“Справа для двох” серіал

С

«Справа для двох» 2014 року – цікавий, детективний серіал з хорошим акторським складом.

Скільки серій »Справа для двох» – 12 серій

«Справа для двох» актори

Актори: Анна Пескова, Михайло Химичев, Євген Бургела, Олександр Кобзар, Олександр Трошин, Сергій Романюк, Сергій Калантай, Андрій Ісаєнко, Борис Книженко, Валерія Чокурашвілі, Яніна Соколова, Анна Сирбу, Алена Яблучна, Євген Плиско-Купрін, Катерина Гулякова, Варвара Купріна, Алла Гордієнко, Денис Демченко, Валерій Легін, Ігор Рубашкін, Дарина Лобода, Георгій Дрозд, Людмила Загорська, Єлизавета Травнева, Ярослав Гуревич, Дмитро Гаврилов (II), Ольга Лук’яненко, Саак Дурян, Яна Глущенко, Олексій Череватенко, Віталій Салій, Федір Гуринець, Денис Толяренко, Олексій Барбінов, Ігор Пісний, Петро Миронов

«Справа для двох» опис

Дві привабливі і молоді жінки з сильним характером – співробітниці спеціального відділу внутрішніх справ. Вони – “профі”, майстри своєї справи, тому їм дістається завжди найскладніша і найзаплутаніша справа, з кривавим вбивством. У них за плечима великий досвід роботи з багатьма злочинцями, у тому числі маніяками, кілерами і рецидивістами. Не кожна людина здатна день у день терпіти важкий і напружений графік, де життя постійно знаходиться під загрозою, але тільки не вони. Їхній головний об’єкт роботи – громадська безпека, і виявлення кримінальних структур.

«Справа для двох» де знімали

Зйомки серіалу проходили в Києві. Заради зйомок у «Справі для двох» російським акторам довелося на півроку переїхати до української столиці.

– Півроку я жила і знімалася в Києві у проекті «Справа для двох». Спочатку було важко. Все-таки чуже місто, чужі люди, інша країна. Але потім звиклася і дуже полюбила Київ. У ньому живуть відкриті, великодушні, доброзичливі та чесні люди, – розповідає виконавиця головної ролі Ганна Пєскова.

Саме на зйомках серіалу «Справа для двох» Анна Пескова навчилася поводитися зі зброєю. Також на знімальному майданчику актрису навчили різним акробатичним елементам – для того, щоб вона могла самостійно виконувати трюки, бігати, стрибати з даху.

«Справа для двох» інформація про серіал

Режисери: Антон Азаров, Карім Шихар

Сценаристи: Дар’я Лецко, Юрій Тарабанчук

Оператор: Олексій Калін

Країна: Росія, Україна

Виробництво: Кінокомпанія «УПС»

Рік: 2014

Прем’єра: 11 серпня 2014 (Інтер, Україна)

Cерій: 12

Жанр: детектив

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар