“Сашка” опис серій 21-30

"Сашка" опис серій

“Сашка” зміст серій 11 – 20 дуже часто потрібно, коли пропустиш серію улюбленого телесеріалу , а так як прем’єра відбулася тільки на каналі Україна , то прочитати що буде в нових серіях , не вдасться , творці тримають інформацію в секреті.

 “Сашка” опис 21 серії

Марина безуспішно намагається переключити увагу Богдана на Аліну .
Художній керівник театру – Орест зізнається Каті в коханні і вмовляє її не їхати, він зробить її примою світового рівня, але Катя відмовляється, вона впевнена , що у них з Андрієм буде весілля .
Любов зізнається Володимиру, що хотіла покінчити з собою. Володимир запевняє Любов, що її ревнощі марні і подружжя миряться .
Вікторію госпіталізують із нападами галюцинацій. Карпов викликає їй психолога з Москви.
Під час нічної розмови Андрій знову цілує Сашу . Цього разу проти її волі.
Дізнавшись про нову заяву Лариси по справі Романа, Борис, переживаючи про свою безпеку, відправляє до неї своїх людей.

 “Сашка” опис 22 серії

Руслан та Андрій, вирішивши з’ясувати, хто з них крутіший , влаштовують велосипедне змагання. Руслан двічі перемагає.
Борис наказує перекупити Сашу у Привалова .
Віра пророкує Саші багато сліз через чоловіка і застерігає її від повторення долі матері.
Борис встановлює спостеження за Ларисою. Він розглядає варіант вбивства Дарини руками Лариси .
Реваз повідомляє Володимиру, що саме люди Бориса вбили Романа. Але, на жаль, як докази здобуті відомості використовувати не можна.
Розлютившись на Андрія, Саша тікає.

 “Сашка” опис 23 серії

Інформатор доповідає Реваз, про плани убивць Романа знайти підставну особу .
Вбивці Романа підкидають Ларисі докази, які , під час обшуку, знаходить підкуплений Костянтином слідчий.
По дорозі в місто Саша в результаті нещасного випадку падає з траси в кювет. Андрій знаходить Сашу без свідомості і відвозить назад на дачу Привалова.
Марина та Аліна вирішують влаштувати передвесільний дівич-вечір.
Кирило підстерігає Сатин, але тієї вдається втекти.
Московський психотерапевт Вікторії – Марія зауважує, що до пацієнтки повернулося роздвоєння особистості.

 “Сашка” опис 24 серії

Віктор натякає Марині про можливий зв’язок між Андрієм і Сашою.
Саша і Андрій проводять ніч разом.
Борис наказує Ірині Миколаївні встановити особу Сатин, інакше її заклад буде закрито, а сама вона потрапить до в’язниці.
Дарина заїжджає за речами в будинок Сохатских і стикається з Борисом. Зав’язується скандал, Дарина звинувачує Бориса у вбивстві Романа.
Реваз зі слідчими, за наведенням інформатора, затримують вбивць Романа .
Борис дає завдання Костянтину проконтролювати, щоб убивці не здали замовника.

 “Сашка” опис 25 серії

Андрій і Саша признаються один одному в любові. Ольга просить Бориса не забороняти їй бачитися з Дариною . Борис заявляє, що Ольга може забиратися слідом за своєю донькою. Костянтин підлаштовує смерть убивць, від нібито загострившихся хвороб.
Борис намагається силою зняти маску з Сатин , але та відбивається, розбиває Борису ніс і тікає.
Карпов і Марія наполягають на госпіталізації Вікторії , так як її роздвоєння стало небезпечним для життя. Але Вікторія вирішує , що впорається сама і відмовляється від допомоги лікарів.
Володимир обіцяє помститися Борису за смерть Романа. Адже Марина теж коли-небудь вийде заміж …
Андрій і Марина подають заяву в ЗАГС.

 “Сашка” опис 26 серії

Борис встановлює постійне стеження за Максимом. Ірина Миколаївна зустрічає Віктору в спортзалі, але вирішує , що обізналась. Андрій просить Віктора взяти на себе клопоти, пов’язані з одруженням. Руслан застає Андрія та Сашу, коли ті цілуються. У день реєстрації шлюбу, Марина їде з батьком у тур по Україні, не встигнувши попередити Андрія .

 “Сашка” опис 27 серії

Марина ухитряється зателефонувати Андрію, але той не приймає дзвінок з невідомого номера. Андрій запрошує Сашу на побачення. Вони проводять ніч разом. Марина обманом повертається до Києва і влаштовує Андрію скандал в будинку Привалова. Саша чує , як Андрій клянеться Марині, що любить тільки її і обов’язково одружиться з нею .

 “Сашка” опис 28 серії

Саша звільняється з дому Привалова і, йдучи, втрачає свідомість на ганку. Прийшовши в себе , Саша тікає з лікарні і їде з Києва. Лариса відмовляється від зустрічі з Дариною і від її допомоги. Сохатска, під час свого туру, випадково зустрічає Сашу і всією сім’єю фотогравірується з нею. Наступного дня спільне фото друкують у всіх газетах.

 “Сашка” опис 29 серії

Cаша відмовляється ставати особою передвиборної кампанії Сохатскої. Підкуплений Владимиром директор СТО, бере Сашу на роботу механіком. Андрій збирається поговорити з Мариною і відмовитися від весілля. Після святкування дня народження, Андрій проводить ніч з Катею.

 “Сашка” опис 30 серії

Володимир дає вказівку членам своєї партії зробити техогляд авто у Саші Коваленко. Наум відмовляє Андрія відмовлятися від весілля з Мариною заради Саші. Олег і Борис домовляються планувати весілля Богдана та Марини. Анатолій звинувачує Сашу в крадіжці цінної речі з його авто. На святі організованому в штабі Привалова, Катя , перебирає зі спиртним, чим викликає здивування у співробітників партії.

Сашка опис серій 31-40 читайте в наступній статті.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар