«Кохання за кохання» опис серій

К

4 – серійна історична мелодрама Сергія Ашкеназі “Любов за любов”. Зміст серій «Кохання за кохання» ви можете прочитати в цій статті.

«Кохання за кохання» опис серій

1 серія «Кохання за кохання» 
Літо 1914 року. Уланський полк, у якому служить поручик Григор’єв, знаходиться в заштатному українському місті. Офіцери, страждаючи від нудьги, проводять весь вільний час у місцевому трактирі. Під час одного з таких вечорів поручик Григор’єв виграє у аптекаря запрошення в будинок місцевого багатія – комерції радника Стаховского.Там він знайомиться з племінницею Стаховського – красунею Ніною, і прикутою до інвалідного крісла дочкою Стаховського – Лерой.

2 серія «Кохання за кохання» 

Закохавшись в Ніну, Григор’єв стає частим гостем у Стаховського. Господар будинку уважно стежить за поручиком і помічає, як у його присутності розквітає дочку. Від доктора Долина Григор’єв дізнається, що Лера невиліковна і прикута до інвалідного крісла назавжди.

3 серія «Кохання за кохання» 

Лера з батьком збираються їхати до Швейцарії на новий курс лікування, і виною тому поручик Григор’єв, в пориві жалю довший Лері помилкову надію. Доктор Долін вмовляє поручика відкрити Лері правду і повиниться, але Григор’єву совісно віднімати надію у безнадійно хворої дівчини. Лера вірить у своє швидке одужання і починає домагатися любові Григор’єва.

4 серія «Кохання за кохання» 

Заручившись з Лерой, Григор’єв біжить на Долину, але той відмовляється допомагати. Поручик у відчаї вирішує застрелитися, але полковник, вчасно помітив стан Григор’єва , відправляє його до нового місця служби. Прибувши в інший полк, Григор’єв дізнається про те , що почалася війна. Попереду його чекає можлива смерть, а позаду – малодушність і зрадництво.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар