Подвійне життя 2013 актори

П

Подвійне життя – серіал 2013 року, який розповість про життя , про таємниці , і непрості взаємини різних жінок , в яких був один чоловік на двох, а про існування одна одної вони навіть не знали.

Подвійне життя актори

Актори Подвійне життя: Катерина Волкова , Валерій Ніколаєв , Катерина Олькіна , Федір Лавров , Володимир Симонов , Костянтин Мілованов , Павло Трубінер , Валентин Букін , Олена Коренєва , Андрій Ташков , Марина Богатова , Сергій Бондарчук (II) , Ігор Пісний, Ігор Антонов , Ігор Пазич , Ольга Фреймут , Валерія Гуляєва , Максим Запісочний , Петро Миронов , Олександра Кірєєва , Матвій Зубалевич , Михайло Федорченко

двойная жизнь актеры

Подвійне життя серіал 2013

Єршови прожили 18 щасливих років. В юності у Каті були і талант , і покликання , але турботи про дітей і коханого чоловіка поступово перетворили її на домогосподарку . Раптово розмірене життя руйнується : під час однієї зі своїх відряджень Марк гине. При розслідуванні обставин з’ясовується , що Марк вів подвійне життя і вже два роки був одружений на іншій жінці . Ніна нічого не знала про сім’ю Марка . Він брехав і їй , а вона була готова перервати свою успішну кар’єру , щоб народити дитину від коханої людини. З далекої поїздки повертається брат покійного Роман . Його спроби примирити жінок терплять фіаско. А тут ще він зближується з Ніною . Але та , переживши зраду , не готова до любові. Не приймаючи нічиї почуття в розрахунок , вона хотіла б просто скористатися Романом , народивши від нього бажаної дитини . Тим часом і Катя намагається налагодити особисте життя : вона починає зустрічатися з чоловіком , який до неї давно не байдужий , шукає порозуміння з сином -підлітком , пробує повернутися до роботи. Поступово Ніна і Катя долають неприязнь один до одного : їм нема чого більше ділити , відтепер кожна з них повинна відпустити минуле і жити своїм життям.

Тепер ви знаєте які актори знялися в серіалі Подвійне життя , і зможете переглянути інші картини з їх участю.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар