“Гречанка” опис серій 51-60

Гречанка

“Гречанка” зміст серій 41-50 цікавого серіалу про кохання, хоча і трохи затягнутого ви можете дізнатися прочитавши цю статтю.

“Гречанка” опис серій 51-60

51 серія “Гречанка” опис

Тане і Антошке вдається піти з дому непоміченими. Але незабаром Софія виявляє пропажу дитини. Ольга змушена зізнатися в тому, що влаштувала Тані зустріч з Антоном. Софія в сказі.
Міра, Коля і Таня вирішують, що робити далі. На час Таня знаходить притулок в центрі психологічної допомоги, у Шавловського. Потім вона хоче виїхати куди-небудь, де їх з Антошкой ніхто не знайде, і почати нове життя.
Софія і Гриша заявляються до Міри, але Тані вже там немає. Софія загрожує Мірі, але та виставляє їх зі свого будинку. Перед тим, як піти, Гриша звертає увагу на стару фотографію. Через якийсь час він згадує, це портрет Файзова, картини якого він колись розшукував …

52 серія “Гречанка” опис

Таня просить Олю дати їм можливість втекти з Антошкой. Оля погоджується.
У центрі Оля зустрічає Колю – і раптово їй стає погано. Ольгу оглядає лікар. Коля дізнається, що Ольга вагітна. І що вона не раз піддавалася насильству. Коля починає здогадуватися, що над Ольгою знущається Алекс – при цьому Коля вважає, що Оля вагітна саме від чоловіка. Але Коля все одно при першій слушній нагоді вплутується в бійку з Алексом. Ольга ж просить Колю не лізти в їхнє життя. Вона вирішує дати Алексу ще один шанс. Разом з тим, Ольга приймає пропозицію Шавловського попрацювати в його центрі.
Таня і Антошка сідають в міжміський автобус і їдуть в невідомість. Під час однієї із зупинок, Таня веде Антошку в придорожнє кафе, де у неї крадуть всі гроші. Дружина господаря кафе співчуває Тані і вмовляє чоловіка взяти Таню на роботу і дозволити їй пожити у них.

53 серія “Гречанка” опис

У Тані назріває конфлікт з господарем кафе, який явно поклав око на красиву дівчину. У новинах проходить репортаж про Таню – із закликом допомогти знайти викрадену дитину. Цей репортаж бачить господар кафе – і загрожує Тані, що здасть її поліції.
Тані вдається вирватися від господаря, вони з Антоном знову тікають. Вона буквально на хвилину розминається з Сергієм, який вирішив заїхати в кафе перекусити. Побачивши по телевізору фінал новин, і дізнавшись, що Таня щойно була тут, Сергій вибігає слідом за нею. Він наздоганяє Таню і Антошку: їм потрібно їхати, скоро тут буде повно поліцейських.
Гриша знову захоплений ідеєю знайти втрачені картини Файзова. Це цікавить його набагато більше, ніж доля Тані і Антошки. Він відправляється до Міри, щоб довідатися про Файзова.

54 серія “Гречанка” опис

Сергій приводить Таню і Антошку в свій будинок. Для Марини поява Тані стає неприємним сюрпризом. Таня, вважає, що у Сергія і Марини роман, їй ніяково утрудняти Сергія, але при цьому їй дійсно нікуди йти …
Софія говорить Гриші, що у неї є план, як вирахувати, де може ховатися Таня. Вона викликає матір Тані, Любов Іванівну. Їй вдається переконати нещасну жінку в тому, що Таня серйозно хвора, і що їм потрібно повернути Антона для її ж блага. Софія вважає, що рано чи пізно Таня подзвонить матері, і так вони її вирахують.

55 серія “Гречанка” опис

Софія виявляється права: незважаючи на застереження Сергія, Таня дзвонить матері. Любов Іванівна, під чуйним керівництвом Софії, повідомляє, що лежить в лікарні і лікарі кажуть, що їй залишилося зовсім небагато. Вона просить Таню приїхати. Таня розуміє, що повинна побачити маму. Сергій вважає, що Тані їхати небезпечно. Він вирішує сам відправитися і з’ясувати, що трапилося з Любов’ю Іванівною. У лікарні Сергій переконується, що з Таніною мамою все гаразд. Він розповідає їй про інтриги Софії. Але поліція вже оточила лікарню, і Сергію потрібно поквапитися.
Мірі приходить в голову ідея, як провчити Гришу і всю його сімейку.

56 серія “Гречанка” опис

Міра повідомляє Григорію про уцілілу картині Файзова і вимагає за неї дуже велику суму грошей.
Майстерні Сергія підпалюють місцеві маргінали. Завдяки діям Тані, збиток від пожежі зовсім невеликий. Сергій захоплений відвагою Тані. Марина каже Тані, що та веде себе, як егоїстка. Сергій і так через неї все втратив. І залишаючись тут, Таня може підставити його в будь-яку хвилину. Таня розуміє, що Марина права, і хоче піти.
Сергій сам розбирається з людьми, які підпалили його майстерню. Але під час бійки отримує кульове поранення.
Софія дізнається про те, що Ольга працює в центрі Шавловського – і вирішує це присікти …

57 серія “Гречанка” опис

Марина розуміє, що Сергій ніколи її не полюбить, і вирішує йому помститися.
Таня знаходить пораненого Сергія і виходжує його. Сергію стає краще. Міняючи йому пов’язку, Таня каже, що в маренні Сергій зізнався їй у коханні. Таня цілує Сергія …
Григорій дуже хоче отримати картину Файзова, яку пропонує йому Міра. Але йому не вистачає грошей, і він вирішується підробити документи, щоб роздобути право розпоряджатися майном Софії.
Гриша підкуповує Лідію, щоб вона видала фальшивий висновок про недієздатність Софії. Лідія пробує відмовитися, але Гриша шантажує її – погрожує розповісти про махінації в клініці.

 

58 серія “Гречанка” опис

У Сергія і Тані починається роман.
Гриша переводить на себе майно Софії. З грошима він заявляється до Міри. Гриша вважає, що близький до мети, але він неадекватний, схожий на божевільного.
Марина дзвонить Софії, вона готова повідомити місцезнаходження Антона і Тані при дотриманні певних умов.
Алекс втрачає контроль і починає бити Олю. Коля виламує двері і рятує Ольгу. Зіткнувшись в черговий раз з Алексом, Коля дізнається, від кого насправді вагітна Ольга. Алекс наляканий, тікає. Ольга просить Колю відвести її з цього будинку. Коля везе Олю в центр Шавловського.
Юля остаточно рве відносини з Гошею, втомившись від його цинізму і нескінченних зрад знаменитого актера.

59 серія “Гречанка” опис

Юля намагається повернутися до Віті, але терпить фіаско: Вітя любить Аню. Вона вирішує поїхати назад в своє містечко. Але Аня і Вітя просять Юлю не поспішати і допомогти розкрити махінації в клініці Ліді. Юля погоджується: вона готова симулювати психічний розлад і лягти в клініку в якості пацієнтки.
Юля так майстерно зображує неврівноважену істеричку, що у Лідії не виникає підозр. У клініці Юля знайомиться з Мартою – і та проговорюється про флешку з зізнанням Лідії, яку вона викрала з її кабінету. Марта дарує флешку Юлі, а Аня і Вітя монтує фільм на основі зізнань директора клініки. Фільм підриває Інтернет і пресу.
Прибулі разом з Софією поліцейські затримують Таню – але Антон тікає в ліс. Його життя наражається на небезпеку. На допомогу приходить Сергій, який, за допомогою собаки, знаходить дитину.

60 серія “Гречанка” опис

Гриша приходить до Ірини, він п’яний. Міра продала Григорію підробку – тепер він банкрут.
Ірина розуміє, що її любов до Гриші була помилкою, що він порожня і слабка людина. Ірина просить Софію повернути Тані сина, в іншому випадку вона розповість про те, що Софія використовувала психотропні препарати. Розмову чує Гриша, він в шоці, що мати труїла Таню.
Фільм, який Таніні друзі виклали в інтернеті, створив великий резонанс. Таню підтримують безліч людей. Суд виправдовує її і повертає їй батьківські права.
Таня і Антошка в новому будинку в селі. Тані вдалося втілити в життя мрію Сергія і запустити майстерні. До неї в гості приїхали всі її друзі – Коля, Ольга, Аня, Вітя, Захарович, Любов Іванівна, Міра, Шавловський. Сергій і Таня повідомляють, що вирішили одружитися. Міра дарує Тані роботу Файзова, ту саму, яку так довго шукали. Картина називається “Гречанка”. На картині дівчина, дуже схожа на Таню

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар

 1. Валерія

  А що далі?

  Відповіcти
 2. аліна

  шо далі

  Відповіcти
 3. Кароліна

  Класно.А що далі

  Відповіcти
  1. yulianna автор

   Інформація про нові серії має зявитися в кінці тижня.

   Відповіcти
   1. Валерія

    А от і неправда!Не в кінці тижня,а В СЕРЕДУ!!!!!!

    Відповіcти
    1. Лєруська

     Вночі,після ,,Гречанки”

     Відповіcти
     1. Лєруська

      Сьогодні буде продовження!

 4. Валерия

  Второй сезон будет?

  Відповіcти
  1. yulianna автор

   Поки інформації про 2 сезон немає

   Відповіcти
 5. катерина

  мени подобается цей сериал и меня подобается героиня таня и оля и аня я хочу щоб оля осталась с колею а таня з сергием а витя з анею а щоб ця зла софья миколаивна засвоюла щоб бидних людей ну таня не ображала ии интригами ну щоб таню ваона неображала

  Відповіcти
  1. катерина

   можете щас 57 серию в анонс випустити интересно що там буде

   Відповіcти
 6. Валерія

  Ну будь ласочка напить що далі:'(:-|x-(<3

  Відповіcти
  1. Валерія

   Напишіть

   Відповіcти
 7. Алена

  Напишите продолжение!!!!

  Відповіcти
 8. Ольга

  Мені теж подобається цей серіал,будь ласочка напишіть продовження з усіма ціми акторами і звичайно ж з однією з головних героїнь Софією Миколаївною(Ольга Сумська)-без неї в цьому серіалі не буде інтриги))))Дякую!

  Відповіcти
 9. Эля

  Ой класс!!! Очень рада такому финалу!!! Супер!!!))))))))

  Відповіcти
 10. Марина

  Чудовий серіал. Дуже хочется продовженя із усіма акторами та інтригами. Чекаю на другий сезон 🙂

  Відповіcти
 11. Анастасія

  Другого сезону не буде. Є всього 60 серій. Яке може бути продовження після такого Happy Endу?

  Відповіcти
 12. юлія

  Але ми ж не знаємо хто в Ольги родиться? шо сталося з СОфією і Грішею?

  Відповіcти
 13. Настя

  Дуже хочу продовженя!)))))

  Відповіcти