«Сестра моя, Любов» опис серій

С

«Сестра моя, Любов» опис всіх серій серіалу ви можете прочитати в цій статті.

«Сестра моя, Любов» опис серій

1 серія «Сестра моя, Любов» опис

Люба, студентка медичного інституту, втрачає улюблену матір. Майже одразу на героїню обрушується і другий удар: Люба дізнається, що недбайливий папаша, гуляка і п’яниця, їй нерідний. В розпачі осиротіла дівчина відправляється на пошуки справжнього батька, про якого їй розповіла мамина подруга.
Всупереч побоюванням, батько та зведена сестра Катя тепло зустрічають її і приймають в сім’ю. До того ж в її життя приходить любов: новий знайомий Андрій налаштований на серйозні стосунки, і в мріях Люба вже йде під вінець ..
Однак всі плани руйнує фатальний збіг обставин: Андрій виявляється нареченим її сестри …

2 серія «Сестра моя, Любов» опис

Андрій збентежений тим, що Люба і Катя – сестри. Він намагається порозумітися з Любою, але вона уникає його: не хоче стояти на дорозі у Каті.

Потапов незадоволений Андрієм – син не виправдовує його очікувань: не так, як хотілося б батькові, веде справи, тягне з одруженням на Каті і взагалі сумнівається в необхідності такого кроку. Андрія же дратують наказовий тон і тиск батька.

Син Зіни Митя – нахабний і недалекий хлопець, вже не раз сидів у в’язниці. Тепер він знову під слідством через спроби вбити матір. Зіна не засуджує сина, а у всьому звинувачує свого чоловіка Валеру, який врятував її від сина.

Люба їде в Москву, щоб почати процес відновлення документів.

3 серія «Сестра моя, Любов» опис

Зіна, повернувшись додому після суду над Митькою, збирається подати на розлучення. Валерій дуже засмучений. Напившись з горя, він отримує травму і потрапляє в лікарню.

Люба та Андрій щасливі один з одним, але страждають через сформовану ситуацію. Вони вирішують розповісти про все Каті. Але Катя зустрічає їх сльозами радості і повідомляє про свою вагітність. Люба тікає, не сміючи сказати правди, а Катя так і залишається в невіданні.

Потапов розлючений, дізнавшись про небажання Андрія одружитися на Каті. Андрій, важко переживаючи розрив з Любою, стає дратівливим, раз у раз зривається, грубить, починає випивати. Катя, хвилюючись за своє майбутнє, думає, що у Андрія завелася коханка, і просить Любу вистежити її.

Валєєву нарешті вдається покаятися перед Потаповим і сказати йому правду про свою давню зустріч з Ганною, матір’ю Люби. Виявляється, в молодості Потапов і Анна любили один одного, і одного разу, коли вони посварилися, Анна провела у Валєєва ніч, після чого назавжди поїхала з міста.

4 серія «Сестра моя, Любов» опис

Катя приходить до тями. Люба, відчуваючи свою провину в події з Катею, робить все, щоб та швидше одужувала. А Катя плаче, у всьому звинувачує Любу і Андрія, каже, що їй не потрібна дитина від чоловіка, який її не любить.

Надя, медсестра, яка працює в поліклініці поряд з Любою, здогадується, що Катя влаштувала спектакль з отруєнням.

Потапов серйозно захоплюється Любою, яка так нагадує свою матір, молоду Анну, і готується розлучитися зі своєю дружиною Ельвірою. Андрій, дізнавшись про це, намагається порозумітися з ним – адже він вважає Любу своєю дівчиною.

5 серія «Сестра моя, Любов» опис

Під час весільного банкету і Андрій, і Потапов не зводять очей з Люби. Люба звинувачує себе в тому, що батько і син ледь не вбивають один одного прямо на очах у численних гостей.

Андрій і Катя на весіллі безперервно сваряться: Андрій надто багато п’є і невпинно грубить Каті, Катя злиться і ревнує Андрія. Не дочекавшись кінця вечора, Андрій збігає від Каті і йде шукати Любу. Валєєв, бачачи переживання дочки, обіцяє помститися Андрію, але Катя просить не чіпати його, бо любить.

Ображений на Потапова Валєєв налаштовує фермерів проти Потапова, пропонує підняти закупівельні ціни, робить все, щоб не дати бізнесу Потапова розвернутися.

6 серія «Сестра моя, Любов» опис

Люба біжить з дому Зіни, не бажаючи більше бачити ні Андрія, ні Потапова. Вона думає почати роботу лікаря в іншому селищі. Одночасно з нею в це селище і в цю ж лікарню приїжджає інший лікар – молодий хірург з Москви Діма. Вони з Любою насилу знаходять спільну мову, до того ж Діма явно зловживає спиртним.

Андрій хоче розлучитися з Катею. Шкодує, що дозволив умовити себе одружитися. Потапов також мріє про розлучення з Ельвірою, яка всіляко опирається цьому. Тільки погрозами Потапов змушує Ельвіру підписати папери.

7 серія «Сестра моя, Любов» опис

Потапов приїжджає до Люби в селище, але вона жене його, більше того – обіцяє подати на Андрія в суд за згвалтування, якщо вони обидва не залишать її в спокої. Ненависть і презирство до сина переповнюють Потапова.

Потапов не бажає більше працювати з Андрієм, звільняє його. Тепер помічник Потапова по бізнесу – Ілля. Йому ж Потапов дає і інше доручення – довідатися, чого потребує Люба, і надати їй допомогу. Люба жене Іллю, їй нічого не потрібно, але той просить зрозуміти – Потапов звільнить його. Любі шкода Іллю, вона змінює гнів на милість, розпитує про Катю.

В бізнесі Валєєв програє Потапову – фермери встали на сторону останнього.

8 серія «Сестра моя, Любов» опис

Ілля приїжджає в селище до Люби, розповідає про майбутній завтра суд над Андрієм. Люба, впевнена в невинності Андрія, намагається якимось чином допомогти йому уникнути незаслуженого покарання.

За допомогою Наденьки Люба отримує диктофонний запис її розмови з Пашкой про подію на заводі: Пашка не наполягає на тому, що Андрій підпалив завод – той тільки говорив про своє бажання покарати батька. Значить, Пашка брехав, звинувачуючи Андрія в підпалі, і суд не має прийняти його свідчення. Люба передає диктофон Каті – адже вона більше всіх має бути зацікавлена ​​в тому, щоб її чоловіка, Андрія, не посадили. Всупереч всьому на суді Катя звинувачує Андрія у смерті батька і підпалі.

Наступного ранку після суду Надійка не вийшла на роботу, а незабаром її знашли мертвою.

9 серія «Сестра моя, Любов» опис

Люба на шостому місяці вагітності, але продовжує працювати в повну силу в лікарні – вона багато чому за цей час навчилася у Діми. Відносини у них теплі, дружні. Діма трепетно ​​відноситься до Люби і до її вагітності, намагається відгородити її від важкої роботи, допомагає радою. Любі така увага явно до душі. Разом з тим Діма упевнений, що Люба любить Андрія, до того ж він батько її дитини. Він приховує свої почуття до Люби. Сама Люба впевнена, що Діма любить свою дружину і страждає, перебуваючи далеко від неї.

До баби Віри приїжджає дочка і забирає її до себе, щоб виїхати жити до Швейцарії.

10 серія «Сестра моя, Любов» опис

Наташа, яка їхала до Діми для важливої ​​розмови, на вокзалі стикається з Зіною – та теж їде в селище. На дорозі вони помічають на узбіччі машину Каті і виявляють Катю з новонародженою дитиною. Наташа надає допомогу малятку – у дівчинки була зупинка серця.

Катя повідомляє, що Люба пішла за допомогою і до цих пір не повернулася.

Жителі селища починають пошуки Люби, до них приєднується приїхавший Діма.

11 серія «Сестра моя, Любов» опис

Катя з’являється на роботу, де бачить Потапова. Потапов пропонує Каті займатися дитиною, а управляти компанією тепер буде він сам. Ілля тепер теж не сидітиме в офісі – Потапов велить йому виїжджати на об’єкти, а не сидіти на місці.

У Люби явний психічний розлад – вона вважає дитину Каті своєю, не знаходить собі місця без дівчинки, в її свідомості сплутались дитина Каті та її померла дитина. Катя пропонує Любі оселитися з ними і піклуватися про дівчинку. Люба погоджується і поринає в турботи про дитину – маленької Тані.

Діма стурбований психічним станом Люби. Він готовий до рішучих дій.

12 серія «Сестра моя, Любов» опис

Діма в черговий раз робить спробу довести Любі, що маленька Таня – це не її дитина. Діма знову говорить Любі правду про її дитину, але його слова тільки ранять Любу, вона не хоче йому вірити. Вона вірить Каті, яка називає Танечку Любиною дочкою і обіцяє допомогти.

Катя в змові з Потаповим, він з’являється в будинку Каті, зустрічається з Любою, підтримує версію, що Таня – дочка Люби. Потапов бачить, що Люба не в собі, але вона йому потрібна будь-яка.

13 серія «Сестра моя, Любов» опис

Катя і Потапов ошелешені зникненням Люби напередодні весілля. Потапов вважає, що пропажа Люби – справа рук Каті. Він не збирається підписувати документи на передачу заводу Каті, поки Люба не буде його дружиною.

Ілля намагається допомогти Каті: він йде до Потапова, забирає у нього документи і силою змушує їх підписати. Потапов обурюється, але Ілля повідомляє, що має право на багато що. Тому що він, Ілля, – син Потапова. Потапов не вірить. Тоді Ілля називає ім’я матері, місце і час, коли його мати завагітніла. У Потапова трапляється серцевий напад.

14 серія «Сестра моя, Любов» опис

Зіна знаходить Валеру – вони обидва дуже чекали цієї зустрічі і тепер, нарешті, щасливі разом.

Після відмови Каті від дитини опікуном маленької Тетянки стала Люба. Минуло кілька місяців. Андрій і Люба зблизилися за цей час: тепер вони весь час поруч і обидва роблять все можливе, щоб виходити дівчинку. В селищі їх всі вважають сім’єю. Але це не так. Вони живуть в різних кімнатах в будинку.

Наташа, Діма і Володя приїжджають в Москву. Наташа ніяк не може знайти зручного випадку, щоб сказати Дімі про свої стосунки з Володею. А Діма сподівається повернутися в професію і бути з Наташею. Але незабаром Наташа дізнається, що вагітна – від Володі. Вона зізнається Дімі у всьому.

15 серія «Сестра моя, Любов» опис

За Любиним проханням Андрій зустрічається з Катею, щоб та приїхала в лікарню перед операцією маленької Танечці. Катя каже, що не відчуває до хворої дитини материнської любові, але після відходу Андрія ридає і приймає рішення їхати.

Зустрівши Любу в лікарні, Діма повідомляє їй про те, що Наташа народила сина. Діма не встигає сказати про те, що не він батько дитини – його терміново викликають на операцію.

Катя готова підписати документи на продаж заводу, але Ілля намагається всіляко перешкоджати здійсненню цієї угоди.

16 серія «Сестра моя, Любов» опис

Володя, що оперував Танечку, каже, що операція пройшла з ускладненнями, була зупинка серця, і це може мати свої наслідки.

Андрій і Катя не встигають вибратися з підвалу. Приходить Ілля, і тепер вони обидва – і Катя, і Андрій – його в’язні.

Діма знаходить Любу в лікарні. Вона на грані відчаю, зневірився в усьому і всіх: дівчинка вмирає, її батьки Катя та Андрій у лікарні так і не з’явилися.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар