“Сашка” опис серій 61-70

"Сашка" опис серій

“Сашка” зміст серій 51 – 60 дуже часто потрібно, коли пропустиш серію улюбленого телесеріалу , а так як прем’єра відбулася тільки на каналі Україна , то прочитати що буде в нових серіях, не вдасться, творці тримають інформацію в секреті.

“Сашка” опис 61 серії

Катя повідомляє міліції, що Саша стріляла в Андрія. Сашу затримують, Катя їде як свідок. Сохатскі дають зрозуміти журналістам, що у трагедії, що сталася з Андрієм, винні Привалови. Вони не змогли пробачити зраду. Марго забороняє Володимиру їхати в міліцію за Сашою. Зараз не час для чергових підозр і скандалів. Кирило дає слідчому зрозуміти, що Сашу потрібно посадити. Борис вирішує, що найкращий вихід – це смерть Андрія і смерть Саші, тоді все повісять на неї посмертно. Володимир зізнається Саші, що він її батько.

«Сашка» 62 серія опис

Сохатскі запускають в ЗМІ інформацію про зв’язок Володимира та Саші. Максим побачив, що Марина поворушила ногою. Любов пропонує Саші і Володимиру зробити ДНК тест ще раз, але тепер відкрито. Прокравшись в лабораторію, Любов змінює зразки. Щоб зняти з себе підозри в замаху на життя Андрія, Сохатські вирішують зібрати псевдо- консиліум кращих лікарів з питання його лікування. Марина підкуповує Зіну і Свєту, щоб ті організували Сашине отруєння. Отруєний сік дістається Насті. Дарина чує, як Анатолій ображає Сашу. Володимир зізнається Вікторії в любові. Саша знімає браслет стеження і збігає до лікарні до Андрія.

«Сашка» 63 серія опис

Карпов допомагає Саші пробратися крізь пост охорони до Андрія. Але Костянтин впізнає “вбивцю”. Саша в бігах. Інформація про її втечу потрапляє в ЗМІ, у всьому місті розклеюють орієнтування з її фотографією, Сохатскі обіцяють велику суму за її затримання. Після Сашиного візиту Андрій починає приходити до тями. Ольга виявляє, що Марина симулює параліч ніг. Віра говорить Руслану, що через любов до Саші він не помічає , що його любить інша дівчина . На Сашу нападають хулігани, грабують, б’ють і та втрачає свідомість. Вікторія випадково знаходить Сашу і відвозить її до себе додому.

«Сашка» 64 серія опис

Марія застає Сашу у Вікторії будинку і та, злякавшись, що її здадуть в міліцію, збігає . Віктор пропонує допомогти Марині помститися Андрію «наставивши йому роги». Слідчий знову викликає Катю на допит. Повідомляє, що Андрій приходить в себе, і він дуже сподівається, що їхні свідчення співпадуть. Саша потрапляє в міліцію. У камері до неї починають приставати сусідки по камері. Затівається бійка. Саша втрачає свідомість. Галя зізнається Руслану в любові, цілує його і тікає. Катя приходить провідати Андрія. Андрій приходить до тями. Він не пам’ятає ні що сталося, ні хто така Саша.

«Сашка» 65 серія опис

Наум розповідає Андрію, що його ім’я Андрій Марчук, він нещодавно одружився, і що в нього стріляла Саша. Дарина повідомляє Каті, що Саша – дочка Володимира, вона теж Привалова. Борис висловлює щиру подяку Каті за свідчення проти Сашки. Семен готує Сашу до переїзду в СІЗО. Розповідає їй правила виживання. Катя пробирається в палату до Андрія і повідомляє йому, що вона його найбільша любов і він збирався розлучитися зі своєю дружиною. Катя розповідає , що Саша не стріляла в Андрія а вона врятувала йому життя. Марія зізнається Науму у своїх почуттях до Андрія. Сусідки по камері до моменту Сашиної появи в СІЗО вже дізналися все про неї та її справу з новин.

«Сашка» 66 серія опис

Сохатскі дізнаються про амнезію Андрія. Марина представляє чоловікові своїх родичів, як його улюблену сім’ю. Пробравшись до Андрія, Катя розповідає, що Марина обманом одружила його на собі. Ні Володимир , ні Руслан не наважуються повідомити Саші, що Андрій прийшов в себе, але не може давати свідчення. Андрій зізнається Науму, що заплутався, йому подобаються і Катя , і Марина , ще й психіатр у клініці дуже симпатична. Володимир вирішує розірвати стосунки з Любов’ю. Не дивлячись на негативні аналізи нового ДНК тесту, Володимир дає прес -конференцію, на якій відкрито всім заявляє про те, що Саша Коваленко його дочка.

«Сашка» 67 серія опис

Любов вирішує замести сліди підміни ДНК тесту і відправляє приватного детектива Володимира на тривале завдання закордон. Володимир важко переносить думку про те, що Саша не його дочка, але вирішує не кидати дівчинку. Семен запрошує Дарину в ресторан, прикриваючись необхідністю обговорити справу Сашки. Саша дізнається про виписку Андрія з новинного сюжету. Ольга зустрічається з Оксаною і повідомляє їй, що Сохатска НЕ проти їхніх стосунків з Максимом, але про заміжжя не може бути й мови. Суддя виносить Саші вирок – сім років колонії загального режиму. Борис дає вказівку Кирилу прибрати останнього свідка замаху – Олександра.

«Сашка» 68 серія опис

Реваз застає найманого вбивцю в палаті Олександра.
Андрій наполягає на допомозі психолога. Йому подобається Марія.
Марина наймає Кирила, щоб той не дав Саші живій вийти з в’язниці.
Саша в колонії лагодить всю техніку, чим викликає заздрість у сусідок по камері.
Марго починає готувати Віктора на заміну Андрію.
Андрій каже Марії, що не впевнений, чи любить він Марину.
Після нападу сусідки по камері, Саша потрапляє в медпункт і зустрічає там Карпова, який влаштувався в колонію, щоб бути ближче до Саші.

«Сашка» 69 серія опис

Начальник колонії Лютий забороняє Саші говорити Володимиру про напад. Дає вказівку не передавати від неї листа.
Карпов зізнається Саші в любові.
Марина приносить передачу Ларисі, з отруєною їжею для Саші.
Володимир зізнається Вікторії, що збирається розлучитися з Любов’ю і одружитися на Вікторії.
Орест не дає Каті ролей в театрі, тому що та не в формі. Він відправляє її в тур по регіонах, одним з пунктів якого повинна стати Сашина колонія.
Лариса здійснює замах на Сашу .
Катя повідомляє Саші, що аналізи ДНК не підтвердили її спорідненості з Володимиром.
Кирило домовляється з Лютим про втечу Саші, в якій вона загине.
Карпов розповідає Володимиру про ряд замахів на Сашу. Володимир і Карпов вирішують, що Саші потрібно бігти.

«Сашка» 70 серія опис

Володимир і Карпов домовляються організувати Сашину втечу. До їх плану підключаються домашні .
Руслан, не підозрюючи про плани Володимира, готує свій план втечі для Саші.
Марія розповідає Вікторії, як за допомогою психології заволодіває почуттями Андрія та віддаляє його від дружини і думок про Сашу. Вікторія відмовляється від лікування у Марії.
Кирило планує Сашину втечу. Лариса погоджується допомогти йому втягнути Сашу в втечу і привести її до вбивць .
Саша втікає з Ларисою.
Олександр опам’ятовується і дає свідчення слідчому.

«Сашка» опис серій 71 – 80

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар