“Школа” опис серій серіалу 2018

Ш

Школа” опис серій українського серіалу від 1 + 1 про життя школярів і вчителів можна дізнатися в цій статті.

“Школа” 2018 опис серій

1 серія “Школа” опис

Успішна бізнес-леді Катя пішла працювати в школу вчителем економіки заради того, щоб налагодити відносини з дочкою. У навчальному закладі вона зустрічається з новим викладачем англійської мови Алексом, і це знайомство змінює життя молодих людей.

2 серія “Школа” опис

Катерина Анатоліївна проводить свій перший урок в школі: вона хоче, щоб діти зрозуміли, навіщо потрібно знати економіку. Алекс теж приходить на свій перший урок, але відразу не знаходить взаєморозуміння з учнями. Молодший брат Паші знайшов в пісочниці бомбу, а Лола хоче зняти це на відео. Крістіна намагається повідомити вчителям про небезпеку, але дівчата ледь не побили її. Потім Лола ще й підкинула Христині гранату.

3 серія “Школа” опис

Одному з учнів, Андрію, підкинули наркотики і шантажують його, щоб той їх продав. Жан потрапив до лікарні зі струсом мозку. Тому займатися паркуром на території школи заборонили. Вероніку виписали з лікарні і вона перейшла в нову школу. А Дарина Петрівна заграє до Алекса, але безрезультатно. Лола теж починає фліртувати з Алексом і навіть проводить опитування на своїй сторінці – з ким краще бути, з однолітком або з чоловіком старшого віку.

4 серія “Школа” опис

Нова героїня Оксана – дівчина, яка дуже хотіла тату. Вона обманює маму, що гроші потрібні на ремонт школи. Але виявляється, що на татуювання у Оксани алергія.

Катя їде в лікарню разом з дівчинкою, тому не встигає на зустріч з власною дочкою. Ніка знову ображається на маму. Жан повернувся в школу, але насправді з лікарні його не виписали. Дарина Петрівна запросила журналістів, щоб ті зняли сюжет про паркур. Проблем в школі виникає все більше.

5 серія “Школа” опис

Двоє друзів хочуть раніше піти з уроків, тому задумали наробити шуму і влаштувати імпровізовану пожежу. Тим часом в школу приїхав перевіряючий, який виявився колишнім чоловіком Катерини Анатоліївни. Медсестра Ольга закохалася в нового охоронця, а той ще й виявився холостяком. Лола думає, що вони займаються в медпункті сексом і хоче зняти це на відео.

6 серія “Школа” опис

Брату Лоли Вадику вранці стало погано. Їй довелося відвезти хлопця до лікарні. Дівчина не встигла змити мейк-ап і вирішила прийти в школу в образі. Їй терміново потрібні гроші на операцію брата, тому що батьки у відрядженні.

Лола крадькома забирає гроші, які староста збирала з дітей на екскурсію. І в крадіжці знову запідозрили Оксану, а потім Христину. Катерина заступається за дівчину. Антон викликає поліцію.

Дарина Петрівна все ще сподівається посунути директора з місця. Для цього їй потрібно влаштувати в школі черговий інцидент. Завуч починає діяти через буфетницю. Та боїться звільнення і хоче підставити постачальника випічки, підмішуючи в компот проносне.

7 серія “Школа” опис

У школі після витівки буфетниці отруїлися багато дітей. Медсестра дізналася, що хтось підсипав проносне. Але чи дізнаються всі, хто це зробив? Лола хоче влаштувати вечірку. Її організовують в квартирі вчительки англійської, яка в лікарні. Хлопці вирішили принести наркотиків, а постачальником виявився той самий чоловік, який підкинув марихуану Андрію. На вечірці Ніці стало погано. Чи врятує її хтось?

8 серія “Школа” опис

Назар і Антон пробралися в кабінет Дар’ї Петрівни і підмінили свої контрольні роботи. Але в списуванні звинуватили Ніку. Дарина продовжує гру, вона хоче знову підставити Катерину. А батько Назара хоче витягнути сина на золоту медаль, тому задумав дати Катерині хабар. В результаті гроші отримала Дарина, але в це ніхто не вірить.

9 серія “Школа” опис

Андрій зняв на відео вчительку біології у відвертому вбранні, та ще й не з її чоловіком, а з коханцем. Відео побачив Антон і хоче розповісти всім. Однак хлопці не впевнені, що це була вчителька, ось і вирішили простежити всі разом. Через прикру помилку Лесі Артемівні загрожує звільнення. А Лола запідозрила, що Паші подобається Ніка. Катерина підготувала заяву-скаргу на Дарину, більшість вчителів її підтримали. Але Дарина дізналася правду про Ніку і вирішила цим шантажувати її маму.

10 серія “Школа” опис

Лола і Паша помирилися і хочуть вперше зайнятися сексом. Але дівчина загралася в блогера і стала виставляти своє особисте життя напоказ. Ната тим часом безрезультатно намагається завоювати прихильність Назара. Кирило вирішив допомогти посунути Дарину з посади, а вчителі вже не бояться відкрито з нею конфліктувати. Однак Дар’я взялася за відновлення контролю в колективі. Алекс стає на захист Катерини і навіть йде з нею ввечері в кафе. Як же розвиватимуться їхні стосунки далі?

11 серія “Школа” опис

Герман хоче вступити до ВНЗ за кордон, але батьки не можуть оплатити йому навчання. Тому хлопчик поставив мету виграти стипендію. Однак стипендію хоче виграти і Борис, між друзями виникає серйозна боротьба. За Лолою стежить маніяк, але вона не хоче в це вірити. Кирило тим часом намагається спілкуватися з Нікою, але дівчинка не здогадується, хто він насправді. Увечері Катерина йде з Кирилом на побачення.

12 серія “Школа” опис

На Лолу напав маніяк і утримує її в покинутій будівлі. Паша відчуває, що щось трапилося і намагається її знайти. Алекс і Катерина допомагають хлопцеві, але чи вийде у них врятувати Лолу? Герман здогадався, що між Борисом і Дариною Петрівною є якась домовленість. Він хоче підставити товариша. А Катерина хоче вірити Кирилу, однак виявляється, що він її знову обманює.

13 серія “Школа” опис

Антон просить батька допомогти знайти Лолу, але той не хоче вірити в викрадення дівчини. Тому хлопець почав самостійно збирати докази. До справи долучилася журналістка, яка тільки хоче зробити з цього сенсацію. А сусідка Лоли звернулася в службу сім’ї та молоді, щоб маленьких дітей забрали. Катя думала, що Кирило допоможе в справі, але трубку взяла його коханка. А ось Ніка запросила Алекса на сімейну вечерю. З ким же буде Катерина?

14 серія “Школа” опис

Жан вирішив посміятися над всією ситуацією і зняв свій блог, в якому говорить, що Лола сама влаштувала викрадення. Катерина здогадалася, що її дочка закохалася в Алекса. А собака вчителя знайшла Лолу в лісі. У шоковому стані дівчину відвезли в лікарню. Вона ні з ким не хоче говорити і зізнаватися в тому, що насправді сталося. Антон робить Дарині пропозицію, адже вона хоче знову завести дитину. Однак Дарина відмовляє йому.

15 серія “Школа” опис

Батько Христини вдарив дочку, а в школі це помітила Катерина. Вчителі хочуть допомогти дівчинці і звертаються в соціальну службу. Мати дівчини напала на Катерину, і впавши зі сходів, потрапила в лікарню. Антон вирішив звільнитися зі школи, а Лола досі не хоче спілкуватися з Пашею. Тим часом за Лолою намагається доглядати Тоха. А Дарина зачитала лист Ніки перед усім класом. Цим вона нажила собі ще одного ворога в особі Алекса.

16 серія “Школа” опис

Поки Катерина в лікарні, за Нікою стежить Кирило. Дівчинка впевнена, що він – її батько. Кирило вирішив зробити тест ДНК. Лола з Натой пішли по магазинах і випадково винесли шарф, але вирішили не повертати його. Це дало їм поштовх для подальшого злодійства. Дівчата підставили Оксану, але після перегляду відео з камер спостереження все стало ясно. Тим часом Паша і Ніка йдуть в кіно. Як будуть розвиватися їхні стосунки далі?

17 серія “Школа” опис

Через татуювання Оксани всі дізналися, що її хлопець має судимість. В Інтернет виклали і фото інших, зокрема Лери. Дівчина впевнена, що це зробила Лола, і стала лізти до неї з бійкою.

Кирило повів Ніку замість школи по магазинах, щоб купити плаття для дискотеки. А Лола вирішила провести конкурс «Міс чудовисько». Однак дискотека вийшла зовсім не такою, як очікувала блогер. Директору поставили діагноз – серцева недостатність – тому він вирішив шукати собі заміну на посаду.

18 серія “Школа” опис

Хлопця Оксани випустили з в’язниці, але Олексій виявився зовсім не таким, як очікувала дівчина. Лола і Паша провели першу ніч удвох, але Лола і надалі невпевнена в своїх почуттях.

Через те, що Оксану назвали «Міс чудовисько», вона полізла битися з Лолою. А після цього Оксана ще й дізналася про співтовариство «Синій кит». Вона хоче вивести татуювання і просить Катерину про допомогу. Лола вирішила підставити вчительку, і попросила Тоху поцілувати Катерину, потім зняти це на відео.

19 серія “Школа” опис

Олексій загрожує Оксані, вимагаючи, щоб вона написала заяву на Алекса. До того ж, дівчину цькують в школі і Інтернеті. Катерина хоче дізнатися, хто веде сторінку в соціальній мережі. Більшість впевнені, що це Лола.

Дівчина вирішила показати Дарині Петрівні змонтоване відео, де Катерина цілується з Антоном. А Назар зробив фото з найкрасивішою дівчиною школи, щоб всі повірили, що вони зустрічаються. Петро пропонує Дарині зустрічатися, незважаючи на те, що він одружений. Ігор Сергійович йде з посади, а ось вибір нового директора став дуже несподіваним.

20 серія “Школа” опис

Батька Антона викликають в школу через відео, яке опублікувала Лола. Катерину Анатоліївну звинувачують в спокушанні неповнолітніх, їй загрожує в’язниця. Тоха не хоче зізнаватися поліції в тому, що насправді сталося.

Алекс зрозумів, що групу «Чистилище» в Інтернеті веде Ася. Андрій хоче зробити стартап: брати гроші, допомагаючи учням з рефератами. До нього звертається найкрасивіша дівчина школи – Аліса. Але виявляється, Андрій обдурив однокласників і брав більше грошей, ніж Боря і Гера.

21 серія “Школа” опис

Катерина хоче звільнитися зі школи. Дарина налаштована проти неї радикально, саме вона злила інформацію журналістам. Ігор Сергійович не підписав заяву Каті про звільнення. Ната почала зустрічатися з Орестом, якому аж 32 роки.

Вона пропонує Лолі теж зареєструватися на сайті знайомств. Тоха дізнався, що Лола пішла на побачення і підставила його. Хлопець вирішив розповісти Алексу, що сам зняв відео, однак ні слова не сказав про ідею Лоли. Увечері Ніка застала маму з Алексом, дівчинка і далі вірить своєму батькові і навіть хоче переїхати до нього.

22 серія “Школа” опис

Щоб «влізти» в плаття для фотосесії, Ася повинна схуднути. Вона і так мало їсть, до того ж приймає таблетки. Лола і Ната прийшли в школу в однаковому одязі і вирішили зробити опитування, хто найкрасивіший. Ася краде ліки в медпункті, після чого їй стає ще гірше. Алекс подарував Катерині квіти, але все ще не розповів правду своїй нареченій з Америки. А ось Кирило може зробити так, щоб школу взагалі закрили.

23 серія “Школа” опис

Назар вирішив піти з дому, а Ігор Сергійович – залишатися на посаді, поки не вщухне скандал. Школі загрожує звільнення всього педагогічного складу. Щоб врятувати ситуацію, Катя намагається поговорити з Кирилом.

Бабусі Лоли потрібні ліки, але грошей вже майже немає. Спонсор радить дівчині вести блог про відносини. Але нічого не виходить, адже вони з Пашею розійшлися. У Назара вкрали телефон, ще й переночувати ніде. Він вирішує йти в бійцівський клуб, щоб підзаробити. Тим часом Паша і Ніка йдуть на побачення.

24 серія “Школа” опис

Лола побачила Леру в кафе з дівчиною і думає, що та нетрадиційної сексуальної орієнтації. Блогерша опублікувала відео, за що Лера полізла до неї з кулаками. Паша намагається пояснити Антону, що Лола його просто використовує. Кирило пропонує Катерині переїхати до Києва. Тим часом Дарина вирішує посунути директора з допомогою його сина.

25 серія “Школа” опис

Тато Назара вимагає, щоб син повернувся додому і лякає тим, що не підпише дозвіл на поїздку до мами. Тим часом хлопці йдуть на «стрілку». Бійка закінчується викликом поліції. У школі проводять лекцію з сексологом. Лола підозрює, що вагітна. Катерина переживає і тому хоче, щоб Ніка і Паша розійшлися. Катя і Алекс провели ніч разом, але несподівано до нього приїхала наречена з США.

26 серія “Школа” опис

Ніка не хоче повертатися до мами, а Кирило навіть хоче нечесним шляхом позбавити Катерину батьківських прав. У Олі з’явився коханець на ім’я Станіслав, а Мері здогадується, що Алекс їй зраджував. Ігорю Сергійовичу стало погано, після чого його забрала швидка допомога. Дарина сподівається зайняти директорське крісло, але Ігор Сергійович призначає Катерину. Тоха намагається завоювати Лолу, а друзі пояснюють йому, що його просто використовують.

27 серія “Школа” опис

Алекс відновив стосунки з Мері, а Петро – з Дариною. Тоха все ще не може забути про почуття до Лоли, тому Назар радить йому відволіктися і запросити Асю в кіно. Лола дізналася, що вагітна. Якраз в цей час на прийомі у лікаря була і Дарина Петрівна, вона просить зателефонувати їй, якщо дитину залишать в дитячому будинку.

28 серія “Школа” опис

Кирило переконаний, що директорське крісло жінки – його заслуга. Тому вимагає від Катерини послугу – переконати Ніку помиритися з ним. Тоха зайшов до Лоли додому, коли дівчини не було і побачив тест на вагітність. У школі повинні провести нормативи з бігу, Дарина змусила Лолу теж готуватися, хоча це може загрожувати її здоров’ю.

29 серія “Школа” опис

Мері намагається умовити Алекса терміново летіти в США. Щоб прискорити весілля, вона навіть хоче перевести Ігоря Сергійовича на домашнє лікування, хоча знає, що від цього йому стане гірше. Замість Алекса викладачкою англійської буде мама Антона – Юлія Володимирівна.

30 серія “Школа” опис

Стан Ігоря Сергійовича погіршився, до того ж у нього виявили аневризму, яка може розірватися в будь-який момент. В Україні немає обладнання, щоб видалити її і не завдати пошкоджень серця. Тому лікар радить Ігорю Сергійовичу летіти на лікування в США.

У Лоли трапився викидень, але дівчина цьому тільки рада. Також вона погодилася зустрічатися з Тохой, але більше заради блогу. Ніці важко довіряти Паші, але вони долають труднощі у відносинах. Дарина пише заяву на звільнення, але насправді це все план Кирила, щоб змістити Катерину з посади.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар

  1. рригтольл

    кіно класне спасибі

    Відповіcти
  2. Марина

    Добрим день

    Відповіcти