“Гордіїв вузол” серіал

Г

Гордіїв вузол – цікава 4-серійна мелодрама про любовний трикутник.

“Гордіїв вузол” актори

Актори: Віра Баханкова, Олена Полянська, Ганна Васильєва, Ярослав Жалнин, Іван Михайловський, Тимофій Каратаєв, Денис Роднянський

“Гордіїв вузол” опис

У приморському місті живуть три дівчини: Ліка Гордєєва – перша красуня міста, Настя Макарова – гордість школи і золота медалістка і Женька Поліщук – пацанка, яка марить далекими плаваннями. Женька безнадійно закохана у Колю – сина вчительки математики і вірного лицаря Насті. Але Коля ставиться до Женьки як до молодшої сестрички. А Настя не відповідає Колі взаємністю: для неї він – лише друг дитинства. А у Ліки роман з Віктором, завзятим місцевим байкером, який перебивається випадковими заробітками. Втім, її ставлнення до роману вкрай цинічне – “щоб піднабратися досвіду”. Мета Ліки – вирватися до столиці. І тут на літні канікули приїжджає додому Настя з нареченим. Максим – її однокурсник, чарівний відкритий хлопець з інтелігентної родини. Чи могла Ліка не скористатися таким шансом?

Минув час. У Колі з Настею – сім’я, росте син, у Максима з Лікою – донька. Ліка, майже не ховаючись, зраджує чоловіка зі своїм директором. Настя і Максим, які не бачилися ці роки, випадково зустрічаються на вокзалі. Скороминуща зустріч, кілька нічого не значущих слів – але й цього досить, щоб знову закрутився коловорот з примирень, розлук і зустрічей. Гордіїв вузол, розрубати який здатна лише любов.

“Гордіїв вузол” інформація про кіно

Режисер: Анатолій Матешко

Сценарист: Ярослава Сегал

Країна: Росія, Україна

Виробництво: кінокомпанія “УПС”

Рік: 2014

Прем’єра: 29 листопада 2014 (Інтер, Україна)

Cерій: 4

Жанр: мелодрама

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар