“Сила. Повернення додому” опис серій 21-30

Сила

“Сила. Повернення додому” зміст серій турецького серіалу нагадає про головні події в ньому.

“Сила. Повернення додому” опис серій 11-20

“Сила. Повернення додому” опис серій 21-30

21 серія “Сила. Повернення додому” опис

Охорона стежить за приходом Сили і Борана на робоче місце. Сила й Боран дуже щасливі. Емре ж, бачачи це, дуже нервує: намагається дізнатися, де і з ким була Сила, але вона бреше. Боран, окрилений, їде на фірму, але там відбувається зіткнення між ним і Фирузе. Емре приходить до Борана, щоб усе з’ясувати. Вперше вони залишаються наодинці. Чим закінчиться ця зустріч для обох?

22 серія “Сила. Повернення додому” опис

Проблеми між Бораном й Силою почали вирішуватися. Тепер їх коханню заважають тільки традиції, з якими вони повинні поборотися. Боран дав собі клятву оберігати Силу і дитину ціною власного життя. І тільки все стало налагоджуватися, як прийшла шокуюча новина – хтось стріляв в Емре! Кенан шукає того, хто стріляв. Стурбований Кенан підозрює й Силу. Відносини між ними псуються. Сила намагається відстояти невинність свою і Борана …

23 серія “Сила. Повернення додому” опис

Зустріч з Джихані зменшує віру Сили в Борана і зачіпає її гордість. Джихан говорить дуже несподівані речі і дуже злиться на її коментарі. Джихана зачіпає, що Халім все ще у Стамбулі. Він погрожує Халіму, вимагає його від’їзду, але Халім ховається. Переконливі докази, зібрані прокурором, стають причиною арешту Борана. Для Сили це повний крах. Вона думає, що знову втратила Борана. Джеліль й Азат засмучені всіма цими подіями й вирішують виїхати зі Стамбулу. Кенан все ще не розмовляє з Силою. Лікарі готують Емре до нової операції.

24 серія “Сила. Повернення додому” опис

Сила розривається між Бораном й Емре. З одного боку, вона відчуває докори сумління, а з іншого, пам’ятає, що дала Борану слово: між ними більше ніхто не стане … Сила приймає одне з найскладніших рішень у своєму житті … Бедар й Нарін стурбовані ситуацією, що склалася у будинку. Азат через результати своїх дій перебуває в розбитому стані, цілий день не знаходячи собі місця. Нарин дуже цим засмучена і вирішується на серйозну розмову. Азат опиняється перед вибором між гордістю і дружиною …

25 серія “Сила. Повернення додому” опис

Боран дізнається, що компанія, яка намагається встановити панування над його землями, належить Силі. Він в шоковому стані. Сила, почувши, що Боран дізнався про її капіталовкладеннях, намагається усе йому пояснити, але все закінчується сваркою. Ситуація в Мардіні стає ще більш напруженою. Власники великих наділів землі приходять до Фируза скаржитися.

26 серія “Сила. Повернення додому” опис

Боран пропонує Силі повернутися в Мардіні. Джехан хоче мститися. Зінар дзвонить Фірузу запитати дозволу, однак той забороняє, тому відправляє нову людину Садика. Фируз, знаючи, що Сила вагітна, не рахується на традиції й наказує вбити дівчину.

Боран збирає старійшин роду (великий меджліс). Борана дорікають, що він не може розібратися зі своїми жінками, не виконав вироку, розбазарює їхні землі. Боран мовчки усе вислуховує. Потім каже, що не вб’є свою вагітну дружину. А ті, хто хоче її вбити – нехай спершу вб’ють його.

Новина про відкладений вирок обрадувала Силу. Бедар сумує через те, що Сила їде в Мардіні.

Під час нічних ігор Джеліль на заклад нагрянула поліція. Він проводить ніч у відділку.

Сила приходить на зустріч з підставним власником земель Садикой разом з виконавчим директором без охорони. У певний час вона щось підозрює і телефоном викликає охорону. Коли вони вийшли із закладу на Силу напали. Вчасно прибуває охорона.

27 серія “Сила. Повернення додому” опис

Сила виявляється в машині в Джехана, який привозить її на покинутий склад і прив’язує до труби наручниками. Він підносить їй договір продажу земель в Мардіні. Вона чинить опір. Потім пропонує їй чек з кругленькою сумою. Зате говорить, що вони з Боран зможуть втекти, а рід буде вважати, що Боран виконав вирок.

Азад повідомляє родині, Сила зникла, вони їдуть в поліцейську ділянку.

Боран розуміє, що Силу викрав Джехан і починає шукати. Джеліль загрожує Зінару, щоб той повернув дочку, або він знищить його сина.

Джехан зупиняє авто на кордоні провінції Мардіні і починає наполегливо пропонувати Силі свою пропозицію. Але вона знову відмовляється. Джехан приводе Силу на місце загибелі Їзди. Він розповідає їй казки про його щасливе кохання і загрожує помстою. Вони продовжують шлях. Джехан пересаджує її в іншу машину і починає мчати. Від цього у Сили починається кровотеча. Джехан на це не звертає уваги. Джехан привозить її в будинок Фируза.

28 серія “Сила. Повернення додому” опис

Фирузе й Кевсер не визнають ні Сили, ні її дитини. Вони вирішують відвести Силу до повитухи і дізнатися про стан дитини, а потім прийняти остаточне рішення. Шиван встиг про все повідомити Борана. Боран, почувши новини, мало не збожеволів. Повитуха, яка оглянула Силу, повідомляє їй невтішні новини …

29 серія “Сила. Повернення додому” опис

Сила не може не послухатися Кевсер й йде з дому. Відносини Борана з батьком і матір’ю псуються. Він однозначно заявляє своїй родині і всім представникам свого роду, що він ага і всі повинні виконувати його накази. Сила не наважується розповісти Борану про ставлення до неї в його будинку. Вона твердо має намір залишитися поруч з Бораном. Для них обох це складна боротьба.

30 серія “Сила. Повернення додому” опис

Всі шоковані рішенням Борана. Джихан в цій атаці не зупиняється і повідомляє, що Сила продовжує скуповувати землі. Боран запитує про це у Сили. Сила заявляє, що вона більше не купує землі, але остаточно переконати Боран в цьому їй не вдається. Джихана проганяють з дому і виключають з роду … Джихан готовий знову взятися за зброю. Зінар заявляє, що він відокремить свою частку бізнесу, але Боран не звертає на це уваги.

“Сила. Повернення додому” опис серій 31-40

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар