“Уламки щастя” опис серій 111-140

Уламки щастя

“Уламки щастя” опис серій 111-140 популярного турецького серіалу Ви можете згадати в цій статті.

“Уламки щастя” опис серій 81-110

“Уламки щастя” опис серій 111-140

111 серія “Уламки щастя” опис
Оскану вдається вибратися з боргової ями нечесним шляхом. Він змушений викрасти машину з автомайстерні, де працював. Таким вчинком він підставляє свого близького друга. Хоча вже на наступний день йому стає відомо про те, що Джихан викупив його квартиру і він може більше не хвилюватися.

112 серія “Уламки щастя” опис
Харун має намір забрати Гюльферен у Джихана, він наймає жінку, яка пропонує Гюльферен роботу. В цей час Діляра і Джихан отримують офіційне розлучення. Тепер їх нічого не пов’язує, крім дітей.

Майно в їх будинку почали описувати пристави. Діляра не вірить в те, що всі проблеми в компанії – результат чиїхось навмисних дій. Вона звинувачує Джихана в поганому керівництві.

113 серія “Уламки щастя” опис
Одним з перших рішень Діляри на посаді керівника компанії стало призначення Джандан головою юридичного відділу. Джихан після розлучення повністю вільний, він приходить до Гюльферен на сімейну вечерю і розповідає Хазал про те, що, нарешті, вона офіційно отримала його прізвище. Харун пропонує Джихану свою допомогу і партнерство в бізнесі, але Джихан не вірить в студентську дружбу і чесні наміри Харуна.

114 серія “Уламки щастя” опис
Харун почувається неспокійно після того, як Джихан відмовився від партнерства. Він готовий піти на все з однією лише метою – знищити старого друга. Джихану стає відомо, що в грі проти нього може брати участь Джандан і Харун.

Харун вечеряє з Дилярой. Для того, щоб здивувати Діляру він орендує цілий ресторан для побачення, однак раптова зустріч з Джандан не входила в його плани.

115 серія “Уламки щастя” опис
Діляра просить Рахмі покинути будинок, так як вони з сином перебувають у розлученні. Дід влаштував скандал, що він потрібен був Ділярі до тих пір, поки він влаштовував неприємності Гюльферен, тепер же вона просить його покинути будинок.

Джандан перебуває у сварці з Харуном. Через його ревнощі, вона розуміє, що він використав її для того, що зблизитися з Дилярой, і ніколи не відчував до неї сильних почуттів. Джандан планує розповісти про всі махінації Ділярі, за які Джандан може відправитися у в’язницю.

116 серія “Уламки щастя” опис
Хазал продовжує істерити, у Джихана не вистачає терпіння на виховання дочки. Хазал знімається в телевізійному шоу, де розповідає історію свого життя і про те, як її близькі кинули її. Однак з цього вийшов грандіозний скандал.

Інтерв’ю Хазал змонтували найжахливішим чином, вирізавши все позитивне, залишивши лише негативні слова про батьків. Таким чином, Джандан скористалася Хазал, щоб нашкодити Ділярі.

117 серія “Уламки щастя” опис
Харун підозрює Джандан в тому, що вона випустила в ефір скандальну програму з Хазал. Адвокат готова практично на все, щоб знищити свою подругу Діляру і загрози її вже не лякають. Гюльферен приїжджає в маєток з Хазал, вона вимагає від Діляри вибачень перед донькою за те, що остання принесла стільки болю.

Діляра картає себе за те, що Хазал вигнали з дому. Оскан також розуміє свою провину перед донькою. Він ділиться своїми почуттями з Хазал і просить його пробачити.

118 серія “Уламки щастя” опис
Джихан організовує зустріч, на якій збирає всю свою сім’ю. Діляра і Гюльферен сідають за один стіл. До загального здивування, Хазал просить вибачення за свої витівки. Вперше за довгий час Джансу і Хазал не відчувають заздрості і негативних почуттів один до одного.

Однак Озан все ще не може впустити сестру в своє життя і пробачити її. Харун в цей час намагається зіграти на старій пристрасті Рахмі до азартних ігор, він знову може влізти у великі борги.

119 серія “Уламки щастя” опис
Діляра і Харун щасливі разом. Озан злий на Джансу, адже вона пробачила Хазал. Разом з тим, він влаштував допит матері на тему її особистого життя. Джихан запросив Гюльферен на відпочинок і зробив їй пропозицію в розкішному місці. Харун переконує Рахмі вставити флешку зі шпигунською програмою в комп’ютер Джихана.

120 серія “Уламки щастя” опис
Озан скаржиться Харуну на те, що йому стало відомо про заручини батька з Інтернету, а не з його слів. Він як і раніше не вірять у добрі наміри Гюльферен, але і Діляру він теж обговорює в присутності Харуна. Хлопцеві не подобається, що й у матері зав’язалися стосунки.

Рахмі розуміє, що не зможе віддати картковий борг. Джихан переконується в тому, що Харун нацькував на фірму податкових інспекторів.

121 серія “Уламки щастя” опис
Озан прискіпується до Джансу, яку він побачив з незнайомим хлопцем. Дівчина розповідає Ділярі про свого хлопця, а також про його місце роботи. Однак мати не в захваті від того, що хлопець не багатий. Джандан благає Харуна не залишати її, заради того, щоб бути поруч вона готова залишитися коханкою.

Хлопець просить її зникнути з його життя. Джихан зустрічає на відпочинку старого знайомого, який запропонував йому вигідну співпрацю. Чи скористається Джихан цією можливістю, щоб врятувати свій бізнес?

122 серія “Уламки щастя” опис
Джихан і Діляра виступили один проти одного під час ради директорів компанії. З великою перевагою голосів Джихан здобув перемогу в голосуванні і знову зайняв місце голови компанії.

Така інформація приводить в шок Діляру і Харуна. Джандан не покидає думка вбивства Харуна, її глибоко поранив той факт, що чоловік використовував її у своїх цілях і зник.

123 серія “Уламки щастя” опис
Джандан нахабно бреше Ділярі про те, що вона зробила аборт. Таким чином вона намагається приховати свою спробу злити інформацію Джихану. Однак він і без допомоги Джандан піднімається на ноги. Він укладає вигідний контракт з американською компанією і виводить свою фірму в лідери країни. Чому ця новина шокує Харуна?

124 серія “Уламки щастя” опис
Гюльферен переживає, що не може підтримати Джихана під час проведення урочистих заходів, вона боїться здатися дурною в суспільстві. Вперше після заручин дівчина зустрічається з Джансу, щоб внести ясність в їх відносини.

Вона випадково знайомиться з її хлопцем і прагне дізнатися про його матеріальне становище. Тим часом, батьки дізнаються, що Озан взяв академвідпустку в університеті з причини неуспішності. Свою неуспішність Озан виправдовує негараздами у сім’ї. Він розповідає Джихану, що у Діляри є коханець.

125 серія “Уламки щастя” опис
Джихан вважає, що Діляре необхідно познайомити свого коханця з дітьми і бути гранично чесною з сім’єю, в іншому випадку – її ранкові повернення додому зганьблять всіх. Озан вирішує самостійно з’ясувати, з ким проводить Діляра вечора.

Він продовжує стежити за матір’ю і застає її з Харуна. Джансу і Хазал обговорюють своїм плани на майбутнє з батьками. Однак Джихана терміново викликають на роботу. Діляра і Гюльферен залишаються один на один.

126 серія “Уламки щастя” опис
Після того, як Озану стало відомо з ким зустрічається Діляра, у нього трапляється нова неприємність. Заступившись за дівчину від побиття з боку колишнього чоловіка, Озан отримує вогнепальне поранення.

Харун робить пропозицію руки і серця Ділярі. Після цього вона наважується розповісти про свої стосунки Джихану. Проте боїться говорити про те, що син дізнався про все першим.

127 серія “Уламки щастя” опис
Діляра планує розповісти Джихану про свій майбутній шлюб з Харуном. Але урочисту новину затьмарює сумна новина – в Озана стріляли. Одна куля потрапила в легені, інша – в шию.

Трагедія тимчасово об’єднує Діляру і Джихана. Гюльферен зустрічає Діляру і Джихана в лікарні, вона не може стримувати свої почуття. Вона ревнує Джихана до Діляри.

128 серія “Уламки щастя” опис
Вся сім’я знаходиться в лікарні в палати Озана. Поліції вдалося відшукати того, хто стріляв в Озана. Джихан накидається на нього прямо у відділку. У цей момент Оскан розуміє – він хоче допомогти всім, чим може. Адже в свій час Джихан допоміг йому після смерті Нурай.

Озан швидко приходить в форму. Після стресу його родина повертається до нормального життя, тільки Діляра знову опиняється у непростому становищі – вона вагітна.

129 серія “Уламки щастя” опис
Звістка про вагітність шокує Діляру. Жінка розповідає про все Джандану, але не може повідомити Харуну про дитину. Той у свою чергу намагається примиритися з Озаном і розповідає йому про майбутнє весілля з Дилярой.

Джандан розуміє, спільна дитина скрипить союз Діляри і Харуна. Джандан має намір роз’єднати пару. З цією метою вона готує підступний план. Джихан хоче, щоб для весільної церемонії Гюльферен купила собі розкішну сукню.

130 серія “Уламки щастя” опис
Джихану стає відомо про те, що Діляра зустрічається з Харуном. Той намагається довести їй, що не варто довіряти Харуну. Тепер всій родині відомо про те, за кого має намір вийти заміж Діляра.

Джихан клянеться – він не допустить весілля зі своїм ворогом. Джихан намагається з’ясувати у Хараном, чим викликана його помста. Визнання Харуна викликають у чоловіка почуття провини.

131 серія “Уламки щастя” опис

Хазал скаржиться Джихану на те, що Гюльферен вигнала її з дому на його думку, вона не зробила нічого незвичайного, чого Джихан, звичайно ж, вже не зможе повірити.

Хазал залишиться жити в його апартаментах. Один з колишніх клієнтів Джандан виходить передчасно з в’язниці. Недавній ув’язнений погрожує адвокату, чим сильно лякає Джандан.

132 серія “Уламки щастя” опис

Після того, як Джихан отримав інформацію від Джандан, він знову прикладає зусиль, щоб привести в почуття Діляру – їй не слід виходити заміж за Харуна.

Однак, закохана жінка не хоче нікому вірити. До тих пір, поки не побачить знімки, на яких Харун разом з Джандан. Їх роман шалено лякає вагітну Діляру. В цей час Харун шукає подарунок для коханої.

133 серія “Уламки щастя” опис

Джихан не планує одружуватися до тих пір, поки Діляра не оговтається від новин про роман між Харуном та Джандан. Вона зізнається Оскану, що зробила велику помилку – почавши відносини з Харуном.

Сім’я боїться – Діляра може вчинити самогубство. Гюльферен проводить сімейний вечір з Осканом і Джансу. Джандан відчуває, що знову зближується зі своїм колишнім чоловіком.

134 серія “Уламки щастя” опис

Діляра ховається у своєї няні. Вона просила свою матір приїхати і підтримати її, але вона не захотіла летіти з Каліфорнії до дочки. У відсутність Діляри, Джихан знаходить в особняку знімки УЗД дитини.

Хазал в черговий раз потрапляє в неприємну ситуацію, в цей раз її забирають в нетверезому стані з клубу в поліцейську ділянку. Дівчина дзвонить Гюльферен з проханням витягнути її.

135 серія “Уламки щастя” опис

Хазал знову незадоволена, тепер їй не подобається жити з батьком в розкішних апартаментах, адже він не випускає її з дому. Джихан приїжджає до Гюльферен. Жінка не хоче більше думати про Джихана, але на набережній вона стикається з розгніваним чоловіком, який б’є дружину на вулиці. Гюльферен заступається за жінку, після чого виявляється в поліцейській дільниці.

136 серія “Осколки щастя” опис

Колишній клієнт Джандан знаходить дівчину в будинку Джихана. Він загрожує їй, звинувачуючи в тому, що дівчина здала його слідчому і засадила за решітку. Гюльферен не зв’язується з Джиханом, але про її неприємності дізнається Харун. Він допомагає дівчині вибратися з поліцейського відділення. Після довгих роздумів – Діляра вирішує розірвати стосунки з Харуном і просить його більше не втручатися в її життя.

137 серія “Осколки щастя” опис

Пристрасті між Джиханом і Гюльферен як і раніше не вщухають. Джихан не хоче, щоб його майбутня дружина продовжувала спілкуватися з Осканом, а Гюльферен ревнує його до Діляри. Паралельно з цим, Озан розуміє, що нарешті знайшов близьку людини – дівчину, яку врятував від побиття чоловіка. Його мати не знає, як бути з дитиною від обманщика і зрадника. Харуна мучить любов до Діляри.

138 серія “Осколки щастя” опис

Джихан накидається з кулаками на Харуна у дворі особняка, Діляра, бачачи бійку, втрачає свідомість від стресу. Рахмі у нестямі від люті – йому стало відомо про зв’язок Харуна і Діляри. Він має намір помститися ненависному ворогові. Альпера і Салмаз звинувачують у вбивстві батька Альпера. У поліцейську дільницю потрапили документи, що доводять їхню причетність.

139 серія “Осколки щастя” опис

Джандан намагається повернути любов колишнього коханого. Елдер не може протистояти почуттям, але не поспішає ділитися тим, що відбувається з Джиханом.

Гюльферен приймає рішення покинути Стамбул, вона не вірить в майбутнє весілля і щасливий шлюб з Джиханом. Вона попереджає про звільнення, але через кілька хвилин після розмови з начальницею, Гюльферен дізнається про її зв’язок з Харуном.

140 серія “Осколки щастя” опис

Гюльферен розповідає Джихану про те, що її робота була підлаштована Харуном, а начальниця – його родичка. Тепер вона шкодує, що не слухала Джихана, коли він просив залишити роботу.

Елдер дізнається про те, що Хайяль, в смерті якої Харун звинувачує Джихана, страждала від психічної хвороби. Діляра їде в Лондон для операції, щоб позбутися від дитини. Але в останню хвилину у неї не вистачає сміливості на аборт. Весь цей час Джихан підтримує колишню дружину.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар

  1. Мар'яна

    Дуже добре що є не тільки відео з цього серіалу а й детальний опис про нього

    Відповіcти