“Каяття” 11, 12 серія

Каяття

Каяття” – драматичний серіал за мотивами роману Льва Толстого “Воскресіння”. За сюжетом серіалу “Каяття” столичний бізнесмен спокушає дівчину з провінції, і тим самим стає винуватцем цілого ряду трагічних подій у долі героїні. Вона потрапляє у вязницю, втрачає свою дитину, яку всіма силами буде намагатися повернути.

“Каяття” 11, 12 серія дивитись

11, 12 серія “Каяття” опис

Батько Віри потрапляє в лікарню, дізнавшись що дочку заарештували. Вірі призначають недосвідченого адвоката, який домагається щоб її судили присяжні. Антон шукає Віру по всій Москві.

Діму запрошують в суд присяжних, він бачить в залі суду Віру … Але так як він її колишній чоловік, його виключають з комісії. Віра кричить про свою невинність. Він наймає їй кращого адвоката – Ямпільського. Але в день суду його машину підривають, а він сам виявляється в реанімації.

Таня з Глібом продовжують переконувати Діму підписати довіреність на управління фірмою Глібу.

Наташа дізнається про вагітність. Діма після того, що сталося з Ямпольським не може знайти адвоката Вірі. На суді Степан з Люсею обмовляють Віру, її засуджують до 10 років суворого режиму.

Батько Віри просить вибачення у Наташі, хоче вибачиться і перед дітьми. Але через деякий час він помирає в лікарні.

Діма з Кет разом, вона говорить про весілля. Діма тим часом проводить ніч з журналісткою. Вони з Кет лаються, і вона розбивається на машині.

Віру в тюрмі відправляють працювати в санчастину. Вона дізнається про смерть батька.

Діма помирився з Кет, відвідує її в лікарні. Він дізнається що син Віри живий, що його віддали Потаповим. Проводять ДНК-експертизу.

Антон дізнається, що Наташа вагітна, але думає що це дитина Василя. Денис їде до в’язниці, де утримують Віру, влаштовується на роботу в санчастину, вона рада його бачити.

Люся за проханням-наказом Степана краде з номера готелю мішечок з дорогоцінними каменями, сам збігає.

Діма дізнається що дитина Віри – його син .

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар