти з модного дому та вмовляє тітку шити її одяг в ательє. Віка пропонує Кості одружиться і він погоджується.

Гена разом з матір’ю підпалює модний будинок …

12 серія “Віддай мою мрію” опис

Яну заарештували. Софія Завадська потрапляє в лікарню – у неї стався інфаркт, коли вона дізналася, що Модний будинок згорів.

Коли з’ясовується, що Гена причетний до підпалу він забирає все фамільні коштовності і тікає з міста.

Костя і Віка йдуть купувати обручки.

Олег не може перестати думати про Віку, а Віра сподівається, що у них все буде добре.

13 серія “Віддай мою мрію” опис

Геннадія заарештовують. Яна в СІЗО бачить охоронця, свою першу любов. Цей охоронець син Гени, він допомагає йому втекти. Гена хоче помститися Збаровським і Марині.

Софію виписують з лікарні. Віка вирішує запросити дизайнерів з Модного дому та секретаря Лану працювати в своє ательє. Вони мають готуватися до показу мод.

Костя робить Вікторії офіційну пропозицію, вона погоджується і називає його Олегом. Костя розуміє, що вона ніколи його не полюбить. Він напивається і дзвонить Марині.

14 серія “Віддай мою мрію” опис

Гена приходить на дачу до Лізи, але та хоче здати його за винагороду, яке призначила Анна. Гена дізнавшись про це і виходить з себе і йде до Анни додому.

Марина починає зустрічайся з Костею. Її батьки проти їхніх стосунків, Марина йде з дому і тимчасово живе у Віки.

Віра розуміє, що не зможе жити з Олегом. Вони розлучаються.

Віка йде до Анни, там на них нападає Гена з ножем і ранить Віку.

15 серія “Віддай мою мрію” опис

Віка в лікарні у важкому стані. Олег дізнавшись про це прилітає додому. Олег стає донором крові для Віки і постійно знаходиться біля неї.

Гена намагається втекти, але його шукає поліція, новини про його злочин показують по телевізору.

Батько Гени дізнавшись, що зробив син розуміє, що Яна безжальна. Він вирішує звільнитися з СІЗО, але його заарештовують за допомогу у втечі.

16 серія “Віддай мою мрію” опис

Гену заарештовують.

Віка приходить до тями. Олег підтримує її і у всьому і допомагає. Після виписки Віка повертається до роботи, і Олег робить їй пропозицію.

Через кілька років Віка влаштовує свій показ мод. У них з Олегом вже є діти-близнюки. Костя і Марина теж разом, вони вирушають у весільну подорож.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар