“Уламки щастя” опис серій 141-160

Уламки щастя

“Уламки щастя” опис серій 141-160 популярного турецького серіалу Ви можете згадати в цій статті.

“Уламки щастя” опис серій 111-140

“Уламки щастя” опис серій 141-160

141 серія “Уламки щастя” опис

Гюльферен дізнається, що Джихан їздив до Лондона з Ділярою, і починає знову його ревнувати. Джихану доводиться розповісти Гюльферен про вагітність колишньої дружини. Незважаючи на проблеми у Діляри, вони вирішують одружитися через тиждень.

Озан теж підозрює, що з матір’ю відбувається щось не те, і намагається з’ясувати, в чому причина її депресії. Рахмі і Керіман продовжують зближуватися, вони звикли проводити дні разом, їх спілкування повільно перетікає в близькі стосунки

142 серія “Уламки щастя” опис

Озан підозрює, що Діляра вагітна. Він намагається переконати в цьому Джансі. Джихан збирає всіх дітей, щоб повідомити їм новина про їхнє весілля з Гюльферен. Остання, нарешті, починає готується до торжества. Джандан користується наївністю Елдерима, вона продовжує вести подвійну гру і краде інформацію, поки її колишній чоловік не бачить.

Хазал теж не може стати розсудливою, вона на всю гуляє зі своїми друзями в кафе, поки батько думає, що дівчина проводить вечори в апартаментах. До її нещастя, Джихан випадково натикається на її компанію. Чергова брехня дочки виводить його з себе.

143 серія “Уламки щастя” опис

Перед весіллям Джихан зробив розкішний подарунок Гюльферен: кольє і сережки з смарагдами. Гюльферен звикає до того, що вона майбутня дружина найбагатшої людини в Стамбулі. Діляра стикається з Харуном, якого вона всіма силами намагалася стерти зі свого життя.

Зустріч приносить ще більше болю Харуну, Діляра зізнається – вона любить Джихана, і хоче знову вийти за нього. Насправді ж, вона має намір почати нове життя, виїхати з міста і назавжди забути, що Харун батько її дитини.

144 серія “Уламки щастя” опис

Діляра влаштовує святкову вечерю для родини перед тим, як відправитися в Америку. Дівчина проводить останній вечір в колі родини. Харун відпускає Джандан, але попереджає – він буде стежити за дівчиною.

Джихан не може повірити в благородність намірів Харуна, він підозрює – Джандан загрожує їй. Він має рацію, Харун вирішується на вбивство, аби заглушити свій біль за Ділярою.

145 серія “Уламки щастя” опис

Джихан і Гюльферен готуються до весілля. А Харун – до помсти, він має намір найняти кілера, щоб поплатитися за все Джихану. Однак після того як дізнається, що його ворог одружується на Ділярі, він намагається змінити свої плани.

Діляра збирає свої речі, щоб поїхати в Америку. Вся родина збирається на церемонії, Джансі запрошує Деніза, а Озан – нову дівчину Зайнеб.

146 серія “Уламки щастя” опис

Ось і настав час довгоочікуваної весільної церемонії. Але, на жаль, він не став ні для кого щасливим. Джансі залишилася одна – Рахмі образив її хлопця Деніза, а за дівчиною Озана на торжество прийшов її колишній чоловік.

Він вирішив помститися і вбити Озана під час весільного торжества. Однак куля потрапляє в Гюльферен. Найщасливіший день в житті нареченої – став для неї останнім

147 серія “Уламки щастя” опис

Після трагедії, що сталася Діляра підтримує Джихана, який ще не може повірити в те, що його кохана мертва. Він востаннє прощається з Гюльферен перед похоронами.

Джихан просить Озана не зустрічатися з Зайнеб, однак хлопець не слухає його і зізнається дівчині в почуттях. Озан не може пробачити собі, що Гюльферен загинула з його вини.

148 серія “Уламки щастя” опис

Джихан з дочками їдуть до суду, де починається засідання над вбивцею Гюльферен. Батько вбивці, як виявилося, не набагато кращий за свого сина – в залі суду він ображає Джихана, звинувачуючи в трагедії Озана, який всіма силами намагається налагодити відносини з Зайнеб, але дівчина все ж вирішує покинути місто. Дітям стає відомо про вагітність Діляри, яку вона всіма силами приховує.

149 серія “Уламки щастя” опис

Після того, як Озан і Джансі дізналися про те, що Діляра знаходиться в положенні – вона не знає що робити як дивитися дітям в очі. Зустріч за столом з родиною перетворюється в пекло для Діляри – їй доводиться порозуміються перед усіма і вислухати образи від Озана. Джихан захищає свою колишню дружину і обіцяє знову одружитися на Ділярі, щоб уникнути ганьби.

150 серія “Уламки щастя” опис

Дізнавшись про вагітність Діляри, Хазал знову думає про себе і про своє становище в сім’ї. Озан не може пережити низку нещасть і починає зловживати з алкоголем. На щастя, він зустрічає Оскана, той розуміє – хлопцеві необхідно допомогти або він попаде в неприємності.

Деніз має намір з’ясувати чому мати намагається зруйнувати його відносини з Джансі. Мати зізнається – Рахмі пропонував їй гроші, щоб вона посварила дітей, хоча вона готова пожертвувати життям, аби синові не було нічого відомо про її стосунки з Рахмі.

151 серія “Уламки щастя” опис

Джихан розповідає адвокату про те, що має намір знову укласти шлюб з Ділярою. Але не розповідає про її вагітність. Джихан не хоче псувати життя своєї сім’ї і тому готовий пожертвувати своїм щастям заради блага близьких.

Подумки чоловік все ще перебуває поруч з Гюльферен, він їздить до неї на кладовище. А після цього ділиться своїм болем з Ділярою. Новина про майбутнє весілля Джихана і Діляри шокує всіх, хто про неї дізнається.

152 серія “Уламки щастя” опис

Джандан продовжує використовувати свого колишнього чоловіка і вивуджує у нього інформацію, але одна помилка виводить її на чисту воду. Елдер розуміє, що її слова про любов – нахабна брехня. Харун влаштовує зустріч з Ділярою, щоб в черговий раз попросить вибачення і зізнатися в глибоких почуттях.

Він просить про останній шанс і практичні отримує своє: якби не випадковий дзвінок Джандан, Діляра могла б повірити йому.

153 серія “Уламки щастя” опис

Елдер розповість Джихані про чергову зраду з боку Джандан і про свої стосунки з нею. Однак Джандан судилося поплатитися не за біль, яку вона заподіяла колишньому чоловікові, а за те, що вона не подзвонила Харуну вчасно і зіпсувала його розмову з Ділярою.

Він нападає на неї вночі на вулиці, тікаючи від Харуна, Джандан потрапляє під колеса автомобіля. Діляра звикається з думкою про материнство і приймає рішення ніколи не говорити Харуну про дитину

154 серія “Уламки щастя” опис

Хазал намагається знайти спільну мову з вчителем математики і починає маніпулювати історіями про нещасну долю. Озан знову знаходить Зайнеб, щоб в черговий раз поговорити з нею.

Джихан зустрів в своєму готелі молоду дівчину, намагаючись знайти їй потрібний хол, він випадково виявляється замкненим в готельній кімнаті. З цієї причини він не може з’явитися на реєстрацію шлюбу з Ділярою. Зате Харун з’являється в потрібний момент.

155 серія “Уламки щастя” опис

Джихану вдається безперешкодно покинути готель і приїхати в ЗАГС для оформлення шлюбу з Ділярою. Хазал провокує прислугу, щоб отримати звільнення. Якщо вдасться обдурити Дідяру, то Джихан не хоче вірити в те, що працівники, які виросли на його очах, пліткують про сім’ю. Тітка Харуна опікується Джандан, поки дівчина знаходиться в лікарні.

156 серія “Уламки щастя” опис

Джихан дізнається, що Рахмі забрав його пістолет з квартири Гюльферен. Дід залишив зброю в будинку Харуна і не знає, як повернути її. Озан ділиться проблемою з Осканом, останній викликається йому допомогти. Мати Деніза умовляє Джансі, що їх роман не може тривати через різний матеріальний достаток.

Діляра все ніяк не викине Харуна з голови, згадки в пресі наштовхують на думки про нього. Той же в свою чергу намагається відшукати Джандан.

 

157 серія “Уламки щастя” опис

Діляра бере щоденник Харуна, який він залишив їй під час останньої зустрічі. Її душу чіпають романтичні спогади молодості. Тим часом Джихану дзвонить Айше, яка випадково застрягла в підвалі готелю. Вона просить його допомогти з орендою залу. Оскан намагається відшукати пістолет в будинку Харуна, але потрапляє в руки поліції.

158 серія “Уламки щастя” опис

Тітка Харуна пропонує Джандан об’єднати зусилля, щоб помститися Джихану. Вона не забуває про помсту, поки Харун страждає від нерозділеного кохання до Ділярі. Хазал продовжує відвідувати психолога, лікар впевнений – дівчина відчуває проблеми з тієї причини – що не відчуває себе рівноправним членом сім’ї. Озан і Рахмі думають про те, як витягнути Оскана з в’язниці.

159 серія “Уламки щастя” опис

Джихан допомагає Оскану вибратися з в’язниці, але до моменту судового засідання він ризикує пробути за ґратами. Харун як-ніби відчуває, що Діляра згадує про нього і читає його щоденник.

Він дзвонить їй з незнайомого номера, дівчина не в силах не взяти трубку. Одночасно з цим Джихан в черговий раз просить проявити обережність з Харуном і не довіряти йому.

160 серія “Уламки щастя” опис

На узд Діляре повідомляють стать дитини і замовляють нову меблі для дитячої, а Джихан в цей час стає спонсором психологічних семінарів Айше.

Дівчина закохується в нього і збирає інформацію про його сім’ю і життя. Батько дізнається про те, як Хазал вела себе в магазині музичних інструментів, продавець подає в суд на нього.

“Уламки щастя” опис серій 161-180

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар