“Гречанка” опис серій 41-50

Гречанка

“Гречанка” зміст серій 31-40 цікавого серіалу про кохання, хоча і трохи затягнутого ви можете дізнатися прочитавши цю статтю.

“Гречанка” опис серій 41-50

41 серія “Гречанка” опис

Оля заявляє, що вона вже все обдумала і не хоче залишати дитину. Повернувшись з Ірою додому, Оля намагається робити вигляд, що не бачить особливих жахів в аборті. Заявляє, що навіть якщо і не матиме дітей, то це неважливо … Іра розуміє, що розмова з Ольгою зараз безглуздий.
Таня і Гриша в клініці. Гриша жартує, що і сам не проти провести тут пару тижнів – мовляв, настільки гарні умови. Таня оглядається в палаті. На перший погляд, дійсно, все виглядає мило, майже по-домашньому.
Ірина дзвонить Колі. Розповідає про те, що Оля вагітна. Коля заявляє, що його це вже не стосується. Тоді Ірина наважується на крайній крок – розповідає про все Софії.
Ольга збирається в лікарню, але несподівано приходить Софія. Вона просить Олю залишити дитину. Каже, що у неї є сім’я, обіцяє бути поруч і не дати в образу. Ольга прислухається до матері і повертається додому.
Оля вирішує залишити дитину і відновитися в університеті. Софія обіцяє дочці допомогти в цьому. В університеті вона зустрічає своє колишнє кохання Алекса. Він просить Олю пробачити його і дати йому шанс все виправити.

42 серія “Гречанка” опис

Коля все ж дзвонить Олі, пропонуючи зустрітися і разом обговорити долю дитини. Ольга бравірує, що вже пізно – вона позбулася дитини.
Софія продовжує дискредитацію Тані. Вона ділиться з Гришею підозрами, що Таня – наркоманка. Гриша не може в це повірити. Він їде в клініку, щоб поговорити з лікарем. Лідія «підтверджує», що, за результатами аналізів, у Тетяни серйозна наркотична залежність. У день народження Антошки, Тані майже вдається переконати Гришу на кілька годин забрати її з клініки – побачитися з сином. Однак, Лідія підлаштовує ситуацію так, що серед Тетяниних речей виявляють якісь заборонені ліки. Черговий етап очорнення Тані в очах Гриші проходить успішно.
Після довгих коливань, Ольга вирішує розповісти Алексу про свою вагітність.
Таня в клініці знайомитися з однією з пацієнток, Мартою, яка підводить Таню до думки, що саме Софія спланувала її ув’язнення, щоб відібрати у Тані Антона.

43 серія “Гречанка” опис

Алекс каже, що не кине Олю. Він хоче, щоб вона вийшла за нього заміж. Алекс приходить просити Олиної руки.
Софія не проти їхнього шлюбу. Вона хоче бути впевнена, що Оля не наробить дурниць, не повернеться до Колі і не вирішить позбутися дитини … Натомість Софія обіцяє Алексу підтримку і кар’єрний ріст.
У житті Віті з’являється нова дівчина – Аня. Незабаром з’ясовується, що Аня хоче бути журналісткою, як її покійна мама.

44 серія “Гречанка” опис

Таня вирішує діяти хитріше. Вона сподівається, що зможе втекти з лікарні, якщо подружиться з Мішею, братом Лідії, і ввійде до нього в довіру. Таня каже Лідії, що може позайматися з Мішею малюванням. На подив Лідії, Таня налагоджує контакт з нетовариським Мішею.
Тим часом, Гриша знову зближується з Іриною, яка всіляко демонструє прихильність до Антошки. Софія підводить Гришу до думки, що з Танею треба розлучатися.
Коля ж знаходить собі нову роботу. Він переконує Спартака Захаровича, батька Ані, дозволити йому відремонтувати ретро-машину, перетворивши її в ексклюзивне таксі для урочистих випадків.

45 серія “Гречанка” опис

Аня взнає про те, що одній з приватних клінік силоміць тримають людей. Вона хоче провести журналістське розслідування. Вітя погоджується їй допомогти – не підозрюючи, що в цій клініці міститься Таня.
Газетне оголошення з рекламою нової служби таксі і фотографією Колі потрапляє на очі Олі. Оля заінтригована. У них з Алексом завтра весілля. І вона вирішує викликати таксі з «симпатичним водієм» на їх церемонію.
Вітя з Анею відвідують клініку. Вони розповідають Лідії вигадану історію про те, що Аня хоче здати в клініку свого батька. Але Лідія поводиться поза підозрою – вона відразу ж зрозуміла, що її перевіряють. Ані вдається ненадовго втекти від охорони і сфотографувати одну з пацієнток на мобільний. Ця пацієнтка – Таня.
Таня не втрачає надії вирватися з клініки. Міша обіцяє їй допомогти.

46 серія “Гречанка” опис

В день весілля Коля дізнається, що він повинен буде везти в ЗАГС Олю. Коля категорично відмовляється.
На весілля Олі замість Колі приїжджає Спартак Захарович. Ольга розчарована, мало не плаче. Вона до останнього моменту чекає, що приїде Коля.
Коля все ж приїжджає на весілля – він мовляв, доведе Ользі, що йому на неї плювати! Алекс просить відвезти їх в романтичне місце.
Коля привозить молодят в той самий ліс, де вони з Ольгою були на рибалці і де вони разом провели ніч. Коли Алекс і Саша йдуть шукати дрова, Коля з Олею цілуються. Їх поцілунок бачить Алекс.
Таня, Марта і Міша не здаються. Їм вдається дістати для Тані халат медсестри. Втеча призначена на день, коли в клiнiцi не буде Лідії. Тані навіть вдається вийти за двері клініки – але її зупиняє охоронець. Міша, у якого страх відкритого простору, долає себе і кидається за двері клініки на допомогу Тані.

47 серія “Гречанка” опис

Таня чекає покарання, але Лідія, навпаки обіцяє, що буквально через пару днів Таня зможе покинути клініку. Таня не може повірити, що це правда.
Лідія спілкується з Софією по телефону. Виявляється, що після завтрашнього суду, після того, як Таню позбавлять батьківських прав і заборонять наближатися до Антона, тримати її в клініці дійсно вже не має сенсу …
Розмову Лідії випадково чує Мишко. Він повідомляє про це Тані. Таня закликає його до обережності: вона впевнена, що Марта шпигує на користь Лідії …
Ольга і Алекс повертаються додому. Алекс поводиться мило, натякає на те, що попереду у них з Олею шлюбна ніч. Але, залишившись наодинці з Олею, Алекс звіріє, вліпивши Оле ляпаса. Оля розуміє, що вийшла заміж за домашнього тирана …
Тим часом, Аня і Вітя розробляють план проникнення в лікарню і порятунку Тані. Вони намагаються залучити до цього і Колю, але він так напився після весілля Олі, що толку від нього ніякого.

48 серія “Гречанка” опис

Вітя і Аня в клініці провокують Лідію. Визнання Лідії Аня записала на міні-відеокамеру. Тепер є вагомі докази правоти Тані. Але, в результаті недоречного втручання в ситуацію Спартака Захаровича, компрометуючий запис опиняється в руках Лідії. Та знищує відеокамеру.
Таня з’являється в залі суду. Софія і Гриша явно не очікували такого повороту. Таня хоче розповісти правду. Але Таня нервує, каже сумбурно, і в підсумку вся її мова виглядає не переконливо, доказів у неї немає. Суд виносить свій вердикт. Таню позбавляють батьківських прав.
Здобувши перемогу, Софія намагається бути благородною. Вона каже, що з тим, що трапилося, Тані краще змиритися. Софія намагається всучити Тані гроші на початок нового життя. Таня в прострації, майже не чує те, що їй говорять. Софія з Грицем їдуть, Таня залишається одна. По вулиці розлітаються Софіїні гроші.

49 серія “Гречанка” опис

До суду під’їжджають Міра і Шавловський. Міра відвозить Таню до себе. Дізнавшись всі подробиці того, що відбувалося з Танею, Мірв в шоці. Таня заявляє, що збирається боротися.
У цей час, в місто повертається Сергій. Він приїхав на кілька днів разом зі своєю помічницею Мариною, щоб залагодити ділові питання з Грачем. А також повідомити, що виходить з бізнесу. Сергій хоче жити сам по собі, своїм життям. Грач не розуміє, що Сергій задумав. Навіщо йому кидати роботу і налагоджене життя за кордоном? Сергій пояснює Грачу, що хоче поїхати куди-небудь в глибинку. Там він відкриє свою майстерню, проживе як-небудь … В якийсь момент розмова заходить про Таню. Грач бреше Сергію – що нібито чув, що у Тетяни все відмінно. Марина ж закохана в Сергія, і хоче виїхати разом з ним. В результаті, Сергій покидає місто – так і не дізнавшись, що Тані в цей момент як ніколи потрібна його допомога.

50 серія “Гречанка” опис

Софія серйозно стурбована здоров’ям Антошки: він виглядає пригніченим, нічого не їсть. Всі ці дні, не дивлячись на заборону суду, Таня постійно приходила до особняка в надії побачити сина. Софія переконує Гришу і Іру, що для всіх буде краще, якщо вони на час знову виїдуть разом з Антоном з країни.
У відсутності Софії, Гриші та Іри, Ольга спостерігає за Антошкой – за тим, як він сумує за мамою – і вирішується допомогти Тані зустрітися з сином. Вона запрошує її в будинок побачитися з дитиною.
Ольга розповідає Тані, що завтра Антона вивозять з країни. Коли приходить час іти, Таня не може залишити сина – і вирішує вкрасти власну дитину …

“Гречанка” опис серій 51-60

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар

 1. крістіна

  Дуже класний фільм дякую вам за те що розповідаєте що буде далі і розкажіть бкдь ласка до кінця

  Відповіcти
  1. Валерія

   Кожної середи можете заходити на цю сторінку,там буде опис усіх серій на наступний тиждень.

   Відповіcти
 2. крістіна

  Дякую

  Відповіcти
 3. Еллі

  А чому ніде немає інфи (навіть титрів) про акторів, що грали Марту і Мішу, пацієнтів з клініки? Можна якось дізнатися їх прізвища?

  Відповіcти