Серіал “Сашка” актори

Фільми

Серіал “Сашка” –  мелодрама 2013 року, яка вже зібрала багато шанувальників. Дуже багато хто цікавиться акторами , які знялися в серіалі ” Сашка” .

Серіал “Сашка” актори

Серіал “Сашка” актори: Анна Кошмал , Олександр Давидов , Дмитро Лаленков , Сергій Романюк , Оксана Сташенко , Олександр Лобанов , Ірина Мельник , Олександр Суворов , Федір Гуринець , Костя Чернокрилюк , Вікторія Білан , Наталія Денисенко , Михайло Федорченко , Марина Дьяконенко

Режисер:  Антон Гойда , Володимир Дяченко

Серіал “Сашка” сюжет

У новій картині власного виробництва каналу ” Україна ” ” Сашка” актрисі Ганні Кошмал належить зіграти дівчину- шибеника з дитячого будинку. У 18 років вона опиниться на вулиці з порожніми кишенями і величезним талантом. Сашка відмінно розбирається в автомобілях , намагається влаштуватися на роботу автомеханіком і мріє створити власну модель автомобіля. Однак несподівана зустріч з молодим і перспективним політиком Андрієм Марчуком круто змінить все її життя. Саші належить пройти через безліч життєвих труднощів та особистих розчарувань. Але , завдяки життєлюбству , оптимізму і стійкості , вона знайде щастя , сім’ю і справжню любов .

Тепер ви знаєте акторів серіалу “Сашка ” і ролі які вони виконували , і зможете поцікавитися їх біографією і творчістю .

 

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар