“Каяття” 7, 8 серія

Каяття

Каяття” – драматичний серіал за мотивами роману Льва Толстого “Воскресіння”. За сюжетом серіалу “Каяття” столичний бізнесмен спокушає дівчину з провінції, і тим самим стає винуватцем цілого ряду трагічних подій у долі героїні. Вона потрапляє у вязницю, втрачає свою дитину, яку всіма силами буде намагатися повернути.

“Каяття” 7, 8 серія дивитись

9, 10 серія “Каяття”

7, 8 серія “Каяття” опис

Щуров – фінансовий директор, який вкрав гроші з офшорів убитий. Таня має намір продати акції, але адвокат каже – що це неможливо, у них спільний з братом пакет.

Діма пропонує Вірі поїхати на деякий час до батьків. Віру викрадають, вимагають викуп (акції), але Таня свої акції віддавати не має наміру.

У Віри починаються перейми її везуть до пологового будинку під чужим прізвищем, їй кажуть що хлопчик народився мертвий … Обманом їй вдається повідомити Дімі де вона. Але в лікарні йому кажуть що дитина 7-місячна (значить не його), а Віра поїхала з чоловіком …

Катя пропонує Дімі допомогу, у неї є знайомий у ФСБ. Майор повідомляє Дмитрові, що 7 місяців тому Віру затримали за заняття проституцією …

Віру відпускають … Діма намагається покінчити з собою, його відвезли в психлікарню …

Вірі на вулиці стало погано, її з ускладненнями після пологів привезли в лікарню, вона дзвонить Дімі, трубку бере Таня, вона не хоче її знати.

Катя провідує Діму в лікарні. Гліб в Уст-Кам’янськ зупиняє модернізацію, і всупереч протестам запускає виробництво.

Віра добирається до будинку Нащекиних, Таня висловлює все що про неї думає і виганяє. Ніхто не повірив в її невинність.

Гліб вмовляє Таню, визнати Діму недієздатним, а його призначити керуючим фірми.

Віра в розпачі – вона сама, без грошей стоїть на краю моста …

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар