Готель “Президент” серіал

Г

Готель “Президент” серіал – цікава мелодрама, яку багато хто з глядачів хоче переглядати навіть декілька разів.

Готель “Президент” скільки серій – в серіалі 8 серій.

Готель “Президент” актори

У ролях: Юрій Батурін, Олександра Урсуляк, Дмитро Ульянов, Денис Бургазлієв, Ксенія Рябінкіна, Ірина Чипиженко, Михайло Поліцеймако, Володимир Грамматіков

Готель “Президент” опис

Історія починається в м Москві в заміському будинку головної героїні Марії (Олександра Урсуляк) та її чоловіка Андрія (Дмитро Ульянов). Марія більше не бажає прощати зради і йде від Андрія. Умовляння старенької няні Андрія Нюши (Ірина Чіпіженко) залишитися Маша відхиляє. Найближчу ніч Марія проведе в одному з готелів Москви, а рано вранці виїде до своєї улюбленої хресної Євочки (Ксенія Рябінкіна) в рідний Нижній Новгород.

Дорогою Маша зупиняється в одному з московських готелів і зустрічає там Бориса Крилова – свого однокласника, закоханого у неї з самого дитинства. Коли вона дізнається, що Борис – заступник керуючого готелю “Президент” у Нижньому Новгороді, то вмовляє його взяти її на роботу покоївкою. І хоча Крилов впевнений, що робота покоївки негідна такої витонченої дівчини, відмовити давній коханій він не може.

Тепер Маші доведеться стикатися з різними людьми і проблемами. Долю кожного відвідувача вона приймає близько до серця і намагається бути корисною, навіть якщо це виходить за межі її службових повноважень. І поступово Маша розуміє, що допомагати людям вирішити їхні психологічні та сімейні проблеми – її справжнє покликання.

Готель “Президент” інформація про серіал

Режисер: Ілля Хотиненко
Сценаристи: В. Захаров, Ігор Кедрин, Ольга Никифорова
Оператор: Григорій Рудаков
Композитор: Сергій Терехов
Художник: Олександр Бурков
Продюсери: Кирило Кальман (іcп.), Олександр Нугіж (іcп.), Катерина Єфанова, Євгенія Вільшанська
Виробництво: компанія “Телеоблік”
Рік: 2013

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар