“Моя кохана Діла” опис серій 41-50

Моя кохана Діла

“Моя кохана Діла” опис серій 41-50 про те, як Ділу і Ризу намагатимуться знову розлучити …

“Моя кохана Діла” зміст серій 31-40

“Моя кохана Діла” опис серій 41-50

41 серія “Моя кохана Діла” опис

Риза дізнавшись про те, що між Хайдаром і матір’ю щось є виходить з себе і вирішує вбити Хайдара. Фатма зрозумівши, що брат зробить це дзвонить Азеру і просить допомоги.
Риза наставляє пістолет на Хайдара, звинувачує його в зраді і брехні. Меліке затуляє собою Хайдара, потім приїздить Азер, який незважаючи на те, що Риза його вдарив, зміг переконати не вбивати Хайдара. Мелік засмучена таким збігом обставин, адже коханої людини більше не буде поруч. kino-svit.com Хайдар йде, його серце розбите, але він зміг знайти для Фатми такі слова, що та пошкодувала про те що розкрили всі братові.
Меліке зла на Ризу і на Фатму, адже Хайдар її любив і підтримував довгі роки.
Діла дізнавшись, що Суат починає справу проти Ризи просить цього не робити. Джанан бреше Ділі, що нічого про справу Ризи не знала, Діла бере з неї обіцянку, що вона не буде проводити розслідування. Але Саат не має наміру зупинятися …
Султан рада, що старий помер, але вона отримує листа від того хто знає про предсмертну записку…
Керім стежить за Ризой, бачить, що той не залишає дочка без нагляду.
Сертар призначає Ризі зустріч і пояснює, що збрехав через новину Азера про весілля.
Меліке їде на пристань, щоб попрощатися з Хайдаром, вибачитися за те, що він пережив. Мелік побачивши в місті Арзу просить не наближатися до дочки, адже вона знає хто її батько. kino-svit.com
Діла дізнається від Ризи про те що Сердар збрехав, але не знає чи вірити Ризе чи ні. Джанан вмовляє Ділу не миритися Ризой, але Діла не може впоратися з почуттями, адже вона любить Ризу.
Діла приїжджає в будиночок в горах, туди ж повинен приїхати і Риза, але його заарештовують …

42 серія “Моя кохана Діла” опис

Діла не може дочекатися Ризу, вважає, що знову марно йому повірила. Ризу заарештовують, і Діла дізнається про це від Меліке. Мелік і навіть Риза вважають, що в цьому винна Діла, що це її помста за смерть чоловіка.
Риза навіть не захотів її слухати. Діла лається з Суатом, що він порушив справу про вбивство її чоловіка, каже, що вони не друзі. Джанан робить вигляд, що нічого не знала про розслідування Суата.
Султан у лікарні народжує хлопчика.
На суді Ризу арештовують на час слідства, Меліс і Меліке важко це переживають.kino-svit.com Меліке дізнається, що хтось вкрав фото з кабінету Ризи (де той зі зброєю), а Азер знаходить винного, його виганяють з ферми.
Діла отримує ляпаса від Меліке, між ними знову ворожнеча, адже Меліке не вірить Ділі.
Кадір відправляє Арзу в особняк Селямоглоу до дочки, щоб втілити свої плани, поки немає Ризи. Але Меліс ображена на матір і не бажає її бачити, Арзу проганяють.
Фатма дізнається, що вагітна.
Діла засмучена, адже їй ніхто не вірить. Азер дізнається від Діли, що вона не причетна до порушення справи проти Ризи. Але Діла дізнавшись, що Суат знайшов людину, яка вкрала фото з будинку Ризи, розуміє, що Суат і Джанан зрадили її за її спиною.
Діла винить Джанан в зрадництва, їх дружбі прийшов кінець. kino-svit.com
Меліке приїжджає до Діли, щоб убити її, але Азер і Джайніб завадили її планам.
Суат не може натішитися, що посадив Ризу за грати.
Діла йде на побачення до Ризе, але той готовий повірити в її невинність – якщо вона буде його адвокатом …
Фатма повідомляє Азеру про вагітність …

43 серія “Моя кохана Діла” опис

Діла каже, що не зможе захищати Ризу, так як Меліке тоді точно її вб’є. Риза дізнавшись про спробу матері вбити Ділу вирішує серйозно поговорити з матір’ю.
Азер не подає вигляду, але навіть не знає як йому бути з Фатмою, він думає, що не може мати дітей, і вважає, що дружина його зрадила. Він страждає і вирішує помститися всій родині Селямоглоу.
Меліке дзвонить Хайдару, той підтримує її в важкий момент. Фатма дізнавшись про це знову починає зневажати матір і Хайдара, вона нічого не хоче про нього чути.
Азер уникає Фатми, б’є її квіти, спалює її речі. Вона не розуміє, чим викликане така поведінка.
Султан починає ввижатися Рашид, який жадає помсти за свою смерть …
Риза дзвонить матері просить не втручатися, каже що Діла буде його адвокатом. kino-svit.com  Меліке в люті. Діла запитує у Азера поради – чи може вона бути адвокатом Ризи (адже це справа про вбивство її чоловіка, а вона має захищати вбивцю)
Діла бачить Арзу в місті і питає – чи було у неї щось із Ризой, Арзу каже що це було завдання Сельчука. Арзу потім знову намагається поговорити з дочкою, але Меліс поки не готова пробачити матір.
Азер укладає з Суатом договір – він виступить свідком проти Ризи, якщо Суат засадить Ризу за грати.
Діла повідомляє Суату, що буде адвокатом Ризи – Суат шокований.
Фатма приїжджає додому до Азера, бачить, що її речі зникли, коштовності теж. Вона підозрює Ясемін. Султан, підкидає Ясемін коштовності, вкрадені в Фатми. Фатма  звинувачує Ясемін в крадіжці і виганяє.
Азер може думати тільки про зраду Фатми, він не може зрозуміти з ким же вона його зрадила. Азер залишає Ясемін в особняку, Фатма ображена, що чоловік перечить їй і не розуміє причин його поведінки. kino-svit.com
Ясемін розуміє, що її оббрехала Султан, але Султан просить не говорити нічого Фатмі заради дитини.
До Султан приходить племінник діда, який написав передсмертну записку і вимагає грошей.
У день суду над Ризой Азер виступає свідком …

44 серія “Моя кохана Діла” опис

Азер на суді каже, що Риза вбив його брата. Для Фатми це важкий удар, вона не може зрозуміти за що він так з нею поводиться. Діла все ще сподівається і обіцяє Ризі звільнити його. Азер обіцяє Фатмі помститися всім хто його зрадив, але вона не може зрозуміти його слів.
Меліке не довіряє Ділі, думає, що вона причетна до свідчень Азера. Діла вирішує поговорити з Суатом, але той навіть дізнавшись, що Азер винен у смерті брата, має намір посадити Ризу.
Азер радіє, він має намір всім помститися, не відповідає на дзвінки Діли, Фатми. Султан починає сходити з розуму, її ввижається Рашид.
Меліке і Риза забороняють Фатмі повертатися до Азера.
Фатма ображена, розчарована через Азера, вона вирішує розлучитися і зробити аборт.
Діла, дізнавшись про приїзд Азера додому, жадає покарати його, але божевільний Азер може говорити тільки про помсту, і щоб змусити Ділу відстати від нього він намагається її задушити … kino-svit.com
Риза за допомогою начальника в’язниці, який є його другом, тікає, щоб помститися Азеру.
Риза хотів убити Азера, але Діла змогла переконати його не робити цього. Меліке і Хайдар продовжують спілкування, він продовжує допомагати, підтримувати її.
Діла переживає за Ризу, не може дивитися як він знову повертається до в’язниці, і має намір за всяку ціну його витягнути …
Суат призначає Ділі зустріч і каже умову при якій Риза зможе вийти на свободу …

45 серія “Моя кохана Діла” опис

Діла повинна вийти за Суата, тільки в цьому випадку вона зможе звільнити Ризу. Діла в люті від такої пропозиції, адже вона вважала Суата другом довгі роки. Джанан довгий час була закохана в Суата, але зрозуміла, що він псих, який за будь-яку ціну хоче отримати Ділу.
Азер прагне вижити Ділу зі свого особняка. Діла картає себе, що довіряла Суату.
Азер розповідає Суату про нічну втечу Ризи. Азер щоб покарати Ризу наймає людей, які повинні побити Ризу у в’язниці, і Риза отримає невелике поранення.
Джанан намагається попередити Ділу про наміри Суата, але Діла навіть слухати її не хоче.
Фатма просить Ділу допомогти з абортом, адже вона не хоче народжувати від Азера. kino-svit.com Але Діла привозить її на побачення до брата, Риза просить залишити дитину, адже знає, що сестрі буде дуже складно пережити таке. Риза вдячний Ділі за підтримку.
Меліке дізнавшись, що Діла зустрічалася з Суатом, вирішує уберегти Ризу від зрадниці.
Суат приходить до начальника в’язниці, але і він і Риза заперечують втечу з в’язниці.
Арзу просить допомоги у Діли, щоб позбутися від Кадира, але Діла не має наміру займатися ще й її проблемами.
Меліке дізнавшись про вагітність дочки, категорично проти того, щоб вона народжувала від Азера, але Фатма вже все вирішила.
Як би Діла не зневажала Суата, вона змушена погодитися вийти за нього заради порятунку коханого. kino-svit.com
Джанан приїжджає до Діли, щоб попередити, що Суат божевільний, але Діла зла на Джанан і повідомляє, що вийде за Суата. Джанан підозрює, що Суат погрозами домігся такого рішення від Діли.
Меліке приносить Ризі фото зустрічей Суата і Діли, і намагається переконати сина, що Діла його зраджує. Риза в це не вірить, і вирішує сам все дізнатися.
Азер думає, що Фатма зраджувала з водієм Еффе і починає бити його, щоб вибити зізнання.
Діла не знає як пояснити Ризі фото з Суата, і вирішує збрехати, щоб план Суата втілився в життя …

46 серія “Моя кохана Діла” опис

Діла каже Ризі, що виходить заміж за Суата. Ця новина шокує Ризу і виводить з себе, він обіцяє вбити обох. Діла страждає через те що зробила коханому боляче.
Суат має намір одружитися на Ділі найближчим часом, хоча вона показує йому всю свою ненависть.
Азер дізнається хто шантажував Султан, і забирає у нього передсмертну записку, він має намір засадити Султан у в’язницю.
Султан не знаючи причин сварки Азера і Фатми, відправляється до неї і дізнається про її вагітність. Тепер Султан розуміє чому вони посварилися і вирішує використати це в своїх цілях. kino-svit.com Щоб Азер не заявив на неї вона загрожує що розповість усім про зраду Фатми.
Меліке палаючи ненавистю до Діли просить Хайдара вбити її. Хайдар спочатку відмовляє, але зрозумівши, що Меліке сама піде на це погоджується.
Діла страждає через те, що змушена вийти за Суата, але не може нічого змінити. Про причини весілля вона нікому не говорить, але Фатмі все ж вдається дізнатися, що Діла це робить заради Ризи.
Суат насправді і не збирається звільняти Ризу, він жадає тільки отримати Ділу. Крім того в день весілля, він наказує начальнику в’язниці влаштувати втечу для Ризи. Суат сподівається, що поліція впіймавши Ризу при втечі дасть йому довічне.
Керім дізнавшись від Арзу, що Азер ненавидить Ризу вирішує скористатися цим для досягнення цих цілей. Вони з Азером укладають угоди – і вирішують все відібрати у Ризи, поки той у в’язниці.
Джанан дізнається у Стамбулі, що Суат був замішаний у дивній справі – він заручився з дівчиною, схожою на Ділу, займався її зовнішнім виглядом, бив її, поки вона не подала на нього заяву. Але Діла навіть дізнавшись про це не може змінити своє рішення.
Суат сам готує весілля, присилає Ділі весільну сукню. В день весілля Діла не може сказати Суату ні слова, вона розуміє що це помилка …
Риза втік з в’язниці і має намір вбити і Ділу і Суата в день весілля …

47 серія “Моя кохана Діла” опис

Азер знаючи, що Риза прийде на весілля вирішує вбити того. Але Діла не може цього допустити … Риза пригнічений зрадою Діли … а Діла не може нічого сказати на своє виправдання. Діла просить Джанан врятувати Ризу від покарання за втечу, і Суату погрожує розлученням якщо той виступить проти Ризи.
Риза знову у в’язниці, він роздавлений вчинком Діли. Керім підпалив склади компанії Ризи, Меліке в люті адже вони зазнали величезних збитків. kino-svit.com Мелік підозрює Азера і просить Хайдара допомогти в ситуації, що склалася.
Суат думав, що отримає Ділу в першу ж ніч, але вона не має наміру бути з ним, адже вона його ненавидить.
Діла картає себе за зраду Ризи, хоча і розуміє, що іншого виходу у неї немає.
Фатмі ставє погано, але Меліке настільки ненавидить майбутнього внука, що не має наміру везти доньку до лікарні. Але Хайдар відвозить Фатму до лікарні.
Еффе звільнившись потрапляє в лікарню і подає заяву на Азера. Але Суату вдається поклопотатися за Азера і його не заарештовують.
Арзу зближується з дочкою.
Діла не може винести життя поряд з Суатом, але змушена знаходиться поруч з ним хоча б до того моменту поки вийде Риза. Суат знаходить алібі для Ризи на день вбивства Ісхана, щоб Риза міг вийти.
Азер з Кадіром мають намір діяти проти Ризи.
Ризу відпускають завдяки документам Діли … Але Суат і Азер найняли людину, яка повинна вбити Ризу перед виходом на волю …
Меліке і Фатмі повідомляють, що Ризу вбили у тюрмі …

48 серія “Моя кохана Діла” опис

Всі страждають через смерть Ризи. Меліке винить у всьому Ділу. Азеру доповідають, що Риза убитий. Суат каже Азеру, що буде управляти фермою з ним, але Азера таке нахабство виводить з себе.
Насправді Риза залишився живий після нападу, це його план з Джанан, щоб виявити і покарати всіх ворогів.
Між Азером і Суатом наростає напруження, Суат загрожує посадити Азера за вбивство Ризи.
Суат приходить до в’язниці, щоб особисто переконатися у смерті Ризи.
Діла страждає через новину про смерть Ризи, у неї істерика, вона кричить Суату, що розлучиться, але той погрожує вбити всю родину Ризи якщо вона наважитися піти від нього.
Джанан бачачи страждання Фатми говорить їй, що Риза живий, але просить приховати це від усіх, і допомогти їй у розслідуванні.
Меліке і Меліс страждають, але ввечері приходить Риза і розповідає про свій план, він хоче помститися Азеру, Суату і Ділі.
Діла тим часом не може заспокоїтися … kino-svit.com Суат проти того щоб вона йшла на похорон Ризи, але Діла хоче попрощатися з коханим… Але після похорону вона не може ні говорити, ні їсти, постійно плаче.
Арзу дізнавшись про смерть Ризи йде до Меліс, але дізнається, що насправді той живий.
Риза бачачи, що законним шляхом нічого не вирішити, вирішує сам помститися Азеру і Ділі. Фатма розуміючи, що брат може накоїти дурниць розповідає про причини весілля Діли і Суата.
Риза зустрічається з Азером, щоб убити його, але дізнавшись, що він він все зробив через те що безплідний, вирішує не вбивати його. Риза впевнений, що Фатма вагітна від нього, але каже, що Азер більше не побачить ні її, ні дитину.
Діла їде в будиночок в горах, згадує дні проведені там з Ризой і страждає. Раптова поява Ризи повертає її до життя, вони разом, але Риза прагне смерті Суата, Діла просить не робити дурниць.
Суат в сказі через відсутність Діли, дізнається де вона і їде туди …

49 серія “Моя кохана Діла” опис

Суат побачивши, що Риза живий розуміє, що Діла і Джанан вирішили його знищити. Суат дзвонить Азеру, але розуміє, що і він знав, що Риза живий. Азер не має наміру допомагати Суату і той загрожує посадити його.
Риза не може думати, що Діла буде біля Суата і просить її залишитися в мисливському будиночку. Риза вирішує більше не приховувати, що живий, хоча Меліке проти цього. А коли Мелік дізнається, що Риза знову з Ділой не може в це повірити.
Риза розповідає Фатмі, що Азер кинув її, бо вважає що вона його зрадила. Фатма засмучена, вона не може зрозуміти як міг Азер не повірити їй. Фатма дзвонить Азеру, але той не відповідає і жадає помсти.
Султан хоче реєструвати дитину, але Азер відмовляється давати своє прізвище дитині.
На фірмі Ризи великі проблеми через підпал складів, адже вся їхня продукція згоріла.
Люди Джанан стежать за Суатом і Азером. kino-svit.com
Суат приходить до Діли, каже, що знає що Риза живий і накидається на Ділу. Діла зуміла дати відсіч Суату, вона була готова його вбити, але він погрожує спростувати алібі Ризи. Діла змушена повертатися з Суатом додому.
Фатма звонить Азеру, але відповідає дівчина з якою він познайомився в барі. Для Фатми це важкий удар.
Риза дізнавшись про вчинок Суата, їде до нього, але там його чекає поліція. Риза заарештований. Діла просить Суата розлучитися, але він не має наміру відмовлятися від неї, навіть знаючи, що вона його не любить.
Арзу розуміє, що Кадір затіває щось проти Ризи або проти Діли. Азру підсипає йому снодійне і тікає.
Суат загрожує Джанан, вона розуміє, що шансів посадити його дуже мало.
Діла і Джанан просить Ризу не думати про Суата, Діла сподівається, що сама його позбудеться, не піддаючи Ризу ризику.
До Ризи приходить Арзу, і повідомляє, що його склади підпалив Кадір, вона готова допомагати йому.
Суат приймає несподіване рішення – він готовий розлучитися з Ділой якщо вона проведе з ним ніч …

50 серія “Моя кохана Діла” опис

У Діли істерика через пропозицію Суата, але вона розуміє, що Ризі нічого сказати не може … Ділу намагається заспокоїти Джанан, яка обіцяє незабаром позбутися Суата.
Риза змушений довіритися Арзу, щоб вирішити свої проблеми на фабриці, адже вона може дати свідчення про підпал. Він привозить Арзу в особняк, для Меліс це радість. А ось Меліке не довіряє Арзу, вона не розуміє чому Риза привіз її. Арзу приховує від Ризи, що це Азер був замовником підпалу.
Квіткарка, з якою Азер познайомився в барі, надсилає йому квіти, і той знову їде до неї на зустріч.
Фатма в депресії через вчинок Азера. kino-svit.com Меліке турбує стан дочки. А після того як Фатма одержує звістку про розлучення, вона не може прийти в себе.
Фабрика Ризи на межі банкрутства, в кредиті йому відмовляють. Але він намагається знайти вихід з скрутного становища.
Риза стежить за Кадіром. Арзу призначає зустріч Азеру і просить його захисту, а вона не скаже Ризі, що це він замовив підпал його складів. Азер просить Кадира поїхати на зустріч з Суатом. Риза побачивши їх разом виходить з себе і стріляє в Суата. Але Суат не подає заяви на Ризу.
Діла дізнавшись про це просить Ризу тримати себе в руках, адже вона не хоче його втратити.
Меліке злиться через те, що діти її не слухають, і вирішує втекти з Хайдаром. Риза дізнавшись про це, зустрічається з Хайдаром і дає зрозуміти, що вони нікуди не зможуть виїхати.
Риза не може думати, що Діла знаходиться під одним дахом з Суатом і хоче його вбити. Але Діла переконує його опустити пістолет.
Діла не може більше терпіти Суата, піддавати небезпеці Ризу і вирішує прийняти пропозицію Суата, хоча від однієї думки про це їй стає погано.

“Моя кохана Діла” опис серій 51-62

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар

 1. Вікторія

  Нові серії по пн?

  Відповіcти
  1. yulianna автор

   Так)))

   Відповіcти
 2. Ирина

  В какой серии Азер поймет что НЕ бесплоден ? Спасибо

  Відповіcти
 3. марта

  Чому немає нових описів????

  Відповіcти
 4. Вікторія

  Коли опис. 51 серії?

  Відповіcти
  1. yulianna автор

   вже є

   Відповіcти
 5. ???

  коли опис 56 серії?

  Відповіcти
  1. yulianna автор

   опис в понеділок

   Відповіcти