“Гречанка” опис серій

Гречанка

Гречанка” зміст серій 60-серійного серіалу ви можете дізнатися в цій статті.

“Гречанка” опис серій

1 серія “Гречанка” опис

Таня Куликова працює екскурсоводом в невеликому провінційному музеї. Вона серйозно цікавиться мистецтвом, особливо мистецтвом Стародавньої Греції.

В це місто зі столиці приїжджає арт-дилер і мистецтвознавець Григорій Середа, який шукає невідомі картини Файзова. З Танею вони познайомилися в музеї, вона запропонувала допомогу в пошуках картин. У Григорія є дівчина Ірина, і його мати хоче щоб вони одружилися.

У Таню закоханий Микола, але вона не відповідає йому взаємністю. Через ревнощі Микола б’ється з Григорієм.

З гарним багатим і розумним Григорієм у Тані виникає взаємне почуття під час їх розслідування. Але всі розуміють, що у Григорія не серйозні наміри.

Миронов, сусід Тані і колишній друг Файзова повідомляє Григорію інформацію про кохану жінку Файзова, а той натомість має виїхати з міста. Григорій їде, а Таня дізнається про вагітність …

2 серія “Гречанка” опис

Минуло кілька місяців. Таню звільнили з музею, вона змогла влаштуватися тільки продавчинею квітів. З журналу Таня дізнається про майбутнє весілля Григорія. Але насправді той одружуватися не має наміру.

Подруга Тані пише Григорію про вагітність, але Ірина видаляє листа. У дворі на Таню пишуть образи, вона в розпачі, Миронов намагається її підтримати. До Тані приїжджає мати і вмовляє поїхати в село.

Миронов дзвонить Григорію і просить приїхати. Микола робить Тані пропозицію вийти заміж, але вона не відповідає.

Мати ставить Григорію ультиматум – або він одружується і заведе дітей, або вона позбавить його спадку. Таня їде …

Григорій приїжджає до Миронова, після від’їзду Тані, тому Миронов нічого не повідомляє про Файзова і виганяє Григорія. Подруга Тані зустрівши Григорія розповідає про вагітність Тані.

Григорій знаходить Таню і привозить її додому …

3 серія “Гречанка” опис

Ірина чекає пропозиції від Григорія і готується до нєї. Софія Миколаївна влаштовує допит Тані, потім намагається умовити сина не одружиться на провінціалці. Таня знайомиться з сестрою Гриші, і та говорить, що їх мати не прийме її.

Таня їде з водієм за покупками, а Гриша на переговори. Григорій повідомляє Ірі, що одружується з іншою.

Софія Миколаївна заспокоює Іру і обіцяє, що не допустить їхнього весілля. Через наказ Софії Таня залишається одна в місті, не знаючи навіть номера телефону Григорія. Але їй допомагають випадкові знайомі – Сергій з дружиною, і відвозять її в селище де живе Гриша. Але речі Тані виставляють за ворота …

4 серія “Гречанка” опис

Гриша шукає Таню, і сестра розповідає, що це мати її виставила за двері. Він знаходить її у сусіда – Сергія і обіцяє, що її більше не будуть ображати в його будинку.

Григорій робить пропозицію Тані, вони подають заяву в ЗАГС і йдуть оновлювати їй гардероб.

Григорій повідомляє матері, що весілля через тиждень, і вона повинна вибачиться перед нею. Софія мириться з майбутньою невісткою.

Ірина вирішує боротися за Григорія і для початку мириться з ним, а потім допомагає Тані з вибором весільної сукні. Ірина ображає Таню, каже, що вони все одно скоро розлучаться.

Ірина і Софія спільними силами будуть намагатися не допустити весілля …

5 серія “Гречанка” опис

Перед весіллям приїжджає мама Тані, її подруга Юля з чоловіком. Софія Миколаївна не в захваті від майбутніх родичів.

Іра їде в містечко Тані, щоб знайти компромат на Таню. Таня, Юля і сестра Григорія ворожать перед весіллям.

Григорій проводить парубочий вечір, але від Тані приховує це. Іра дізнається, що Микола був закоханий у Таню і пропонує повернути її.

Весілля Тані і Гриші все таки відбулося у вузькому сімейному колі. Але мати не передає Гриші свій бізнес, він в люті.

Микола їде з Ірою в столицю… Юля випадково розбила старовинну вазу, а Григорій образив її, тому вони з чоловіком їдуть.

6 серія “Гречанка” опис

Коля приходить в будинок Григорія і каже Тані, що хоче ростити їх дитину разом. Навіть мати Тані на мить повірила, що батько дитини Коля. Григорій не знає, що робити.

Колю мучить совість, тепер він хоче розповісти Григорію правду … Вранці Іра в готелі не знаходить Миколи і повідомляє про це Софії.

Сестра намагається переконати Гришу, що Коля все вигадав.

Таня виходить на прогулянку і зустрічається з Сергієм, вони разом гуляють. Микола йде вибачиться перед Танею, їх бачить Гриша …

Софія Миколаївна пропонує Миколі роботу, той погоджується. Григорій намір зробити тест ДНК …

7 серія “Гречанка” опис

Григорій злиться через те, що Микола тепер їх водій … Оля знайомиться з водієм Миколою, саме його вона бачила в дзеркалі, під час ворожіння …

Оля їде на побачення з Сашею, якого приховує від матері. Тані дзвонить Юля, її чоловікові запропонували роботу і вони залишилися в столиці. Таня зустрічається з Юлею, розповідає про сімейні проблеми.

Ірина пропонує Гриші дуже хорошу клініку, туди він везе Таню. Ірина вже домовилася про підміну результатів тесту на батьківство …

Але в останній момент Таня, через ризик, вирішила не робити тест…

8 серія “Гречанка” опис

Мати забороняє Олі два тижні виходити з дому. Мати Гриші продовжує ображати Таню, звинувачує в обмані.

Оля розповідає Тані, що зустрічається з Алексом, який одружений. Вдома постійні скандали, Гриша намагається там не знаходитися.
Тані дуже важко, терпіти образи свекрухи, а Гриші постійно немає. Але піти з будинку їй нікуди.
Мати відсторонює Григорія від справ фірми … Таня влаштовує чоловікові романтичну вечерю, але той злий через матір, вони лаються. Він їде з Іриною  в бар.
Тані стає погано …

9 серія “Гречанка” опис

Сергій відвозить Таню в лікарню, де вона проводить тиждень. Гриша ходить провідує її, вони вирішують переїхати на орендну квартиру, але мати дізнавшись про це вирішує затримати Гришу вдома і знову завалює його роботою – він повинен підписати договір з італійцями.

Мати дозволяє Олі з’їздити до подруги Саші, а сама в цей час читає її переписку з Алексом. Софія призначає Алексу зустріч і змушує кинути Ольгу.

Гриша з Ірою їдуть на 2 тижні в Італію, для підписання договорів.

10 серія “Гречанка” опис

Іра всіляко намагається спокушати Гришу і викликати його ревнощі.

Ольга страждає через розрив з Алексом і мати вирішує видати її заміж за Соловйова, якому 52 роки.

Оля влаштовує перед нареченим виставу і той збігає, злякавшись її “жаргону” і манер. Софія звинуватила в цьому Таню, і та пішла з дому жити до Юлі.

Гриша зраджує Тані з Ірою. Таня народила хлопчика.

“Гречанка” опис серій 11-20

 

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар