“Уламки щастя” опис серій 41-80

Уламки щастя

“Уламки щастя” опис серій 41-80 популярного турецького серіалу Ви можете згадати в цій статті.

“Уламки щастя” опис серій 21-40

“Уламки щастя” опис серій 41-80

41 серія “Уламки щастя” опис

Гюльферен і Джансу добре удвох. Вони намагаються надолужити втрачені 15 років, проводячи затишні вечори разом, ділячись веселими і сумними спогадами. Але чи може така ідилія тривати вічно? Діляра організовує грандіозну вечірку до повноліття Озана. Джихан подарував синові автомобіль, Хазал також приготувала йому цінний подарунок.

42 серія “Уламки щастя” опис

У той час поки Джихан відвозить Джансу на вечірку на честь дня народження Озана, Гюльферен залишається вдома одна – вона не підозрює, що знаходиться у великій небезпеці. Оскан з сестрою навідуються до неї додому і нападають на Гюльферен

Щоб зробити провокаційні фото і розлучити її з Джіханом, інтуїція якого підказує, що сталося в будинку Гюльферен, він повертається назад. Діляра впевнена, що це – зрада, вона їде слідом за Джіханом, щоб зловити коханців на гарячому. В цей час Хазал на вечірці відчуває себе самотньою, Озан приділяє свою увагу Джансу, ніж злить сестру.

43 серія “Уламки щастя” опис

Поліція проводить обшук в будинку Оскана і Керіман і заарештовує жінку. Вона намагається ухилитися, щоб і самій не сісти у в’язницю, і не видати Оскана. Гюльтерен не може згадати, хто ж її вдарив по голові, а колишній чоловік знайшов собі свідка для алібі.

Джихан подарував на день народження Озану машину, що сильно розлютило Діляру. Вона вважає, що треба було порадитися з нею, перед тим, як робити такі подарунки. Крім того, їй не подобається, що Джансу не повертається до неї в будинок. Вона приїжджає до Гюльтерен, щоб назавжди забрати дочку і оббрехати суперницю в порочних зв’язках. Гюльтерен не може більше терпіти образи, вона збирає речі і їде.

44 серія “Уламки щастя” опис

Хазал і Джансу не можуть поділити кімнату в будинку Діляри, жінка намагається ставитися до Хазал, як до рідної дочки, але нічого не виходить. Дівчина знову ображена ставленням до себе. До всього іншого, Озан свариться через зіпсованого подарунка, ніж доводить Хазал до відчаю.

Джансу сумує за Гюльтерен. Вона вмовляє її повернутися в їх будинок, щоб знову щасливо жити разом. Оскан навіть після того, як його сестра потрапила у в’язницю, не може заспокоїтися. Він знову приходить до Гюльтерен з нав’язливою ідеєю любові. Однак почуття між Джіханом і Гюльтерен ростуть з кожним днем, і всі навколишні бачать, що вони закохані один в одного.

45 серія “Уламки щастя” опис

Альпер і Діляра об’єднують свої акції, щоб брати участь в управлінні мережі ресторанів, це остаточно виводить з себе Джихана. Він оголошує війну Діляре. Хазал відбиває хлопця у Джансу, що сильно засмучує дівчину. Але побачення Хазал обертається трагедією для неї.

Вона потрапляє в перестрілку, під час якої вбивають і молодого хлопця, і його батька. Дивом залишившись живим, Хазал дзвонить тієї, кому по-справжньому довіряє – Гюльтерен. Горе об’єднує дочок, Джихана і Гюльтерен.

46 серія “Уламки щастя” опис

Хазал дає свідчення поліції про нічний перестрілці і дізнається одного з нападників, завдяки чому вбивць швидко знаходять. Зрозумівши, що вона знову в безпеці, Хазал відразу вирушає в свою розкішну кімнату в будинку Діляри

В цей час Джансу дізнається про чергове підлий вчинок «колишньої» матері, Діляра ховає лист від її рідного батька, Оскана. Дівчина в розпачі тікає з дому, щоб особисто поговорити з Осканом.

47 серія “Уламки щастя” опис

Джихан дізнається, що Діляра і його батько допомагали Оскану звільнитися з в’язниці, і давали йому гроші. Тепер він не може довіряти навіть рідному батькові. Звістка про те, що Джихан зробив заяву про розлучення для преси, шокує Діляру.

Всі канали і газети країни вибухають новиною, їх шлюб вважався ідеальним, тепер же Діляра – ображена колишня дружина, чого вона ніколи не пробачить Джихану.

48 серія “Уламки щастя” опис

Джихан вимагає від Діляри звільнення Оскана і Альпера, інакше він відмовиться від управління холдингом, що лякає колишню дружину. У відчаї вона виганяє Оскана і намагається знайти спільну мову з Джіханом, Діляра зізнається, що все ще любить його, і просить вибачення.

Однак він від неї відвертається, так само як відвертається Озан. Син більше не може терпіти її кепський характер, він віддає всі кредитні картки, щоб самому почати заробляти і не залежати від матері.

49 серія “Уламки щастя” опис

Озан влаштовується на роботу в готель, щоб заробити грошей, після сварки з матір’ю він не хоче ні копійки від неї, і знайомиться з дівчиною адміністратором, яка не надто хорошої думки про багатіїв. Озан прикидається простим хлопцем з незабезпеченої сім’ї, щоб подружитися з нею.

В цей час Гюльтерен, навпаки, вирішує розширити свій бізнес і орендує просторе приміщення для пекарні, однак Оскан, дізнавшись про її успіхи, задається метою зіпсувати її справи. До того ж, Керіман виходить з в’язниці, і бачачи, як популярні буреки Гюльтерен, починає заздрити їй.

50 серія “Уламки щастя” опис

Діляра готова розлучитися з Джіханом, але вона не хоче цього робити, з-за ревнощів. Вона впевнена, що Джихан і Гюльферен відразу зійдуться після розлучення, і не хоче цього допустити. Оскан теж не хоче відпускати Гюльферен, він готовий боротися за дружину, але один Джихана домагається офіційного розлучення для Гюльферен. Хазал заздрить чергової перемоги Джансу, дівчину відібрали в національну збірну з кінного спорту, і підпалює стайню з її улюбленої конем.

51 серія “Уламки щастя” опис

Джансу в розпачі, що її улюблений кінь постраждав під час пожежі. Джихан думає, що стайню підпалив Оскан, а Гюльферен знає, що винуватиця трагедії – Хазал. Батьки вирішують нікому не говорити про це, щоб дівчинку не покарала Діляра і не зненавиділа Джансу. Доброта і любов – єдине, що може змінити Хазал, так вважає Джихан. Але вони ще не знаю, що дівчинка серйозно обпекла руку і приховує це, страждаючи від болю.

52 серія “Уламки щастя” опис

Хазал визнається Джихану в тому, що вона подпалила стайню. Батько не намагається покарати її, але, навпаки, говорить, що любить її також як і Джансу. Нарешті, Хазал, відчуває, що вона не самотня. Але дівчина не каже, що сильно обпекла руку і мучиться від болю, поки вона не потрапляє в лікарню. В цей час Джансу також зближується з батьком. Вона стає свідком аварії, в якій Оскана збиває машина. Їй стає шкода батька і вона знову готова пробачити його за всі страждання, які він приніс родині.

53 серія “Уламки щастя” опис

Батько Джихана наймає дівчину, щоб спокусити сина і зробити компрометуючий репортаж. Жовта преса наповнюється фотографіями Джихана в обнімку з молодою дівчиною.

Однак, очікування батька і Діляри не виправдовуються, замість того, щоб сваритися, Джихан і Гюльферен зближуються. Джихан зізнається, що любить її з першої зустрічі. Краща подруга Діляри запрошує Оскана до себе на каву і проводить з ним ніч, ніж шокує Діляру.

54 серія “Уламки щастя” опис

Діляра не може більше довіряти своїй подрузі і адвокату Джандан після того, як дізналася про її близькості з Осканом. Батько Джихана платить жінці, яка підставила сина для компрометуючих фотографій, подвійну суму, щоб та дала інтерв’ю про її тривалих відносинах з Джіханом.

Гюльферен і діти знову сумніваються в щирості Джихана, а він подає в суд і присягається знищити тих, хто організував шоу. Діляра ж вирішує включитися в гру і придумує для Гюльферен історію про колишніх коханок Джихана.

55 серія “Уламки щастя” опис

Хазал з дідусем обмінюються взаємними шантажем: він дізнався, що Хазал підпалила стайню з улюбленим конем Джансу, а вона – що дідусь підстроїв скандальну фотосесію Джихана з псевдолюбовницей. Джандан вирішує помститися Діляре за образи і пропонує Оскану через суд забрати Джансу.

Його не стільки цікавить Джансу, скільки компенсацію в 5 мільйонів лір, яку він може відсудити. Дівчина Озана обкрадає будинок, поки хлопець спить, вона залишає йому записку, в якій визнається, що весь час їх спілкування вона знала про те, що Озан з багатої родини.

56 серія “Уламки щастя” опис

Озан з дідусем намагаються знайти дівчину, яка пограбувала їх будинок. Перша любов хлопця обернулася для нього розчаруванням. Хтось викладає в Інтернет справжню відеозапис того, як Джихан спілкувався з Алеф в готелі.

Тепер всім стає ясно, що вона – не його коханка. Гюльферен доводиться відстоювати свою пекарню, місцеві рекетири заявляються до неї з погрозами і вимогою грошей.

57 серія “Уламки щастя” опис

Плани Рахмі і Діляри зруйнувалися після того, як всі дізналися, що Джихан насправді не зраджував, але справи стають ще гірше. Рахмі має великі гроші казино, в якому він програвся. А син Діляри віддаляється від неї.

Озан вперше приходить на вечерю до Гюльферен, де вони всією сім’єю домовляються поїхати в Едінбург. Оскан вирішує прийняти пропозицію Джандан і подати в суд на Джихана і Діляру.

58 серія “Уламки щастя” опис

Звістка про те, що краща подруга Діляри – коханка Оскана, шокує Джихана. Він винить у всьому колишню дружину і сам намагається домовитися з Джандан, щоб та не була адвокатом Оскана.

Однак неприємності з судом – дрібниці, порівняно з аварією, в яку потрапили Хазал і Гюльферен. Таксі, в якому вони їхали, розбилося, і життя Хазал виявилося в небезпеці.

59 серія “Уламки щастя” опис

Гюльферен доводиться самій витягувати Хазал з-під машини, але перша спроба підняти таксі виявляється невдалою і ситуація стає ще гірше, дівчина може залишитися без ноги.

Джихан весь цей час перебуває у відрядженні, а Оскану не вистачає хоробрості для того, щоб врятувати Гюльферен і Хазал. Матері доводиться брати все на свої плечі і зрушувати автомобіль.

60 серія “Уламки щастя” опис

Діляра свариться з Озаном по причині того, що його син пішов на вечерю до Гюльферен. Мати впевнена Гюльферен – коханка і утриманка, в той час як Озан більше не може терпіти звинувачення з боку Діляри.

Гюльферен не може залишити Джансу. Чутки про те, що Гюльферен – утриманка Джихана все активніше поширюються. Їй стає непросто і далі слухати плітки, вона має намір повернутися до себе додому.

61 серія “Уламки щастя” опис

Чутки про розлучення Джихана і Діляри пройшлася по всій Туреччині. Тепер всі звинувачують Джихана у зраді з Гюльферен. Постійні образи виводять її з себе.

Згодом чого вона переїжджає з дому в маленьку квартиру. Озан виявив ноутбук у дідуся і знаходить там компромат на Джихана, який він залишив прямо на робочому столі.

62 серія “Уламки щастя” опис

Озан пред’являє Джихану підтвердження того, що дідусь і Діляра є винуватцями скандалу в жовтій пресі, проте реакція батька його дивує.

Джихан просить його пробачити рідних людей і не тримати зла на матір. Рахмі просить вибачення у Джихана, однак Діляре він говорить про те, що не допускає яких-небудь відносин між Гюльферен і його сином. Джансу стурбована переїздом в маленьку квартирку Гюльферен.

63 серія “Уламки щастя” опис

Ніякі розмови з Хазал не допоможуть змінити її погана поведінка, вона у буквальному сенсі доводить прислугу до істерики і та звільняється. А Діляра все більше сумує за Джансу, вона приїжджає в квартиру Гюльферен.

Нове житло здається їй аж надто скромним. Діляра в черговий раз розповідає про те, що Оскан хоче через суд забрати Джансу. Це приводить в шок дівчину, і вона не хоче мати нічого спільного зі своїм кровним батьком.

64 серія “Уламки щастя” опис

Оскан хоче довести Джансу, що він гідний бути її батьком, однак він не може придумати нічого крім як облити себе бензином і підпалити себе на міській площі.

Після такого шоу йому буде вкрай важко виграти в суді опікунство, проте адвокат Джандан не збирається здавати позиції. Вона орендує дорогу квартиру в хорошому районі для Оскана і влаштовує фіктивний шлюб для того, щоб чоловік пристойно виглядав в суді.

65 серія “Уламки щастя” опис

Рахмі загрожує Хазал засадити її у в’язницю за те, що вона підпалила стайню. У неї є вибір: або вона робить все, що він говорить або він звернеться в поліцію.

Рахмі має намір використовувати дівчину для боротьби з Гюльферен. Хазал вперше за довгий час відвідує Гюльферен, однак не тому, що вона скучила, а для того, щоб виконати доручення Рахмі.

66 серія “Уламки щастя” опис

Рахмі говорить Хазал, що єдина мета Гюльферен – це стати дружиною Джихана, а також заволодіти його майном. Крім того, дівчина розповідає Джихану історію про вигаданого коханця Гюльферен, на доказ чого показує смс-повідомлення, яке вона сама послала з мобільного телефону рідної матері.

Однак під час зустрічі з Гюльферен Хазал не витримує і зізнається, що дідусь змусив її обмовити мати і погрожував посадити її у в’язницю.

67 серія “Уламки щастя” опис

Сім’ї стає відомо про інтриги з боку Рахмі. Діляра виганяє його з дому, відразу ж після того, як він виходить з лікарні. Джихан забороняє бачитися з онуками. Дід знімає невелику кімнату, щоб у нього було місце для ночівлі.

Сім’я Діляри знаходиться на порозі чергової сварки, але адвокат Озкана готується до суду. Сварка Рахмі і разноглазия з Джіханом – це саме те, що допоможе Озкану виграти суд і забрати собі кровну дочка.

68 серія “Уламки щастя” опис

Настав час проведення судового засідання. Адвокат Озкана привів всі докази того, що сім’я Діляри аморальна. Він пригадав спробу самогубства Хазал і розлучення батьків.

Жовта преса відокремлює Джихана і Діляру від справедливого рішення. Вони можуть лише відкликати свою заяву про розлучення до моменту завершення суду. Емоції переповнюють Джихана, однак він готовий боротися до кінця.

69 серія “Уламки щастя” опис

Джихан повертається в будинок Діляри до завершення слухання справи про опікунство Джансу в суді. Вони з Дилярой повинні грати ролі щасливих подружжя, щоб преса і суд повірили в їхню щасливу сім’ю.

Хазал ж на цей час переїжджає до Гюльферен. Все повертається на свої місця, і Діляра хоче скористатися ситуацією, повернути чоловіка в сім’ю. Шпигун Джандан записує всі розмови в їх будинку на диктофон, щоб назбирати якомога більше доказів проти Джихана і Діляри.

70 серія “Уламки щастя” опис

Джихану боляче дивитися, як мучиться Хазал через те, що їй довелося виїхати до Гюльферен. Він хоче дати дівчинці своє прізвище, щоб вона відчувала його любов, але із-за постійних стресів Хазал не може заспокоїтися. Вона впевнена, що Джихан з Дилярой просто познущалися над нею, а коли з’явилися проблеми – випровадили її з дому.

В цей час Оскан робить чергову помилку, образи сестри довели до того, що вона почала його шантажувати. Відео на її телефоні може кардинально змінити хід справи в суді, і Оскан назавжди попрощається з Джансу і п’ятьма мільйонами лір компенсації.

71 серія “Уламки щастя” опис

Діляра влаштовує показові вечірки і дає брехливі інтерв’ю пресі про те, що вони з Джіханом знову щасливі разом. Несподівано вона стає героєм для жінок, тому що змогла повернути чоловіка в сім’ю. Однак ніхто не знає, як важко Джихану проводити ночі в одному будинку з Дилярой.

Батькам усе важче спілкуватися з Хазал. Вона перестала ходити в школу і познайомилася з підозрілим хлопцем в барі, тепер дівчина проводить ночі, катаючись з ним на мотоциклі.

72 серія “Уламки щастя” опис

Рахмі застав Хазал за спілкуванням з молодим байкером. Після сварки з Джіханом ніхто з родини не хоче з ним спілкуватися, щоб якось загладити провину, він пробує знайти спільну мову з Гюльферен і розповідає їй про новому другові Хазал, з яким вона поїхала в невідомому напрямку.

Дід дає слово знайти дівчину і вберегти від неприємностей. Через знайомих він дізнається, що хлопець притягувався за зберігання та продаж наркотиків. Молодий аферист вирішив скористатися Хазал і тягнути з неї гроші.

73 серія “Уламки щастя” опис

Рахмі вбиває хлопця, який намагався шантажувати Хазал, однак Джихан не хоче, щоб його батько потрапив до в’язниці. Він має намір розібратися з проблемою сам, а Рахмі піде в готель.

Гюльферен перебуває у впевненості, що з неї вийшла погана мати, більш того, її вина в тому, що її дочка втекла з малознайомим хлопцем.

74 серія “Уламки щастя” опис

Хазал помирила Рахмі і Джихана, проте прагнення захистити сім’ю знову об’єднало батька і сина. Рахмі повертається жити до Джихану і залишила кімнату в дешевому готелі. Він не має наміру більше будувати підступи і боротися з Гюльферен.

На перший погляд здається очевидним, що ніхто не здогадується про вбивство, проте шпигун Джандан доносить їй всі новини з особняка.

75 серія “Уламки щастя” опис

Труп юнака, якого вбив Рахмі, знаходять. Разом з тим, за дідом приїжджає поліція. Однак його лише викликають на допит через Альпера, який давно отримав травму голови. Тепер же надійшла анонімна скарга. Його звинувачують його в нападі Рахмі.

Хтось краде доказ прямо з кабінету Джихана. Стара сварка, в результаті якої Альпер вистрілив у Джихана може засадити першого за ґрати на багато років.

76 серія “Уламки щастя” опис

Після того, як сестра Оскана вкрала у нього гроші, він відмовляється від боротьби в суді за опікунство Джансу. У Гюльферен помирає батько, але ніхто з родичів не повідомив про смерть. Тепер Гюльферен переживає трагедію одна, єдина, хто намагається бути з нею в горі – Джансу.

Але Діляре не подобається це, вона одержима ненавистю до Гюльферен і не може поспівчувати навіть у такій болючій ситуації. Після всіх випробувань Гюльферен вирішує все-таки виїхати зі Стамбулу.

77 серія “Уламки щастя” опис

Гюльферен намагається продати свою частину кафе ,щоб якомога швидше виїхати зі Стамбулу і стерти Джихана з своєї пам’яті. Але її подруга Дарина повідомляє про наміри Гюльферен Джихану, щоб той зупинив її. Він дарує їй обручку, яке передавалося з покоління в покоління в родині.

Гюльферен приймає подарунок і дає Джихану надію на те, що в кінці кінців вони будуть разом. Несподівано для Оскана з Німеччини до нього приїжджає колишня дівчина. Вона на восьмому місяці вагітності і хоче оселитися у Оскана – це справжній сюрприз для горе-батька.

78 серія “Уламки щастя” опис

Діляра все ще сподівається відродити сім’ю і колишні традиції, однак ніхто не отримує задоволення від спільних вечерь, а також поїздок за кордон.

Серце Джихана з Гюльферен. Вона зайнята тим, що продає всі свої речі для того, щоб покинути місто і забути про всі свої страждання. Рахмі відшукав людини, який намагався його підставити і посадити у в’язницю.

79 серія “Уламки щастя” опис

Джансу звинувачує Хазал в тому, що вона з заздрості пише образливі анонімні пости в соціальній мережі. Під час сварки Хазал падає з драбини і отримує серйозні травми. Крововилив у мозок ставить під загрозу життя дівчинки. Всього за кілька годин до трагедії Гюльферен їде зі Стамбула з надійною почати нове життя і ніколи не повертатися

Але тривожні вісті про Хазал змушують її сісти в зворотний автобус. Альпер користується складною ситуацією в будинку Діляри і нишком дістає матеріал для тесту на ДНК, щоб довести, що він рідний брат Діляри і судитися за спадщину.

80 серія “Уламки щастя” опис

Вся сім’я проводить ніч у шпиталі, після проведеної операції стан Хазал все ще критичне. Гюльферен також повертається до Стамбула, щоб бути поруч з донькою.

Діляра і Гюльферен об’єднані однією трагедією. Діляра врешті-решт розуміє, що у неї немає права відбирати ні Хазал, ні Джансу. Джихану, Діляре і Гюльферен залишається тільки сподівається на краще.

“Уламки щастя” опис серій 81-110

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар