“Сашка” опис серій 31-40

"Сашка" опис серій

“Сашка” зміст серій 21 – 30 дуже часто потрібно, коли пропустиш серію улюбленого телесеріалу , а так як прем’єра відбулася тільки на каналі Україна , то прочитати що буде в нових серіях , не вдасться , творці тримають інформацію в секреті.

 “Сашка” опис 31 серії

Борис витягує Ірину Миколаївну з в’язниці , щоб з її допомогою знайти Сатин . Ольга придумує план публічного приниження Привалова . Віктор відновлює спроби завоювати Сашку. Сергій обманом втягує Руслана у кримінальне справу. Віктор натякає Марині , що вони з Андрієм досі не розписані через Катю. Марина з гострим болем у животі терміново відправляється до Наума.

 “Сашка” опис 32 серії

Руслан зізнається Саші, що брав участь в кримінальній угоді Сергія. Олександр підслуховує Володимира і дізнається дивовижну правду про Сашку. Максим відкрито виступає проти Бориса, на підтримку політики Привалова . Андрій запрошує Сашу на побачення. Борис наказує перекупити одного з прихильників Володимира. Марина вирішує завести шпигуна в будинку Привалова .

 “Сашка” опис 33 серії

Вілен приймає сторону Максима , щодо політики Бориса . Дарина дізнається , що Саша її сестра. Ревнуючи Андрія до Каті , Марина вирішує підкупити для стеження Свєту . Анатолій застає Оксану, коли та виходить з авто Максима . Андрій ігнорує спроби Каті привернути до себе увагу. Саша і Андрій домовляються, що між ними все скінчено.

 “Сашка” опис 34 серії

Віктор розповідає Галі про заяву Андрія та Марини в РАГСі і про вагітність Марини. Андрій все ще не може визначитися , хто йому потрібен, Саша або Марина. Володимир , приїхавши до Саші , з серйозною розмовою , застає її разом з Андрієм. П’яний Руслан розбиває машини Володимира та Андрія , ображає Сашу , відправляє в нокаут Андрія і потрапляє до міліції.

 “Сашка” опис 35 серії

Люди Бориса піддають Ірину Миколаївну тортурам , щоб з’ясувати місце розташування Сатин . Марина заявляє Каті, що у тієї нічого не вийде з Андрієм , він вже зайнятий. Віра пропонує зварити Руслану приворотне зілля для Саші. Андрій приходить на власне весілля в останній момент у п’яному стані.

“Сашка” опис 36 серії

Андрій і Марина розписуються. Ольга вирішує знайти ту , яка заморочила її чоловікові голову.
Катя приїжджає в штаб Партії Привалова, щоб з’ясувати в Андрія, що його пов’язує з Мариною. Розмову чує Володимир . Володимир і Вікторія знайомляться ближче. Володимиру здається, що Вікторія дуже схожа на одну його стару знайому. Саша прокидається від нічного кошмару – Андрій одружився на Марині .

“Сашка” опис 37 серії

Володимир вирішує, на дні народження Насті, відкрити правду Саші і Любі. Андрій терміново організовує собі відрядження. Катя і Марина вирішують поїхати за ним. П’яний Кирило збиває Віру, і втікає з місця події. Ольга наймає Гошу особистим водієм. Віктор розповідає Саші, що Андрій і Марина розписалися.

“Сашка” опис 38 серії

Саша відправляється на застілля з нагоди весілля Андрія та Марини. Борис цілує Вікторію проти її волі. Марта стає свідком цієї сцени. Директор обіцяє звільнити Руслана і Сашу, якщо вони найближчим часом не вийдуть на роботу. Олег пропонує Борису провести час в Москві «в суспільстві розкішних жінок». Саша замикається у ванній і перерізає собі вени.

“Сашка” опис 39 серії

Наум звинувачує Андрія у трагедії з Сашею і не пускає його провідати пацієнтку. Володимир повідомляє Любові , що зробить все, щоб Саша після одужання була в їхньому будинку. Не попередивши нікого, Вікторія вирушає на окружну. Марта розповідає Ользі, що бачила як Борис і Вікторія цілувалися. Андрій приходить до Саші за прощенням.

“Сашка” опис 40 серії

Охоронці відводять Андрія з лікарні. Наум велів наступного разу викликати міліцію. Саша приймає рішення вступати в транспортний університет . Валентина дізнається, що Саша дочка Володимира. Прилетівши до Москви, Ольга застає Бориса в сауні з дівчатами. Марина розповідає директору СТО правду про те, що трапилося з Сашею. Сашу звільняють.

«Сашка» опис серій 41 – 50

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар