“25-а година” опис серій

Г

“25-а година” опис серій серіалу компанії Star Media в цій статті.

“25-а година” опис серій

1 серія “25-а година” опис
Одного разу журналістка газети «24 години» Анна Громова (Тетяна Арнтгольц) рятує життя онукові загадкового годинникаря. На знак подяки він дає їй старовинний годинник, який має дивовижну властивість. Вони можуть повернути свого господаря в недалеке минуле, давши йому таким чином можливість змінити хід подій. Правда, управляти переміщеннями героїня не може. Але коли життям людей загрожує небезпека, годинник переносять Анну в минуле, щоб вона встигла запобігти лиху.

Завдяки годиннику Анна рятує свого сина Єгора і ще кілька людей, які були поранені і загинули під час пограбування кафе.

2 серія “25-а година” опис

Анна повинна взяти інтерв’ю в переможців конкурсу “Щаслива родина” під час оглядової екскурсії над містом. Анна рятує життя цієї сім’ї. Глава сім’ї Сергій втративши квартиру вирішує пограбувати банкомат і взяти в заручників пасажирів літака. Анна переконує його здатися поліції.

3 серія “25-а година” опис

Анна відвідує лікаря, так як через переміщення в минуле вона не може відокремити де минуле, а де справжнє. Лікар не знаходить у Анни проблем зі здоров’ям.

Анна знову повинна повернутися в минуле, щоб врятувати життя Максима Рогова. Максима Рогова звинувачують у смерті дружини, з метою отримання страховки. Його можуть посадити на 15 років. У суді Максима випадково вбиває охоронець, але повернувшись в минуле Анна знаходить докази його невинності і рятує йому життя.

4 серія “25-а година” опис

Анна їде в пансіонат на відпочинок. Але перед цим повертається додому і застає чоловіка з “співробітницею”. Філіп повідомляє, що вони йдуть фотографувати пам’ятки архітектури.

По дорозі в пансіонат вона ледь не потрапляє в аварію. Але діставшись туди, несподівано переміщається в минуле. Анна не розуміє що сталося і кого вона повинна врятувати в цей раз.

Цього разу в пансіонат її везе Андрій і вона розуміє, що в небезпеці її чоловік. Будівлю, в якій знаходиться її чоловік повинні, підірвати.

5 серія “25-а година” опис

Анна пише статтю про хлопчика Алана, якому потрібна пересадка нирки. Батька дитини Давида знайти не можуть, і Анна пише, що батько кинув дитину в біді. Батько дитини шукав свого сина кілька років, після того як дружина пішла від нього. Він захоплює редакцію і вбиває охоронця.

Анна повертається в минуле, щоб запобігти захопленню. Але життя дитини врятувати не так легко, так як Давид не біологічний батько дитини. Справжнім батьком виявляється журналіст газети “24 години” Базелевич. Чи погодиться він віддати нирку сина, якого ніколи не бачив?

6 серія “25-а година” опис

Анна разом з Андрієм їдуть в лікарню, щоб взяти інтерв’ю в відомого нейрохірурга Матвєєва. Лікар запрошує їх побачити на власні очі операцію з видалення пухлини. Пацієнтка – сирота Даша, але виявляється, що Андрія її добре знає, але про смерть її матері не знав. Під час операції дівчинка помирає, чурез допущену лікарем помилку. Анна повернувшись в минуле рятує дівчинку і дізнається таємниці лікаря.

7 серія “25-а година” опис

Андрій забирає Дашу жити до себе. Єгор знайомиться з нею і допомагає з налаштуванням її комп’ютера. До них з дитбудинку приходить хлопчик Ваня. Ваня приносить щурів, яких він вкрав у одного вченого. Щур кусає Ваню, він помирає, Єгор і Даша теж заражені смертельним вірусом.

Анна повертається в минуле, вона рятує дітей, але вчений гине, так як його вакцина проти цього вірусу не подіяла.

8 серія “25-а година” опис

У Єгора проблеми в школі і Анну з Філіпом викликає вчителька. Андрій разом з журналісткою Варварою йде брати інтерв’ю у популярного дизайнера. Там Варя вирішує приміряти весільну сукню з нової колекції і її викрадають. Анна повертається в минуле, щоб врятувати колегу.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар