“Гречанка” опис серій 21-30

Гречанка

“Гречанка” зміст серій 11-20 цікавого серіалу про кохання, хоча і трохи затягнутого ви можете дізнатися прочитавши цю статтю.

“Гречанка” опис серій 21-30

21 серія “Гречанка” опис
Сергій виносить Таню з палаючого магазину, її забирає швидка. Гриша не може повірити, що Таня в лікарні і напивається.
Оля з Колею приховують свої відносини від Софії. Сергій у лікарні чекає новин про Таню, яка у важкому стані в реанімації. Софія дізнається від Гриші про підпал магазину, думає як врятувати сина від в’язниці.
Сергій їде до свого армійського друга. Софія з Гришею їдуть в лікарню до Тані, там зустрічають слідчого, який повідомляє, що Лавку підпалили.

22 серія “Гречанка” опис
Сергій їде за речами, дружина просить вибачення. Павло розповідає йому, що 4 роки тому його дружина зробила аборт, а йому сказала що трапився викидень (дітей вона не хотіла).
Коля подає документи в університет і зустрічається зі Стасом, якому дає грошей у борг. Стас шантажує Гришу, адже він бачив хто підпалив Лавку.
Слідчий має намір покарати винних у підпалі (головний підозрюваний Гриша). На місці підпалу знайшли запальничку, яку Гриша взяв у Сергія.
На зустріч зі Стасом приходить Софія і пропонує угоду …

23 серія “Гречанка” опис

Стас каже слідчому, що бачив підпалювача з собакою і повідомляє його номер машини.
Софія розповідає Гриші свій план – вона хоче підставити Сергія в справі з підпалом. Гриша проти і йде в ділянку щоб зізнатися. Микола переживає за Таню. Гриша дізнається, що вони таємно зустрічаються, говорить з Миколою – адже він не пара для його сестри.
Слідчий приходить в будинок Лакшина, де Павло розповідає що Сергій любив Таню, і через неї кинув Катю. У Гриші не вистачило сміливості зізнатися у скоєному.
Юля знаходить документи і портмане актора, який знімався у фільмі біля її будинку і повертає йому. Він пропонує їй посаду його асистентки.
Микола не здає іспити в університет, і повинен виконати бажання Олі. Через виконання якого вони сваряться.
Мати Тані приїжджає до Юлі і дізнається, що Таня в комі.
Слідчий приходить до лікарні, де зустрічає Сергія і заарештовує його.

24 серія “Гречанка” опис

Пройшов місяць. Таня в комі, а Сергій в очікуванні дня суду, визнавати свою провину він не має наміру.
Павло вже планує, який ремонт він буде робити в будинку Сергія. Юля постійно зайнята, вона в захваті від нової роботи, поки актор не призводить до неї додому свого сина, а сам їде на зйомки.
На суді всі дають свідчення проти Сергія – і Павло, і Гриша. Йому загрожує великий термін.
Стан Тані погіршується, їй потрібна ризикована операція, після якої вона може стати інвалідом.Грігорію необхідно дати дозвіл на операцію.
Армійський друг Сергія пропонує йому втекти …

25 серія “Гречанка” опис

На суді проти Сергія виступає занадто багато свідків. Сергія звинувачують Софія, Гриша, підкуплений Софією Стас, Павло, і навіть його дружина Катерина. Суд визнає його винним. Сергію дають 6 років.
Сергія виводять під конвоєм з будівлі суду, ведуть до машини і тут з’являється його собака. Пес відволікає охоронців, і Сергію вдається втекти.
Грач повідомляє Сергію, що стан Тані погіршується. Лікарі можуть зробити операцію, але їм потрібно письмовий дозвіл з боку чоловіка. Гриша не готовий підписати документ.
Сергій приїжджає в лікарню, знаходить там Григорія і вимагає, щоб той підписав дозвіл на операцію. Григорій трусить, і підписує документ. Сергій чекає завершення операції – тепер життя Тані ніщо не загрожує – і лише після цього їде. Як йому здається, назавжди.

26 серія “Гречанка” опис

Таня в інвалідному кріслі. Лікарі повернули Таню до життя, але не змогли поставити її на ноги. Таня нічого не пам’ятає про пожежу.
Таня продовжує справу «Лавки майстрів». Тепер це інтернет-магазин. Таня відчуває відповідальність перед людьми, для яких продаж речей, зроблених своїми руками, єдиний спосіб заробітку. Проект користується попитом. Про Таню знімають сюжет для телебачення.
Павло і Катя сваряться. Павло розтратив всі гроші Сергія, і вони з Катею змушені продати будинок. Дзвінок, Павло відкриває – в будинок входить Ірина, вона вирішила придбати нерухомість по сусідству з Середою.
У Колі та Олі справжній роман. Але вони приховують свої почуття, побоюючись гніву Софії. Одного разу Софія несподівано повертається додому, і в кімнаті Олі помічає черевик Миколая. Софія робить вигляд, що нічого не помітила. Софія терміновим чином знаходить можливість відправити Ольгу закордон.
Юля влаштовується на роботу асистенткою актора Гоші Милославського. Юля хронічно не досипає, і щоб якось підтримувати сили, починає приймати транквілізатори. Про це дізнається Віктор.

27 серія “Гречанка” опис

Софія пропонує Ользі поїхати стажистом в Швейцарію.
У Тані черговий напад паніки. Як тільки вона чує запах гару, їй стає не по собі.
Її подруга Міра радить їй звернутися до психолога, професору Шавловському. Ні Софія, ні Гриша не раді появі доктора Шавловського. Вони не можуть допустити того, щоб до Тані повернулася пам’ять – вони не знають, що Таня могла бачити в Лавці в той фатальний день. А раптом вона бачила Гришу?
Ірина купує будинок Сергія.
Ольга збирається до Швейцарії. Вона прощається з Колею. Софія, відразу по від’їзду Олі, звільняє Миколая.
Іра обживає новий будинок. Запалює свічки. Сервірує стіл. Вона чекає в гості Григорія. Григорій скаржиться Ірині на дружину – про те, що він втомився відчувати себе винуватим.
До Тані приходять Міра і Шавловський. Професор заявляє, що зможе поставити Таню на ноги.

28 серія “Гречанка” опис

Григорій проганяє Миру і Шавловського. Але Міра запрошує Таню до себе, де вони спільно з професором моделюють ситуацію пожежі. За їхнім задумом, Таня повинна знову пережити сильний емоційний шок, і тоді до неї повернеться пам’ять і можливість ходити. Під час інсценування Тані здається, що полум’я загрожує її синові. Щоб врятувати його, вона повинна встати з інвалідного крісла і дотягнутися до ключа.
Микола, втративши роботу, повертається в своє місто, до матері і несподівано застає там Ольгу. Дівчина мило щебече з його матір’ю. Виявляється, Ольга не поїхала до Швейцарії. А, коли дізналася, що Софія звільнила Миколу, розшукала його.
Софія досі не знає, де, насправді, її дочка. Мама Миколи надзвичайно рада появі Ольги в житті Миколи.

29 серія “Гречанка” опис
Таня робить зусилля і встає з інвалідного крісла. Міра і Шавловський аплодує Тані – вона знову може ходити! Таня помічає в квартирі Міри портрет Миронова.
Ірина чекає Григорія, але несподівано приїжджає Лучано. Він підозрює, що дружина йому зраджує, і наймає детектива. Детектив всюди слідує за Іриною. Він встановлює в її будинку приховану відеокамеру.
Микола прокидається від страшного гуркоту. Схоплюється як ошпарений, біжить дізнаватися, що сталося. На кухні ідеальна картина. Коліна мама вчить Ольгу пекти млинці. Ольга нічого не вміє, але Коліну маму це лише забавляє – мовляв, в молодості вона теж нічого не вміла, але з часом всьому навчилася. Микола сідає снідати, жує підгорілі млинці. Лунає дзвінок у двері. На порозі Софія. У неї єдине питання. Де моя дочка? Ольга розгублена. Вона боїться, що мати зараз же забере її додому, назавжди розлучить з Миколою. І їй не приходить в голову нічого кращого, як сказати, що вона вагітна від Миколая.

30 серія “Гречанка” опис
Коля каже, що не готовий стати батьком, він не зможе забезпечити дитину – Оля засмучена. Софія і Оля виїжджають.
Міра зізнається Тані, що вона і є Мирослава Шухіна, яку просив розшукати Миронов.
Софія переконує Олю зробити аборт.
Приїжджає Микола, він просить вибачення у Олі і робить їй пропозицію .. Звичайно ж, Софія не схвалює їх союз. Вона запевняє дочку, що та здійснює найбільшу помилку в своєму житті, що Коля звичайний лімітчик, який хоче поживитися за їх рахунок.
Оля збирає речі – щоб бути з Колею, їй не потрібна згода матері, як-небудь проживе без неї. Софія реагує спокійно – хочеш йти, йди, тільки залиш кредитку.
Вітя зважився на рішучий крок. Він вибирає обручку. Радиться з Тетяною, як краще зробити пропозицію. А тим часом Юля все сильніше закохується в Гошу.

“Гречанка” опис серій 31-40

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар