“Каяття” 13, 14 серія

Каяття

Каяття” – драматичний серіал за мотивами роману Льва Толстого “Воскресіння”. За сюжетом серіалу “Каяття” столичний бізнесмен спокушає дівчину з провінції, і тим самим стає винуватцем цілого ряду трагічних подій у долі героїні. Вона потрапляє у вязницю, втрачає свою дитину, яку всіма силами буде намагатися повернути.

“Каяття” 13, 14 серія дивитись

“Каяття” 15, 16 серія 

“Каяття” 13, 14 серія опис

Діма розлучається з Кет і забирає сина – Андрія. В тьюрьмі нападають на Віру, її закриває Катя, яка опиняється у медчастині з важким пораненням. Денис з Вірою рятують їй життя ..

Діма шукає няню для дитини, але підходящої кандидатури не знайшов. Гліб з Танею продовжують умовляти відмовитися від частки концерну. Вірі глава їхні камери радить скористатися Денисом – завагітніти, тоді її можуть раніше звільнити.

Наташу побив і зґвалтував Василь, вона в лікарні з загрозою викидня. Антон дізнавшись у те, що трапилося знаходить Василя, але сам теж опиняється в лікарні у важкому стані.

Денис твердить про любов до Віри, вони разом, але вона його не любить.

Діма привозить сина Вірі, вона рада, але його прощати не збирається. Він їде в Усть-Кам’янськ просить маму Віри поїхати в Москву для догляду за Андрієм.

Діма звільняє Гліба, вони з начальником служби безпеки Касьновим намагаються зламати комп’ютер Гліба, але Касьянова вбивають і влаштовують пожежа. Гліб в сказі, він напивається, вважає себе хазяїном концерну …

Антон прокинувся в лікарні, він нічого не пам’ятає … Люся зі Степаном з новими паспортами хочуть виїхати зі країни .

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар