“Сила. Повернення додому” опис серій 71-79

Сила

“Сила. Повернення додому” зміст серій турецького серіалу нагадає про головні події в ньому.

“Сила. Повернення додому” опис серій 61-70

“Сила. Повернення додому” опис серій 71-79

71 серія “Сила. Повернення додому” опис

Впевнений у тому, що Фирузе намагався приховати правду, Боран заганяє батька в кут, щоб докопатися до причини. Фируз вирішує розповісти правду, однак виявляється в складній ситуації. Він повинен зробити вибір: або він розповість все синові і позбудеться від тягаря таємниці, або замкнеться або збреше і доведе сина до відчаю. Берзан, передбачаючи можливе вбивство Зеліхі, повідомляє про намір відмовитися від титулу аги. Весь рід Оруч дуже здивований. Оголошується рішення про виконання вироку. Почувши про це, Боран розуміє, що Берзану не можна довіряти. Напружені відносини між ними в цей раз торкнуться і Силу …

72 серія “Сила. Повернення додому” опис

Рід Оруч вимагає виконання смертного вироку над Зеліхой. Ця ситуація хвилює і Борана і Берзан. В результаті несподіваних подій Боран і Берзан знову зустрінуться. Проте цього разу вони будуть однодумцями. Сила переживає через те, що не розповідає Борану про загрози Кевсер. Але ситуація підтверджується і тим, що вона почула від Берзан. Однак Сила не знає, чи варто їй поговорити з Бораном. Їй соромно приховувати щось від чоловіка, якому вона довіряє, але вона боїться, що Боран буде страждати, дізнавшись всю правду ..

73 серія “Сила. Повернення додому” опис

Боран і Берзан вже готові до війни. Обидва готуються до атаки. Однак небезпекою для Борана є не тільки Берзан. Мурат, який дізнався про всі події минулого, має намір поквитатися з родом Гянджеві, які вбили його родину. Крім того, Есма втекла з лікарні, приїхала в Стамбул і готує новий план, який принесе біль Борану і Силі.

74 серія “Сила. Повернення додому” опис

Сила і Боран, які поставили любов над звичаями, надію над безнадією, життя над смертю, вперше опиняються перед обличчям безвиході. Бедірхан викрадений, до того ж, шаленої жінкою, готової на будь-яке зло … Сила дізнається, що Бедірхан у Есми, і божеволіє від думки про те, що все закінчилося. З іншого боку, Боран продовжує боротися, навіть у стані страху і безвиході. Айше чітко описала, що жінка, яка викрала дитину, – це Есма. Однак Боран відчуває, що до цього причетний і Берзан, який знову оголосив йому війну.

75 серія “Сила. Повернення додому” опис

Самогубство Берзан викликає у різних людей різні почуття: хтось засмучений, хтось заспокоївся, хтось порахував це справедливим. Однак Силі та Борану ця смерть приносить іншу біль: Есма, яка скористалася невизначеністю ситуації, забрала Бедірхана і втекла. Сила і Боран, сподіваючись обійняти свого сина, відчувають повну безвихідь. Крім того, Есма, не моргнувши оком зробила ще одне вбивство, показавши, наскільки вона небезпечна. Але нічого не може завадити люблячим батькам повернути сина. Сила і Боран не дозволяють страху і безвиході зайняти місце надії і віри.

76 серія “Сила. Повернення додому” опис

Поранена зброєю Есми Сила, незважаючи на те, що пройшов час, так і не може прийти в себе … З одного боку – смуток, з іншого – тривожне очікування … Всі моляться за якнайшвидше одужання Сили, а Боран дізнається, що його дружина вагітна … І він повинен робити вибір … Зародження нового життя призводить все до ще більшої безвиході …

77  серія “Сила. Повернення додому” опис

Сила відмовляється робити аборт. Силі приснився сон, в якому дорослий Бедірхан спонукає маму встати з ліжка. Вона вже починає шевелити пальцями, а це означає, що вона йде на поправку. Боран везе її напрогулянку, де жінка розповідає йому свій сон. Той ставить її на ноги.

Алі ага продовжує налаштовувати людей проти Борана. Цього разу він спонукає батька Умню покарати дочку за розлучення. Зінар посварився з батьком Умню через це і готовий прийняти жінку, як дочку.

Чоловік, який ошукав Джеліля, написав йому листа, в якому насміхається з того. Він бере пістолет і йде собі. За містом він згадує усі свої гріхи і підносить пістолет до скроні. Його рятує Емір.

78  серія “Сила. Повернення додому” опис

Сила уже ходить.

Алі ага підпалив школу. З тими, хто відмовляється забирати дитину зі школи, Алі ага поступає жорстко – забирає землю. Абай під страхом вбивства заставляє Алі агу привселюдно повернути дітей до школи та виділити грошей на нову школу.

Айше призначила весілля Хусейну 29 лютого. Всі жінки підкалують Айше цією датою, та знову себе відчуває не в своїй тарілці. Хусейн навіть не знає, коли у тієї день народження.

Ділявер з Джарен просять благословення у Зінара.

Шайхрай через Борана повернув Джелілю гроші. Бедар здивована. Джеліль на радощах купив Еміру камерафон.

79  серія “Сила. Повернення додому” опис 

Всі поодружувалися. Хусейн з Айше, Ділявер з Джарен, Абай з Феріде, Сила вагітна двома донечками, Феріде і Джарен наче теж. У Мардіні відкрили нову школу. Феріде особисто проінспектувала всіх батьків, щоб віддали дітей до школи. Зінар віддав посаду аги Борану, а той скасував її назавжди, ввівши демократію.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар