“Каяття” 9, 10 серія

Каяття

Каяття” – драматичний серіал за мотивами роману Льва Толстого “Воскресіння”. За сюжетом серіалу “Каяття” столичний бізнесмен спокушає дівчину з провінції, і тим самим стає винуватцем цілого ряду трагічних подій у долі героїні. Вона потрапляє у вязницю, втрачає свою дитину, яку всіма силами буде намагатися повернути.

“Каяття” 9, 10 серія дивитись

11, 12 серія “Каяття”

9, 10 серія “Каяття” опис

Віра живе з Люсею (повія, з якою вона познайомилася, працюючи в Московській лікарні), що врятувала її від самогубства. Люда живе зі Степаном, який допомагає влаштувати Віру покоївкою в готель. В готелі до Віри намагаються чіплятися постояльці.

Діму сестра забирає з лікарні. Ігор Петрович (начальник служби безпеки) намагається з’ясувати куди Щуров перевів кошти з офшорів.

Віра зустрічається з Дімою, але той не хоче її слухати, він впевнений що дитина не його.

Люся ревнує Віру до Степана і підкидає їй дороге кільце однієї з мешканок готелю. Його знаходять у Віри, але Степан її не звільняє, хоч і пообіцяв покарати покоївку.

Віра хоче піти з квартири Люсі і Степана, але вони вмовляють її залишитися. У готель заїжджає постоялець з партією дорогоцінних каменів, якого Степан намагається пограбувати, і в бійці його вбиває.

Таня з Глібом одружуються. Діма постійно оточений турботою і увагою Кет. Антон бачить Наташу з Васею (її колишнім) і йде він неї.

Тіло знаходить Віра, яку Степан відправив прибратися в номері, вона дає свідчення слідчому. Степан обмовляє Віру, розповідає про те що вона приставала до постояльців, вкрала каблучку.

Віру викликають на допит і затримують.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар