Фільми на реальних подіях

Фільми

Якщо у вас є вільний час і ви хочете подивитися цікавий фільм знятий на основі реальних подій, тоді вам потрібно зберегти список фільмів на реальних подіях.

Фільми на реальних подіях

Пропонуємо вашій увазі кращі фільми на реальних подіях.

1. Злови мене, якщо зможеш – (2002) детективна драма, заснована на реальних подіях з життя Френка Ебігнейла – майстри в обмані і шахрайстві, який в кінцевому підсумку став мільйонером.

2. “Ми – одна команда” (2006) – американська драма про наполегливе тренері, який намагається відродити футбольну команду, перший склад якої розбився в авіакатастрофі.

 3. Шість демонів Емілі Роуз (2005) – Батько Мур готується до католицького суду, де йому висунуть звинувачення в смерті його підопічної, яка померла під час обряду екзорцизму. Батькові Муру і його прихильникам потрібно довести суду, що Емілі насправді була одержима демоном. Священик намагається довести факт існування потойбічних сил і їх можливість втручатися в життя людей.

4. В диких умовах – (2007) – біографічна драма про молоду людину із забезпеченої сім’ї, що пожертвував всі свої гроші на благодійність, і добровільно став волоцюгою …

5. “Соціальна мережа” (2010) – фільм-біографія Марка Цукенберга, історія створення їм всесвітньо відомої соціальної мережі Facebook.

6. Нокдаун (2005) – Зазнавши декілька поразок поспіль, що подавав надії боксер-важкоатлет Джим Бреддок вимушений кинути спорт. У часи Великої депресії Бреддок береться за будь-яку роботу, щоб прогодувати свою дружину Мей і дітей. При цьому він все ще сподівається повернутися на ринг.

7. Падіння чорного яструба (2001) – Фільм про війну. Громадянську. Про те, як черговий раз американські «миротворці» намагаються налагодити мир в Африці. Про те, якою ціною далося 

8. Піаніст (2002) – фільм оповідає про долю Владислава Шпільмана – видатного польського піаніста, єврея за національністю. Вимушеного жити у Варшавському гетто під час Другої світової війни.

9. Людина, яка змінила все (2011) – розповідає про генерального менеджера Оклендської бейсбольної команди, якому вдалося створити гідну команду…

10. 1 +1 – Аристократ Філіп, що прикутий до інвалідного крісла, наймає в помічники Дрісса, який щойно звільнився з в’язниці. Фільм про красу людських відносин, про потребу людини в щирому й невимушеному ставленні. Чудове поєднання вдалих жартів і глибинної суті.

11. Ігри розуму  (2001) – картина створена за однойменною книгою С. Назар, що розповідає про життя Джона Форбса Неша, лауреата Нобелівської премії з економіки.

12. У гонитві за щастям (2006) – про людину, яка пройшла шлях від бідності до багатства.

13. Список Шиндлера (1993) – драма-екранізація роману Томаса Кеннілі “Ковчег Шиндлера”, історія про німецький бізнесмена, який врятував життя тисячі євреїв під час Голокосту.

14. Мюнхен – (2005) – стрічка, в якій розповідається про терористичний акт на мюнхенській Олімпіаді і що послідувала операції відплати з боку ізраїльських спецслужб.

15. Народжений четвертого липня – (1989)  історія паралізованого ветерана В’єтнаму, що став противоєнним актівістом.Фільм поставлений за мотивами автобіографічної книги Рона Ковіка.

16. Австралія (2008) – В основі сюжету покладена історія англійської аристократки, яка одержала у спадок величезне ранчо на півночі австралійського материка.
17. Грозові ворота.
18. 127 годин
19. 22 кулі: безсмертний
20. 9 рота
21. Альфа Дог

22. Ворог біля воріт (2001)
23. Кандагар – російський кінофільм 2010 року, режисера Андрія Кавуна. Історична драма, заснована на реальних подіях. Прем’єра відбулася 4 лютого 2010 року. Слоган фільму: «Вижити, щоб повернутися».

24. Кокаїн

25. Марлі і я – кінофільм режисера Девіда Френкеля, створений в 2008 г

26. Мирний воїн 2006 рік- дуже талановитий гімнаст коледжу на ім’я Ден Міллмен мріє виступити від імені своєї країни на Олімпійських іграх.

27. Білий полон
28. Озброєний барон
29. Врятувати рядового Райана
30. Титанік

Це далеко не повний список фільмів знятих на основі реальних подій, якщо вас цікавлять фільми на реальних подіях 2012, 2013 років то читайте наступні статті.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар