“Гречанка” опис серій 31-40

Гречанка

“Гречанка” зміст серій 21-30 цікавого серіалу про кохання, хоча і трохи затягнутого ви можете дізнатися прочитавши цю статтю.

“Гречанка” опис серій 31-40

31 серія “Гречанка” опис
Тані дзвонить Сергій. Розмовляючи з ним, вона згадує день пожежі. Сергій запевняє, що він не підпалював «Лавку». Таня в глибині душі завжди вірила, що це не він. Несподівано зв’язок обривається. Сергій дзвонив з квартири Грача. Він щойно повернувся з-за кордону, де жив цілий рік під іншим ім’ям.
Гриша та Ірина на пікніку. Гриші дзвонить Таня і каже, що вона все згадала. І тепер вона знає, хто підпалив «Лавку».
Таня розповідає, що згадала – останній в «Лавку» заходив Стас, а він просив у неї грошей в позику. Тані дуже не хочеться думати про Стаса погано, але тепер вона точно знає, що цього не міг зробити Сергій.
Софія вважає, що ситуація з Танею починає виходити з-під контролю. Софія звинувачує Гришу – він занадто захопився романом з Іриною і зовсім забув про дружину.
Коля і Оля знаходять кімнату в гуртожитку, і поселяються.

32 серія “Гречанка” опис
Лучано зустрічається з детективом. Той передає йому фотознімки з пікніка, і хоче показати йому запис, зроблений в будинку Ірини. Там чітко видно, як Ірина та Григорій вдаються до любовних утіх. Несподівано Лучано відмовляється приймати запис. Каже, що більше не сумнівається в дружині, і тому не потребує послуг детектива. Детектив лише посміхається. Він все-таки залишає запис Лучано.
Тим часом, Таня на пишному торжестві з приводу вручення їй премії за кращий проект року, яким названий інтернет-магазин «Лавка майстрів». Таню не впізнати. Вона разюче змінилася за останні дні. На ній елегантне плаття. Вона ніжна і сексуальна. Гриша, перебуваючи поруч з нею, розуміє, що знову закохується в дружину.
Лучано не витримує. Він все-таки включає запис з відеокамери. До будинку заходить Ірина.

33 серія “Гречанка” опис

Ірина розуміє, що тепер чоловік про все знає. Вона налякана. Раптом той впаде в лють, адже італійці вельми емоційний народ. Але Лучано реагує спокійно. Каже, що подає на розлучення. Просто надішле необхідні документи з Італії. Ірина усвідомлює, що більше вона його не побачить.
Повернувшись з торжества, Гриша не перестає захоплюватися Тетяною. Він карає себе. Який же він дурень. Як він міг не помічати, як красива його дружина. Григорій вважає, що їм з Тетяною треба поїхати в подорож. Він тут же біжить за квитками, але його перехоплює Ірина. Вона говорить йому, що тепер вона вільна. Лучано подає на розлучення. І вони можуть любити один одного, відкрито. Але Григорію це вже не цікаво. У нього інші плани. Ірина не має наміру відступати.

34 серія “Гречанка” опис

Ірина знаходить Таню і все їй розповідає, як Григорій всі ці роки зраджував їй, що він був з нею в ліжку, навіть в той день, коли народився їхній син. Показує їй запис, зроблений детективом. Таня приголомшена. Докази зради надто переконливі. Таня вирішує, що їй потрібно якийсь час побути одній. Вона переїжджає до Юлі, забравши з собою сина.
Коля розплачується за житло з комендантом гуртожитку, і розуміє, що на життя у них з Ольгою залишилися копійки. І ці гроші їм потрібно розтягнути на невідомий час – поки Коля не знайде роботу.
Вітя підготував Юлі сюрприз. Він зняв відеофільм, в якому зізнається їй у коханні і просить стати його дружиною. Юля зворушена. У неї сльози на очах. Але вона відповідає відмовою. Зізнається, що зрадила йому.
Софія лютує. Їй все одно, що буде з Танею, але вона вимагає, щоб Григорій повернув їй онука.

35 серія “Гречанка” опис

Таня продовжує жити у Юлі. Гриша не здається. Він робить все, щоб повернути дружину. Гриша закидає Таню квітами. І поступово Таня починає відтавати. Все-таки Григорій батько Антоши, а, значить, їй доведеться підтримувати з ним стосунки.
Таня повідомляє Гриші і Софії, що хоче поїхати з сином до мами. Пожити якийсь час у неї. Софія незадоволена тим, що Таня хоче відвезти Антошку. Вона вмовляє Таню залишити Антошку у них на ніч. Таня йде назустріч Софії – погоджується заїхати за ним завтра. Насправді у Софії є план, як зробити, щоб назавжди залишити собі онука, і вона ні перед чим не зупиниться.
Вийшовши від Софії, Таня зустрічає Стаса. У нього давно закінчилися гроші, а Софія відмовляється далі йому платити за колись надану послугу. Таня хоче поговорити з ним про пожежу в Лавці. Стас зло усміхається – він дійсно може розповісти їй дещо цікаве, але не тут.
Тим часом до Софії приїжджає її сімейний лікар Шайкенов. На прохання Софії він привіз їй таблетки – психотропні препарати, що викликають галюцинації.
Стас з Танею в кафе. Стас п’яний, він злий на Софію і не думає про наслідки. Він розповідає Тані про те, що бачив, хто підпалив Лавку і це її чоловік.

36 серія “Гречанка” опис

Стас повідомляє Тані, що Лавку підпалив Григорій. Стас отримав від Софії гроші за свідчення проти Сергія Лакшина. Більше того: він готовий піти в поліцію і розповісти правду – але тільки, якщо Таня йому добре заплатить.
Сергій збирає речі, прощається з Грачем. У Сергія дзвонить мобільний – це Таня. Вона каже, що треба терміново зустрітися. Незважаючи на протести Грача, Сергій домовляється з Танею про зустріч.
Таня приходить в особняк і заявляє Григорію і Софії, що знає правду про підпал. Таня хоче негайно забрати дитину з цього будинку. Несподівано, Софія підтверджує слова Стаса. І вимагає, щоб Григорій розповів Тані всю правду. Григорій сповнений каяття. Поки Таня вислуховує його визнання, Софія підмішує в чай Тані психотропний препарат …
Незабаром, під впливом препарату, Таня починає поводитися неадекватно: стає занадто сентиментальною, занадто довірливою, дуже емоційною. Вона розповідає про те, що домовилася зустрітися з Сергієм. Софія дізнається у Тані місце і час зустрічі, а потім переконує її залишитися на ніч, перепочити. Мовляв, завтра вони всі разом відправляться в поліцію …

37 серія “Гречанка” опис

Софія дзвонить в поліцію, і повідомляє місцезнаходження Сергія. Але Сергію вдається сховатися. Грач заявляє, що поліцію навела Таня – хто ще міг знати про те, де зараз Сергій?
На наступний день Таня, прокинувшись, насилу згадує події вчорашнього дня. Софія намагається переконати її, що Тані все привиділося: не було ніяких зізнань, ніхто не збирається йти в поліцію. Таня не розуміє, в яку гру грає Софія. Вона викликає таксі, і, підхопивши Антошку на руки, іде. Софія зло дивиться їй услід – нічого … Все одно все буде так, як вона задумала.
Таня приїжджає до Юлі, сумбурно і схвильовано розповідає про те, що дізналася вчора від Стаса. Юля вражена. Таня каже, що збирається заплатити Стасу – і відправляється в банк, щоб зняти гроші. Трохи пізніше до Юлі приходить Софія. Вона дуже акуратно наводить Юлю на думку, що у Тані не все гаразд із психікою. У якийсь момент Софія знаходить спосіб додати психотропну речовину в чай, який Юля зварила для Тані.
Повернувшись до Юлі, Таня п’є «отруту» – і разом з Юлею вирушає на прогулянку. На вулиці Таню раптом охоплює реальна паніка. Вона починає стверджувати, що їх переслідує Софія. Юля з жахом дивиться на подругу – невже Софія була права і Таня божеволіє?

38 серія “Гречанка” опис

Юля з Антошкою заходять в магазин, Таня тікає від них і одна зустрічається зі Стасом. Вона поводиться абсолютно неадекватно. Стас бере у Тані гроші і йде: адже він і не збирався йти в поліцію.
А Тані зовсім погано – вона не розуміє, де вона і що відбувається. Її лякають звуки, люди, машини. Таню знаходить Коля, і привозить до Юлі.
Трохи пізніше до Юлі заявляється Софія, нібито, провідати Антошку. Софія переконує Юлю, що бажає Тані тільки добра – і веде Таню і Антошку з собою. Юля турбується за подругу, але у неї в житті вистачає своїх проблем. Юля отримує головну жіночу роль у новому фільмі, і готується їхати на зйомки. Вона – на порозі нового життя.
Залишившись без підтримки друзів, Таня виявляється легкою жертвою для Софії. Гриша щире турбується про здоров’я дружини, і просить Шайкенова оглянути її. Шайкенов здогадався, що Софія труїть Таню психотропними препаратами. Він обурений. Але Софія швидко ставить його на місце.
У відносинах Колі і Ольги настає серйозна криза. Після того, як Коля втратив гроші на покупку машини, молода сім’я опиняється в великій фінансовій кризі. Ольга готова на будь-які жертви, щоб бути з Колею. Але, змучена ревнощами до Тані, хоче дізнатися у Колі – був би він зараз з нею, якби не її вагітність? І Коля не дає однозначну відповідь. Тоді Оля зізнається, що вона не вагітна. Микола шокований. Він називає Олю «лицеміркою» і каже, що не бажає її більше бачити. Оля спокійно відповідає: так, він правий, і більше вони не побачаться – вона йде назавжди.

39 серія “Гречанка” опис

Софія переконує Шайкенова помістити Таню в закриту психіатричну лікарню.
Коли дія препарату закінчується, Таня знову цілком адекватна. Але Софія і Гриша всіляко переконують її, що вся ця історія зі Стасом і підпалом їй привиділася. І Тетяні навіть стає соромно від того, що вона так погано могла думати про Григорія.
На наступний день Софія влаштовує глобальну провокацію. В черговий раз, підсипавши Тані ліки, вона імітує погром у своєму кабінеті і злегка ранить себе ножем. Гриші ж Софія розповідає, що Таня напала на неї. Гриша змушений погодитися, що Таню необхідно помістити в клініку.
У будинок Середи приїжджає Лідія – лікар, яку порекомендував Шайкенов.

40 серія “Гречанка” опис

Лідія спілкується з Софією, домовляється про суму, за яку погоджується все владнати. Вона готова прямо зараз забрати Таню в клініку – але з’ясовується, що Таня кудись зникла зі своєї кімнати.
Таня зустрічається з Сергієм. Вони розмовляють, гуляючи по місту. Таня відчуває себе легко поруч з Сергієм, все страхи кудись пішли. Однак, Таня насправді одна, і стоїть на даху висотного будинку, на самому краю …
Григорій забирає Таню з поліції додому. Вона погоджується їхати в «пансіонат», на лікування. Таня просить Антошку не нудьгувати, обіцяє скоро повернутися. Софія задоволено посміхається – вона подбати про те, щоб Таня більше не повернулася в цей будинок.
Поки Коля намагається знайти розраду в принадах «холостяцького життя», Оля тимчасово переселяється до Ірини. Ірина всіляко намагається підняти Олі настрій. Але незабаром починає здогадуватися, що погане самопочуття Ольги може пояснюватися тим, що вона й справді вагітна. Тест підтверджує її підозри: Ольга чекає дитину.

“Гречанка” опис серій 41-50

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар