Скільки серій в серіалі “Асі”

Асі – цікавий турецький серіал, про кохання, в якого вже багато прихильників. А скільки ж серій в серіалі “Асі”, скільки часу на екрані триватиме захоплива історія кохання та боротьби.

Скільки серій в серіалі “Асі”

Турецький серіал Асі виходив з 2007 по 2009 роки, в ньому 2 сезони і 71 серія.

Про що серіал Асі

Асі – донька фермера, який розорився. Він заради своєї сім’ї відмовився від диплома в свій час, і належної освіти і посвятив все своє життя рідним людям. Історія розповідає як фермер намагається вижити в умови економічної кризи і не віддати свої землі які належать уже 3 покоління. У боротьбі за справедливість і майбутнє допомагає йому його юна і красива дочка, яку він дуже любить і ніколи не дасть образити. Назвали дівчину ім’ям Асі на честь місцевої річки, за повір’ями місцевих жителів, ця річка є священною і тече вона не за законами фізики. З часом наша героїня і заступниця землі рідної, закохується в симпатичного і молодого чоловіка, котрий їй приносить щастя любові і так само перемогу батька над володінням земель.

У головній ролі в серіалі Асі грає красуня Туба Бюйюкюстун. Її партнер по фільму актор Мурат Йилдірім. Обидва актори чрезвичано популярні як у себе на Батьківщині, так і за її межами. Роль Асі для Туби вважається однією з найвдаліших. А до Мурату після ролі Демір прийшла заслужена слава.
Фільм про обпалюючою ненависті і змітає кордони любові.

Актори Асі: Туба Буйукустун, Мурат Йилдірім, Нур Сюрер, Четін Текіндор, Сельма Ергеч, Джемаль Хюнал, Онур Сайлак
Тепер ви знаєте скільки серій в серіалі Асі, які актори в ньому знімалися, та про що цей цікавий турецький телесеріал.
Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар