“Шерлок” опис серій

Ш

«Шерлок» (англ. Sherlock) – британський телесеріал компанії Hartswood Films, знятий для BBC Wales, в серіалі 4 сезони.

Серіал “Шерлок” опис серій всіх сезонів ви можете згадати ознайомившись з даною статтею.

“Шерлок” 1 сезон опис серій

1 серія “Шерлок” опис

Основа – повість «Етюд у багряних тонах».
2010 рік. Лікар Джон Ватсон, ветеран війни в Афганістані, повертається в Лондон, де зустрічається з Шерлоком Холмсом – екстравагантним приватним детективом. Чотири таємничих самогубства, що слідують один за одним, ставлять у глухий кут лондонську поліцію. Інспектор Скотланд-Ярду Лестрейд звертається за допомогою до детектива-консультанта Шерлока Холмса. Разом зі своїм компаньйоном доктором Уотсоном Холмс оглядає покинутий будинок – останнє місце події, де знайдена мертвою жінка, одягнена в рожеве. Перед смертю загибла хотіла написати якесь слово. Використовуючи своє улюблене знаряддя – метод дедукції, Холмс приходить до висновку, що всі чотири епізоди – справа рук серійного вбивці ….

2 серія “Шерлок” опис

Основа – повість «Знак чотирьох» та оповідання «Танцюючі чоловічки».
Університетський приятель Холмса запрошує його розслідувати взлом в кабінеті президента банку. Злодії нічого не взяли, але залишили на стіні дивні знаки. Холмсу вдається вирахувати людини, якій адресовано це послання. Ним виявляється брокер Ван Кун. Але його виявляють застреленим в кімнаті з зачиненими зсередини вікнами та дверима. Незабаром відбувається ще одне вбивство – журналіст з вогнепальним пораненням знайдений у себе вдома. У справі фігурують все ті ж дивні знаки ….

3 серія “Шерлок” опис

Основа – розповіді «Остання справа Холмса», «Креслення Брюса-Партінгтона».
До Шерлока звертається його брат Майкрофт з проханням розслідувати смерть держслужбовця Ендрю Веста, в руках якого опинилася секретні креслення ракет. Холмс відмовляє. Він має намір зайнятися справою про вибух у будинку навпроти Бейкер-стріт, 221Б, яке запропонував йому Лестрейд. Підривник залишив Шерлоку послання – мобільний телефон з фотографією якоїсь кімнати. А невдовзі, на підкинутий Холмсу мобільний надходить дзвінок від невідомої жінки, що плаче, вона повідомляє, що у Шерлока є тільки 24 години на рішення запропонованої йому загадки, інакше підривник продовжить свою справу ….

“Шерлок” 2 сезон опис серій

4 серія “Шерлок” опис

Основа – оповідання «Скандал в Богемії».
Холмс і доктор Ватсон займаються розслідуванням справи про шантаж, який загрожує повалити монархію. Вони розплутують нитки, що ведуть до задумів міжнародних терористів, безцеремонних агентів ЦРУ і змови у верхах британського уряду. Шерлок вступає в дуель інтелектів з Ірен Адлер – таким же безжальним і видатним гравцем, як він сам.

5 серія “Шерлок” опис

Основа – повість «Собака Баскервілів», оповідання «Нога диявола».
До Шерлоку за допомогою звертається Генрі Найт. У дитинстві він став свідком загибелі свого батька через гігантську собаку-монстра. З тих пір Генрі переслідують нічні кошмари, а тепер до них додалися ще й страшні передчуття. Шерлок і Ватсон відправляються в маєток Генрі в Дартмур. Недалеко від нього знаходиться військова база «Баскервіль», на якій проводять надсекретні експерименти.

6 серія “Шерлок” опис

Основа – оповідання «Остання справа Холмса».
Давній противник Холмса Джим Моріарті проникає в Лондонський Тауер, де виставлені коштовності англійської корони, нейтралізує охорону і розбиває вітрину. Поліцейські знаходять його сидячим на троні в королівській короні. В цей же час Холмс отримує від Моріарті повідомлення: «Виходь – пограємо». Над злочинцем має відбутися суд, на якому Холмс буде виступати в якості свідка.

“Шерлок” 3 сезон опис серій

7 серія “Шерлок” опис

Основа – оповідання «Порожній будинок». Згадується сюжет оповідання «Встановлення особи» – вітчим пише пасербиці, видаючи себе за її коханця, потім «Коханець» таємничо зникає.
Два роки минуло з тих пір, як Джон Ватсон поховав свого друга. З тих пір багато чого змінилося – він влаштувався на роботу, знайшов наречену і відростив вуса. Андерсон, який весь цей час вважав Шерлока живим, організував свій клуб, в якому шанувальники Холмса діляться ідеями про те, як він міг вижити. Шерлок повертається в Лондон і розшукує Джона. Тим часом хтось готується до того, щоб підірвати парламент Великобританії.

8 серія “Шерлок” опис

Основа – повість «Знак чотирьох».
Наближається день весілля Джона і Мері, і Шерлока лякає завдання виступити з промовою. В рамках виступу він розповідає випадки, з якими вони стикалися, в тому числі історію солдата, за яким хтось слідкував, а потім вдарив ножем в замкненій душовій кабінці, жінки, яка познайомилася з примарою, а також про парубочому вечорі, на якому вони з Джоном напилися і потрапили у відділення поліції. До закінчення своєї промови він розуміє, що вбивця присутній серед гостей і має намір вбити одного з них. Наприкінці свята Шерлок повідомляє Джона і Мері, що їх стане скоро троє.

9 серія “Шерлок” опис

Основа – розповіді «Людина з розсіченою губою», «Його останній уклін» і «Кінець Чарльза Огастеса Мілвертона».
Шерлок розслідує справу, в якій фігурують вкрадені письма. Це призводить Шерлока до небезпечного конфлікту з Чарльзом Агустусом Магнуссеном – «Наполеоном шантажу», який знає особисті слабкості кожної важливої людини в західному світі. У ході розслідування в Шерлока стріляє і мало не вбиває хтось, кого шантажував Магнуссен. Шерлок і Джон намагаються добути компромат із, здавалося б, неприступного місця.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар