“Сила. Повернення додому” опис серіалу

Сила

“Сила. Повернення додому” опис серіалу розповість про головні події в 79 серіях.

“Сила. Повернення додому” опис серіалу

Сила – улюблена і єдина прийомна дочка одного з найбагатших людей Туреччини. Її життя абсолютно безхмарне: у неї є все, що вона забажає. Але одного разу до її батька прийшов чоловік і сказав, що він справжній батько Сили. Виявляється, що все своє життя дівчина прожила у прийомних батьків. Сила любить названих батьків і не бажає повертатися до біологічних, але приймає запрошення погостювати у них.

Сила приїжджає в незнайоме місто й виявляється в пастці. Щоб врятувати життя братові Сили, який закохався в дочку багатія, батьки Сили віддають її насильно заміж. Сила категорично проти шлюбу, але її змушують підписати документи. Увечері її відводять в спальню нового чоловіка на першу шлюбну ніч. Коли приходить Боран-ага, Сила починає вириватися і каже, що вийшла заміж не добровільно. Боран цього не знав, він ріже собі руку й бруднить простирадло своєю кров’ю. Він каже Силі, що він теж не хотів цього шлюбу, але він шанує звичаї, тому Сила тепер його дружина.

Її осягає одне горе за іншим: гинуть її прийомні батьки, її сім’я відмовляється від неї, вона навіть не змогла покінчити життя самогубством. Тільки близький друг Емре залишається з нею і клянеться врятувати її.

Сила не збирається миритися, вона шукає можливості втекти. Скоро їй це вдається. Вона вийшла з будинку, але не знаючи міста, заблукала. Зрештою, Сила вийшла на шосе і зловила машину з проханням відвезти її в аеропорт. До нещастя, її підбирає Джихан, кузен Бора і оголошує роду, що Сила намагалася втекти, а значить її з братом Азат і його дружиною Нарин треба стратити. Ситуацію рятує Боран. Він каже, що Сила не намагалася втекти, а просто йшла йому назустріч і загубилася. Сила залишається з чоловіком …

Вона починає жити в будинку свого чоловіка, намагаючись вирватися з золотої клітки, яка все частіше починає нагадувати про те, що тепер вона живе в світі, де правлять не права людини, а звичаї і традиції. Але і на війні є місце почуттям. У боротьбі зі звичаями, правилами, в боротьбі за порятунок життя Сила закохується в чоловіка і він відповідає їй взаємністю. Але вона присягнулася, що втече і тримає слово – вона тікає додому, в Стамбул, за допомогою одного Емре.

Коли в Мардіні дізнаються, що Сила втекла, новина приголомшує все містечко. На зборах роду старійшини виносять свій вирок: за втечу Сила, Азат й Нарин повинні бути вбиті. Смерть загрожує й Емре, адже це саме він організував втечу. Його й Нарин повинен убити Боран, а Азата й Силу їх батько – Джеліль. Обидва чоловіки зляться на близьких, але не хочуть вбивати. Але у них немає вибору – вони їдуть до Стамбула для здійснення вироку. Мама Сили, Бедар, з малолітнім сином Еміром теж приїжджає в Стамбул, щоб захистити своїх дітей. Вона зустрічається з дочкою, сином і невісткою та селиться в їхньому будинку. Боран, не бажаючи вбивати дружину, починає стежити за нею, і зауважує, що Сила багато часу проводить з Емре. Сама Сила більше не любить Емре і вважає його просто другом. Тим часом Джеліль опинившись один в незнайомому місті розуміє, що не зможе вбити рідних дітей і кидається в Босфор. На щастя, його рятують, Сила дізнається про все, мириться з батьком і забирає його з лікарні в свій будинок. Вони починають жити однією сім’єю. Сила вчиться керувати холдингом прийомних батьків, бере собі в помічники брата Азата.

Сила розуміє, що вагітна. Вона сумнівається чи зберегти дитину, але в підсумку вирішує народжувати. Заради своєї безпеки Сила наймає детектива стежити за Бораном. Незабаром вона виявляє, що її чоловік став проводити багато часу зі своєю новою співробітницею Гізель. Сила ревнує.

Рід відправляє нову людину для вбивства Сили. Боран дізнається про цей задум, але не встигає запобігти замаху. У момент пострілу він закриває Силу собою. Рана серйозна і Боран іде не помирившись з дружиною. Через пару днів вони випадково бачаться й Сила підходить до Борана, щоб подякувати, але він злиться на неї через Емре і їде.

Силе набридла невизначеність і вона призначає Борану зустріч, щоб поговорити. Вони зустрічаються. Вона звинувачує Борана, що він розбив їй серце, адже вона любила його. Почувши таке визнання Боран забуває про всі образи і молоді люди миряться.

Повернувшись в лігво ворогів, знайшовши любов і спокій в обіймах чоловіка Сила починає жити в Мардіні. Поки Боран рятує її життя, вона не відмовляється від своєї ідеї змінити життя в Мардіні, показати людям, що життя прекрасне й без звичаїв і правил. У війні не на життя, а на смерть помирає ворог Борана і його кузен Джихан, народжується маленький спадкоємець Бедірхан, врятовані життя багатьох дівчат, але влада штука складна і саме через свій “інший погляд” в Борана стріляють.

Приїхавши на лікування в Стамбул головні герої стикаються з більш серйозними проблемами – ворожнечею з іншим кланом. Любов Сили і Борана допомагає їм впорається з хворобою матері Сили, допомогти дівчині Феріде, народити Нарин дочку від покійного чоловіка Азата. Тітка і суперниці Сили за спадщину її батька краде сина у Сили, захищаючи якого дівчина отримує поранення і стає інвалідом. Рятує її віра в себе і сон, в якому її син Бедірхан змушує її встати. Сила народжує ще двох дітей Борану.

Кінець їх випробувань приходить, коли старійшини й народ розуміють, що Боран завжди був і залишається їх главою, навіть якщо і не носить цього титулу. Вони знову проголошують його Паном і вони продовжують жити в Мардіні, продовжуючи писати “свою казку, схожу на бувальщину” …

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар