“Уламки щастя” опис серій

Уламки щастя

“Уламки щастя” опис серій турецького серіалу Paramparça в цій статті.

“Уламки щастя” опис серій

1 серія “Уламки щастя” опис

Ця трагічна історія розпочалась ще 15 років тому, коли фатальна випадковість назавжди змінила долі таких різних за соціальним статусом жінок – Гюльферен та Діляри. Вони народжували одночасно в одному пологовому будинку, і через те, що у них однакові прізвища, їхніх донечок переплутали. Минуло 15 років, Гюльферен живе із донечкою Хазал та сварливою тіткою у невеличкій квартирі. Щоб прогодувати себе та доньку, вона змушена тяжко працювати. Хазал же мріє про розкішне життя, не цінує зусилля матері та витрачає зароблені тяжкою працею гроші на нові сукні та прикраси. Спосіб життя Діляри кардинально відрізняється – вона із чоловіком та донечкою Джансу живуть у величезному маєтку із безліччю прислуги і не знають потреби у грошах. Джансу живе в оточенні розкоші і займається кінним спортом. Але стається непоправне: дівчина потрапляє в аварію… 

2 серія “Уламки щастя” опис

У Гюльферен усе летить шкереберть: звільнили з роботи через те, що відмовила босу у близькості, донька не цінує її зусиль і влаштовує істерики. До того ж, Хазал не прийшла додому після школи і вимкнула телефон, мати збилась із ніг, розшукуючи її. Тим часом Джансу поступово одужує, але тест ДНК відкриває невблаганну правду: Діляра і Джихан – не батьки Джансу. Жінка шокована, а батько вирішив, що будь-що дізнається, хто його донька. 

Джансі, яка дізналася, що Джихан і Ділар не її справжні батьки, не дивлячись на всі зусилля батька, відчуває себе чужою в цьому будинку, і готова на все, щоб знайти свою справжню матір.
А в цей час Гульсерен переживає дуже важкі дні, з одного боку капризи зовиці Керіман, з іншого нескінченні вимоги і бажання дочки Хазал.
Хазал бажає заможного життя, створює проблеми на свою голову, які не в силах вирішити самостійно.

Поки Дружина Джихана побоюючись того що буде, якщо знайдеться їх справжня дочка, намагається робити вигляд, що нічого не відбувається, Джансі за допомогою Озана з’ясовує ким є її справжня мати.

Гульсерен дізналася, що Джансі є її справжньою дочкою. Не всякому в житті випадає прожити таку травму. Тепер вона переживає не тільки про те, що може втратити ту, яку вважала дочкою і ростила всі ці роки, а ще й тому як змінилося життя у тієї, хто насправді є її дочкою.

3 серія “Уламки щастя” опис

Джихан і Ділар з’ясовують стосунки, травма отримана після викриття правди зруйнує сім’ю вщент. Джихан і Ділар під впливом всього навколо почнуть з’ясовувати стосунки.
Хазал увійде в кураж заможного життя. Хазал, яку матір виростила, працюючи офіціанткою і прибиральницею, дізнавшись про помилку в пологовому будинку швидко знайде справжніх батьків. Гюльсерен налагодить контакт з Джансі. Гюльсерен з одного боку боїться втратити ту, яку виростила, а з іншого боку ту, яку народила. Джихана і Гюльсерен почне тягнути один до одного.

4 серія “Уламки щастя” опис
Гюльсерен зажадає пояснень через те, що Діляра не попередивши нікого забрала Хазал зі школи. Гюльсерен виведе з себе те, що вона відвезла її за покупками. Щоб вимагати пояснень від Діляри, опинившись у двері родини Гюльпнар, Гюльсерен кине виклик всім, в тому числі і Джихану.
Переповнений терпінням Джихан, після останнього проступку дружини, вирішить остаточно розлучитися з Ділярою. Джихан готовий заплатити будь-яку ціну, але це не так просто, як він думав. Поява його батька Рахмі після стількох років, не обрадувала його. Рахмі щоб бути проти сина, буде на боці Діляри. Їх мета відібрати Хазал у Гюльсерен. Альпер, який хотів стати партнером з Джиханом в новому проекті, прийме ризиковане рішення. Через все це Джансі дуже нещасна. Хазал, яка мріяла про багатство, дуже рада, що близька до нього. Хазал, яка прийняла рішення піти в сім’ю Гюльпнар зіграє в погану гру і всі будуть в шоці. З іншого боку угода, яка зробить Керіман заради Хазал (а точніше грошей), здивує всіх.

4 серія “Уламки щастя” опис

Діляра, яка почула про трагедію, яку пережила Хазал, побіжить до лікарні, але побачене нею там Ділярі не сподобається.

Джихан, у якого стосунки з Ділярою зіпсовані, вирішує розлучитися з будинком, але це буде не так просто.
Гульсерен, яка думає, що любов між нею і Джиханом неможлива, все-таки ще раз скаже Джихану, що хоче зустрітися з ним.

А Джансу приходить до своєї мами Гульсерен на візит і тут зустрічається вперше з Хазал.

Через примхи Хазал, яких з часом стає більше, реакція Гульсерен всіх призводить в шок.
Діляра, яка почула плітки про те, що Хазал законна дочка Джихана, щоб довести, що вона не обдурена жінка, зробить такий крок, якого ніхто не чекав.

6 серія “Уламки щастя” опис

Після приїзду Діляри з пропозицією “Ми з Джиханом подумали і вирішили вас запросити додому. Нехай прийде і Хазал, буде і Джансі, поговоримо всі разом” обставини зміняться.
Гюльсерен схвалює слова Діляри, думаючи що правильне рішення обговорити все мирним шляхом, і прийде в віллу разом з Керіманом і Хазал.
Після запитання Хазал про свою майбутню кімнату, Гульсерен і Джансі дуже засмучуються. Джихан, що залишився між дружиною і жінкою, яка виховала його дочку, переживе дуже важкі моменти.
Хазал після після побачених речей в кімнаті Джансу перегинає палицю, думаючи про свою майбутню кімнату. Джансі доведеться ставитися до неї більш жорсткіше, кажучи важкі слова.
Керіман думає що їй дано шанс на багатство, і робить все можливе, щоб отримати гроші.
У будинку Діляри всіх чекає несподівана бомба! Гульсерен зі свій недбалістю змінить всі обставини. Те, що сталося шокує і Діляру. Після цього вечора, все погіршиться і відносини зміняться не в ту сторону.

7 серія “Уламки щастя” опис

Відносини між Джиханом і Ділярою ускладнюються.
Всіх-Джансі, Хазал, Джихан, Гульсерен- шокував вчинок Рахмі, коли він оголосив усім про те, що знайшов кольє Гульсерен в кишені Джихана. Гульсерен усвідомлює, що вона була запрошена в будинок заради приниження перед дітьми, і залишає віллу зі словами – “Життя не справедлива Діляра, я не в силі протистояти вам!”. Після цієї події, ситуація ускладнюється, відносини між Ділярою і Джиханом погіршуються. Після планів свого батька і дружини, Джихану залишається прийняти жорсткі рішення. Він протистоїть Ділярі, і зробить все можливе, щоб розлучитися з нею, відмовившись від своїх грошей.
Діляра вважає що в усьому винна Гульсерен. Тепер вона будує свої нові плани, і переходить на дії.
Гульсерен втратить надію. З одного боку вечеря в віллі, з іншого боку слова Керіман і Хазал … Але вона не знає хто її чекає в лікарні, коли відкриє очі …

8 серія “Уламки щастя” опис

Джихан наполягає на розлученні з Ділярою. Діляра згодна на це з однією умовою і каже Джихану: “Джансу і Хазал будуть жити зі мною. А Гюльсерен ні в якому разі не зможе бачитися з Джансу і Хазал”
Гюльсерен починає діяти намагаючись очистити себе від наклепу і намагаючись повернути назад Хазал, яка переїхала жити в особняк. Але Хазал зовсім і не думає повертатися до Гюльсерен, яку вона позаочі називає “та жінка”.
Всі плани Діляри терплять крах.
Хазал плює на всі правила встановлені в особняку. Вона виводить Діляру з себе своєю жадібністю, грубістю і розпещеністю. Але Діляра розуміє, що повинна терпіти все це, поки не досягне своєї мети.
Коли, здавалося б, все це вже позаду, новина в газетах перевертає все з ніг на голову. Разом з цими новинами руйнуються і плани Діляри. При підтримці пана Рахмі, який намагається всіма правдами і неправдами залишитися в особняку, Діляра йде на відчайдушний крок. Але і тут все виходить з під контролю. Коли Озан при камерах називає Гюльсерен “утриманкою сім’ї” відбувається справжній скандал. Джансі, не витримавши подій останніх днів приймає важке рішення, яке всіх шалено налякає.

9 серія “Уламки щастя” опис

Джихан і Діляра знайдуть свою дочку зовсім в несподіваному для них місці. Але дехто перейшов до дії заздалегідь. Діляра, почувши питання Джансі до Гюльсерен “можна пожити у тебе?” буде в шоці. У цей час Хазал вже розробляє нові методи для зміцнення свого місця в будинку.

Рахмі рішуче налаштований тримати Гюльсерен і Джихана подалі один від одного. Запропонувавши новий план Ділярі і отримавши згоду, він запропонує Гюльсерен зустрітися, а та погодиться. Керіман теж не сидить склавши руки, у неї ще є незакриті рахунки з Гюльсерен.

10 серія “Уламки щастя” опис

Діляра знайомить свою дочку Хазал зі своїми друзями. У той час, як Діляра не знає що робити з невдалим записом з касет, Рахмі бий переходить до дії з новим планом. Діляра і Джихан йдуть до суду у справі розлучення. Діляра рішуча в розлученні.
Гюльсерен і Джансі насолоджуються проведенням разом часу, як мама і дочка. “Крім нянь, ти перша хто розчісував мені волосся”. Ці слова Джансі ранять серце Гюльсерен.
Чоловік Гюльсерен Озкан повертається з Німеччини! Джихан дізнається про те, що новину по газетам поширив Альпер і розсердившись йде в його будинок. Озкан повертається з Німеччини, нікому не повідомивши про це.

11 серія “Уламки щастя” опис

Хазал переживає через запрошених без дозволу друзів. Рахмі і Діляра переживають через те що Озкан крутиться поруч з Хазал.
Вони приходять в будинок Озкана, щоб зробити останнє попередження, але Озкан прагне до здійснення своїх планів. Велика таємниця прихована від усіх Ділярою і Альпером, розкривається. Незважаючи на шокуючі свідчення, Джихан змушений повірити почутому. Це останній шанс позбутися від Альпера
Хто вистрілив в Джихана? Гюльсерен змушена розповісти Джихану про повернення Озкана. Джихан і Гюльсерен домовляються зустрітися, але Альпер перешкоджає цьому.
В цей час з’являється Озкан, щоб поговорити з Джиханом. Розмова переходить в бійку, і в цей момент стріляють в Джихана.

12 серія “Уламки щастя” опис

У той час, як Джихан, поранений Альпером бореться за своє життя в лікарні Діляра вирішує, як реалізувати свої плани.
Для Гюльсерен було страшним ударом те, як вона дізналася, зі слів Озкана про поранення Джихана «Джихана Гюрпинара більше немає» …
У лікарні розбирання, поспішаючи до лікарні, в якій перебуває Джихан, Гюльсерен зустрічається з Ділярою. Діляра не дозволяє Гюльсерен побачити Джихана, виганяючи її з палати Джихана. І так засмучена тим, що відбувається, Гюльсерен буде просто повалена в шок, дізнавшись про дещо крім цього…
На цей раз, Альпер і Солмаз, які думали, що для них все позаду, будуть просто здивовані подіями.
Всі мешканці особняка будуть приголомшені від несподіваного вчинку Хазал.

13 серія “Уламки щастя” опис

Джихан зводить рахунки з Озканом. Джансу зустрічається зі свої рідним батьком, коли Джихан дізнається про це, він приходить в безумство.
Озкан повертається до Гюльсерен, і хоче поговорити про Джансу з Джиханом, але не вдається.
У той час коли Джихан хотів зустрітися з Озканом, почалася бійка. Джихан вже зрозумів які плани були у Озкана. Хазал хочуть віддати. Діляра з Рахмі заплатили заставу за Озкана в Стамбулі, про що шкодують. Діляра просить Озкана триматися подалі від себе, а щоб повернути Хазал назад, робить пропозицію.
Рахмі і Керіман перемовляються щодо дітей, і вона вимагає 500 тисяч євро.
Діляра розпорядилася, що Гюльсерен тепер не буде працювати, а буде сидіти вдома. Гюльсерен не хоче йти до Озкана і їй нікуди йти, але іншого виходу немає.

14 серія “Уламки щастя” опис

Гюльсерен намагається вижити будь-якими способами, залишившись в будинку один на один з Озканом. Але зупинити Озкана неможливо. Єдиний порятунок для Гюльсерен- це зістрибнути з вікна … Озкан шкодує про скоєне, але все ж не може впоратися зі своєю злістю. Щоб провчити Джихана, якого він вважає виним всьому тому, що сталося, Озкан зіткнеться з проблемами. Альпер в комі. Якщо Альпер, який лежить в комі, відкриє очі і скаже про те, що винуватцем його стану є Рахмі, то і Джихана і Ділар чекатимуть проблеми. Брехня Хазал виходить назовні. Після сварки з Джансі, Хазал, яка зуміла заманити в будинку всіх на свій бік, зіткнеться з острахом, що Озан може розповісти всім правду. Все це змушує Ділар прийняти рішення: Хазал піде з особняка. Але Хазал не збирається повертатися до Гюльсерен, тому вона скористається своїм останнім козирем.

15 серія “Уламки щастя” опис

16 серія “Уламки щастя” опис

Діляра, випустивши Озкана з в’язниці, і уклавши з ним новий договір, досягає своєї мети. Тепер Діляра хоче завадити розлученню Гульсерен, і для цього вона вигадує новий план.

Джансі загрожує Хазал! У підсумку, Хазал вдалося піти в одну школу з Джансі, і вона в повному серйозі вирішена не залишати в спокої Джансі.

А на той момент, Джансі робить несподіваний крок, і повертається в особняк, погрожуючи при цьому Хазал, щоб вона пішла з цього будинку.

Настав день народження Озана. Діляра, оцінює цей вечір, де буде вся сім’я, як можливість показати тіло, і організовує для Озана сюрприз-день народження.

У ніч, коли Гульсерен виявляється одна вдома, Керіман, з великою брехнею, вдається увійти в будинок. А Гульсерен, запідозривши все це, каже, щоб Керіман йшла, але вона запізнилася, тому що, Озкан був уже в будинку …

17 серія “Уламки щастя” опис

18 серія “Уламки щастя” опис

Хазал, якій все ж вдається вибратися живою і неушкодженою з машини, в якій вона стала заручницею дощу з куль, стає свідком злочину і до того ж злочинці впізнали її.
Діляра не сидить без діла.

Джансі доведеться повернуться в особняк. Озкан, не стримався не єдина свого слова стає метою, як для Діляри так і для Джихана. Озкан, який хоче помститися Ділярі і Джихану, розповідає Джихану про те, що з в’язниці в Німеччині його визволила Діляра і Рахмі бей.

Джихан, який розуміє, що став жертвою зради сім’ї, приймає рішення про розлучення з Ділярою, а й у Діляри є великий сюрприз для Джихана.

19 серія “Уламки щастя” опис

Озан потрапляє у велику аварію на машині яку батько купив йому в подарунок на день народження. В цей же час Гюльсерен і Джансі потрапляють в халепу.

Гюльсерен, яка ніяк не може розлучитися з Озканом, яка пережила насильство і мало не покінчила собою, в цей раз за допомогою адвоката Йилдирима розлучається. Але все одно не може від нього позбутися. Тому що Діляра грає з вогнем!

Діляра, яка щоб помститися Джихану і Гюльсерен, найняла водієм Озкана. Джихан реагує на це дуже жорстко. Джихан, готовий втратити все заради Гюльсерен.

Після всього, що сталося, Хазал ще сильніше ревнує Джансі і піддає життя всім небезпекам.

20 серія “Уламки щастя” опис

Хазал яка приревнує до успіху Джансі, таємно підпалить клуб в якому проходив вечір. Є людина яка побачить її і він не може вирішити розповісти або не розповісти. Провина Хазал принесе велику шкоду і їй і оточуючим.

Рахмі зрозумів, що Джихан так і не охолов від Гюльсерен, поміняє тактику. Цього разу він хоче що б Гюльсерен відмовилася від Джихана. Джихан намагаючись допомогти своїй знайомій потрапить в пастку Рахмі Бея.

Діляра через шантаж Джихана піти з фірми – відбирає у Альпера довіреність. Альпер хоче завдати удару у відповідь, але побачивши новий козир у руках Рахмі бея здасться і звинувативши у всьому, що сталося свою дружину Солмаз, викине її з дому!

“Уламки щастя” опис серій 21-40

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар

 1. Анна

  А чому немає опису 1, 15 і 17-ї серій?

  Відповіcти
 2. Віка

  Знову довгий на 71 серію турецький серіал з двома сезонами. Ідея просто чудова – дуже сподобалась… Спочатку сподобалась… Далі – розчарування. Дуже затягнуто . Кому подобається пара Гюльсерен -Джихан, то мушу сказати – жінка помре (52 серія). Джихан закохається іще раз – як у старому доброму турецькому комерційному кіно. А, і так, третій сезон очевидно буде, бо кохану Джихана знову підстрелили. Відверто кажучи, я розчарована .

  Відповіcти
  1. Ольга

   Как Гюльсерен умрет, если в 121 серии у них ” ля Мур” и они собираются поженится. Я посмотрела последние серии что нашла в интернете,… Но это ещё не конец!

   Відповіcти
   1. Таня

    вона на своєму власному весілі помре

    Відповіcти
  2. Ханна

   Тут не має опису остальних серії

   Відповіcти
  3. Ірина

   А на якому сайті можна подивитися усі серії?

   Відповіcти
 3. таня

  Скажіть що буде з хазал і з ким залишеться кюльферен

  Відповіcти
 4. оля

  Підкажіть будь ласка коли можна буде подивитися 3 сезон?

  Відповіcти
 5. таня

  Я бачила останню серію. Не в стилі ні турецького ,ні мексиканського екшена. Капець.

  Відповіcти
  1. Евелінс

   А чим скінчиться?

   Відповіcти
 6. Галина

  чи виживе гюльферен після підстрелення на власному весіллі?

  Відповіcти
 7. Иван

  Де знімалася серія 22.12.16? Там де Джехан із свою коханою проводив час ресторан на воді

  Відповіcти
 8. Юля

  А 4 сезон буде?

  Відповіcти
 9. Ната

  А яка серія зараз іде на бігуді!?

  Відповіcти
 10. Юлія

  Яка серія йде на бігуді в 10.03.2019 ??

  Відповіcти