“Сила. Повернення додому” опис серій 51-60

Сила

“Сила. Повернення додому” зміст серій турецького серіалу нагадає про головні події в ньому.

“Сила. Повернення додому” опис серій 41-50

“Сила. Повернення додому” опис серій 51-60

51 серія “Сила. Повернення додому” опис

Сила перевозить Борана в Стамбул, де краще лікарі. У Бедар знаходять пухлину в грудях. Завдяки вірі і любові Сили Боран приходить до тями. Це велика радість для всіх. Проте лікарі кажуть, що наслідки пострілу будуть дуже важкі. У той же час питання управління холдингом, який через поранення Борана відійшов на задній план, знову повертається на порядок денний. Дилявер користується тим, що Сила зайнята лікуванням Борана, і переходить до дій. Він збирається нанести Силі новий удар …

52 серія “Сила. Повернення додому” опис

Нарешті моторошні для Сили і Борана дні залишаються позаду. Стан Борана швидко поліпшується. Він продовжує лікування під наглядом своєї однокласниці, доктора Зейнеп. Теплі стосунки Зейнеп і Борана, якого вона давно не бачила, турбують Силу. У той же час несподіване рішення Зінара розбурхує весь рід, хоча він тримає слово і здає Борану Ахмета-агу. Рішення про покарання Ахмета-аги буде приймати Боран

53 серія “Сила. Повернення додому” опис

Тривога Сили через надмірну увагу Зейнеп до Борана зростає. Однак вона це переживає тільки в душі. Вона намагається вести себе так, як ніби все нормалізувалося, але неприємності, наступні одна за одною, починають вибивати її з колії. Весь цей час Сила і не підозрює про небезпеку, яка її чекає. Виконати вирок для Сили рід доручає Дилявер, в іншому випадку його сім’ю позбавлять статусу аги. Він в будь-який момент може його виконати, але рішення, яке прийме Дилявер, раптово усе змінить …

54 серія “Сила. Повернення додому” опис

Джером розповідає Дилявер, що чула телефонну розмову, в якій той погрожує вбити невістку. Дилявер зізнається їй, що не виконає вироку. Зайнеб, почувши сварку Боран з якимсь мардінцем, зі сльозами зізнається, що її батько загинув через традиції через сварку, яку почав його дядько задовго до його народження.

Ділян знайшли і заборонили спілкуватися з невизначеною компанією. Про це вона повідомляє своєму дружку. Однак той налаштований інакше. Джеліль і Бедар не вистачає грошей на лікування. Вони вирішують продати свій будинок в Мардіні.

Племінник Ахмета аги хоче поквитатися з Боран за образу дядька. Він стежить за Силою. Сила поговорила з хлопцем Ділян і той відразу ж покинув Ділян. Та прийшла і плаче.

Боран їде в Мардіні у справах. Сила дізнається, що Зайнеб теж поїхала в Мардін.

55 серія “Сила. Повернення додому” опис

Боран дізнається, що Джеліль продає будинок. Ділян ображена на Силу за те, що позбавила її хлопця. Дилявер зауважує, що за Силою стежать.

Боран затримується в Мардіні ще на день, а Сила бідкається Нарін, що дуже його ревнує. Зайнеб скаржиться Борану на свого коханого, який не зовсім і коханий.

Зінар повідомляє Борану, що хтось намагається виконати вирок Силі. Боран наказує посилити їй безпеку. До Сили з Нарін приїжджає Абай. Зінар примиряє двох мардінськіх ворогів.

Джеліль занадто швидко продав свій будинок, причому за розумною ціною. На радощах Джеліль і Боран накупили подарунків дітям і собі і запросили всіх ввечері на святкову вечерю. На вечері Бедар знову втрачає свідомість. Джеліль доводиться зізнатися Борану у всьому. Сила ще нічого не знає, тому хоче показати матір лікарю. Боран береться контролювати оплату лікування.

До Зайнеб на прийом записався її чоловік. Поскаржився на відсутність уваги і запросив ввечері на побачення, де зробив їй пропозицію, однак наступного дня вона по телефону відмовила йому.

Емір, який повернувся додому, застав мати знову без свідомості.

Боран заявився до Мехмета і спробував відмовити того від виконання вироку.

56 серія “Сила. Повернення додому” опис

Бедар з Дилявер влаштували вечірку на честь 30-річчя подружнього життя і запросили дітей. Джеліль проговорився, що продав свій будинок. Сила дізнається про хворобу Бедар, але Нарін Сила нічого не розповідає.

Дилявер доглядає за юрисконсультом фірми.

Через Ділян побилися два хлопці, їх розбороняв Емір.

Борану не сподобався тон розмови Ділявера з Силою і він призначив йому зустріч за містом. Боран забороняє спілкуватися йому з Силою методом звільнення з посади голови ради директорів. Дилявер покірно підписує заяву про відставку.

Сила і Есма міряються своїм впливом на роботу холдингу.

Поки Борана немає, у маєтку Сили пробирається племінник Ахмета і цілиться в Силу …

57 серія “Сила. Повернення додому” опис

Осман, як і задумав, цілиться в Силу. Однак невідомо чи потрапить його куля в Силу або Нарін, яка стоїть поруч. Боран встигає в останній момент, але йому не вдається перешкодити. Він шкодує про те, що зробив Осман. З іншого боку, смерть Самима – це нова відповідальність для Борана. Він повинен стримати дане ним слово честі. Він повинен подбати про дружину Самима. Однак це не так легко, як здається. Звичаї, сильний рід і занадто сміливий ага роду … На цей раз Боран стикається з ще небаченою небезпекою …

58 серія “Сила. Повернення додому” опис

Боран розуміє, що усе настільки серйозно як він і думав. І на цей раз проблема не тільки в звичаях. Це і особисті питання Берзан. Він готовий знищити всіх, хто встане на його шляху. Якщо треба буде, то і весь рід Гянджеві. З іншого боку Сила ні про що не знає. Підозри і сумніви гризуть її душу. Вона впевнена, що Боран щось приховує від неї. Вона більше не може просто чекати і приймає серйозне рішення. Але це рішення Сили дасть Берзан чудовий козир проти Борана.

59 серія “Сила. Повернення додому” опис

Сила йде з дому, щоб прийняти рішення з приводу їх відносин з Бораном. Вона хоче трохи побути на самоті і нікому не говорить про своє місцезнаходження. Це дуже дратує Борана. Він розуміє, що Берзан скористається першою ж можливістю, щоб досягти своєї мети. І він не помиляється. Як і Боран, Берзан також розшукує самотню і беззахисну Силу. Рід теж не може залишитися осторонь від цього конфлікту. Однак хтось підтримує Борана, а хтось, заляканий Берзаном, стає на його бік.

60 серія “Сила. Повернення додому” опис

Боран відчуває велику гордість за те, що дядько пропонує стати йому агою. Це чудова ознака того, що його вже давня війна все-таки увінчалася успіхом. Всі з нетерпінням чекають рішення Борана. В той же час, ніхто крім Сили не знає, що Дилявер теж приймає дуже важливе рішення. Берзан робить все можливе, щоб дізнатися де Зеліха, і йде на кроки, які від нього ніхто не чекав …

“Сила. Повернення додому” опис серій 61-70

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар