“Каяття” 6 серія

Каяття

Каяття” – драматичний серіал за мотивами роману Льва Толстого “Воскресіння”. За сюжетом серіалу “Каяття” столичний бізнесмен спокушає дівчину з провінції, і тим самим стає винуватцем цілого ряду трагічних подій у долі героїні. Вона потрапляє у вязницю, втрачає свою дитину, яку всіма силами буде намагатися повернути.

“Каяття” 6 серія дивитись

“Каяття” 7, 8 серія

6 серія “Каяття” опис

Діма з Вірою одружилися, чекають появи малюка. Катя і Таня не задоволені вибором Діми, вони чекають коли від неї можна буде позбутися. Катя на очах у Віри пристає до Діми.

Фірма Нащекина на межі банкрутства, але їх акції хтось активно скуповує (всі підозрюють конкурента Нащекина – Сєрова). Діма вирішує сам перевірити роботу їх фінансового директора, за ним йде стеження. Гліб пропонує продати акції, але Діма хоче боротися за справу батька.

На заводі трапилася аварія, Антон постраждав (обпік руки), батько приходить до нього але про примирення з Наташею нічого слухати не хоче. Робочі страйкують, вимагають модернізації і підвищення зарплат.

Діма з Глібом їдуть в Уст-Кам’янськ, Діма погоджується з вимогами робітників, Гліб в подиві. Діма помирився з батьком Віри.

Гліб пропонує Тані вийти заміж, вона погоджується. Вони повідомляють Дімі що мають намір продати свої акції …

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар