“Горюнов” серіал 2013

Г

«Горюнов» — російський телесеріал 2013 року, в якому описується історія командира атомного підводного човна Павла Павловича Горюнова. Серіал створено за мотивами оповідань Олександра Покровського .

Скільки серій в серіалі «Горюнов»

Кількість епізодів в серіалі «Горюнов»:  32. 

Актори  «Горюнов»

Максим Аверін, Катерина Климова, Сергій Мигицко, Андрій Кайков, Дмитро Ульянов, Катерина Вуличенко, Дмитро Кочкін, Митя Лабуш, Віктор Добронравов.

Сюжет «Горюнов»

Молодий лейтенант Олександр Петровський, який з дитинства мріяв про море і твердо вирішив стати підводником, прибуває на одну з північних баз Військово -морського флоту Росії. Його призначають на посаду начальника медичної служби атомного підводного човна К- 333 «Рись», якою командує капітан першого рангу Павло Горюнов. Про нього багато говорять як про норовливця, самодура і впертюха. Відносини Петровського з Горюновим не склалися з першої зустрічі …

Цікаві факти Горюнов

  • Підводний човен К- 333 «Рись» дійсно закладалася в Північному машинобудівному підприємстві № 402 , м. Северодвинск , але не добудовувалася , корпус був використаний для побудови К- 550 «Олександр Невський » проекту 955А
  • Ідея зняти серіал за творами Олександра Покровського з’явилася у Сергія Жигунова в 2010 році. У головній ролі він спочатку бачив тільки Максима Аверіна, тому зйомки довелося відкласти до закінчення зйомок популярного кримінального серіалу «Глухар».
  • Перед зйомками в серіалі «Горюнов» Максим Аверін витратив кілька місяців на підготовку разом з підводниками на базі в Сєвероморську. Крім фізичної підготовки актор отримав і підготовку лінгвістичну – познайомився з морським сленгом.

«Горюнов» інформація про серіал

Режисери: Мирослав Маліч, Володимир Балкашинов

Сценаристи: Олександр Полозов, Андрій Житков, Михайло Трофименко ( уч. )

Оператори : Георгій Єгоров, Валерій Мартинов (II), Віктор Лисак, Віктор Гончар

Композитори : Олексій Шелигін, Володимир Сайко

Художники : Дмитро Маліч – Коньков, Володимир Южаков

Продюсер: Сергій Жигунов

Рік: 2013

Прем’єра: 16 грудня 2013 ( НТВ)

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар