“Асі” актори

Асі – цікавий турецький телесеріал, який вже підкорив серця багатьох. Телеглядачі цікавляться не тільки життям героїв на екрані, а й особистим життям своїх кумирів. А для цього потрібно знати які актори і ролі серіалі “Асі ” вони виконували, їх справжні імена.

“Асі” актори

Актори АСІ: Туба Бюйюкюстун, Мурат Йилдірім, Четін Текіндор, Нур Сюрер, Сельма Ергеч, Джемаль Хюнал, Тюлан Гюнай, Тюлан Бурса, Асліхан Гунер, Нечметтін Чобаноглу

РЕЖИСЕР: Джевдет Мерджан
ПРОДЮСЕР: Томріс Гірітліолу , Бахадир Атай , Ілгаз Гірітліолу
СЦЕНАРІЙ: Гул Діріджан , Несе Джехіз , Білал Бабаоглу
КОМПОЗИТОР: Наіль Юртсевер
ОПЕРАТОР: Мурат Сейлан

Про що серіал Асі

Серіал « Асі » оповідає про життя фермера і його красуні дочки Асі. Її батько отримував освіту, заради того, щоб зберегти землі сімї, він змушений був відмовитися від навчання і кинути всі сили на порятунок фермерського господарства . Все життя він віддав сімейній справі . Ця ферма і земля годувала три покоління його родини.

І батько, і дочка сильно прикипіли серцем до рідної землі. Але зараз вони переживають не найкращі часи свого життя. Щоб залишитися тут жити, батько і дочка змушені вступити в боротьбу за належну їм землю.

У ці місця приїжджає молодий і привабливий Демір, який вирішив повернутися на рідну землю. Саме на землях, що належать сім’ї Асі прихована таємниця його сім’ї. Молоді люди знайомляться один з одним, але вони ще не знають, що незабаром саме ця таємниця кардинально змінить їх життя, ставши причиною суцільних невдач і проблем, перекреслили їх можливе щасливе майбутнє …

Тепер ви знаєте акторів та їх ролі в серіалі “Асі”, та зможете прочитати їх біографію.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар