«Гюльчатай. Заради кохання» опис серій

Г

«Гюльчатай. Заради кохання» — продовження улюбленого серіалу «Гюльчатай» з улюбленими героями. Опис усіх серій “Гюльчатай. Заради кохання” ви можете прочитати в цій статті.

«Гюльчатай. Заради кохання» 1 серія опис

Пройшло кілька років з весілля героїв. Вітя і Гуля живуть душа в душу і виховують маленького Сашка. Їх щастя затьмарює лише відсутність спільних дітей.

Вітя працює рятувальником МНС і по роду служби нерідко їде у відрядження. Але відстань лише зміцнює почуття Гулі і Віті .
Паша одружений на Жанні , але їх життя, навпаки далеке від сімейної ідилії; і навіть маленька дочка Анюта не може привнести благополуччя в сім’ю.

Жанну цікавить лише “красиве життя”: елітна нерухомість, брендові речі і багаті друзі. Паша працює в великої фінансової компанії і стурбований кар’єрним ростом. Його мета – місце віце -президента. Єдина віддушина Паші – зустрічі з Сашком …

«Гюльчатай. Заради кохання» 2 серія опис

Саша і Сипса заблукали в лісі.
Всі сили кинуті на пошуки дітей, але безрезультатно. Начальник бригади МНС, важко поранений Михалич відмовляється від рятівної операції, щоб поступитися Віті вертолітом для пошуку.
Несподівано собака Амур приносить Гулі Сашин шарф. З’являється надія знайти малюків – і Паша, Гуля і батько Сипса негайно відправляються на пошуки, взявши Амура з собою .
Але незабаром Гуля з Пашею змушені зупинитися – Гуля відморозила ноги і фізично не може йти далі. Вони змушені залишитися в наметі…
Жанна підлаштовує своє знайомство з Ігорем – гендиректором компанії, де працює Паша …

«Гюльчатай. Заради кохання» 3 серія опис

Вітя з Гюльчатай дуже хочуть дітей, але завагітніти у Гулі ніяк не виходить. Вітя звертається за консультацією до лікаря.
Пашу дратують міщанські замашки Жанни і її поверхневі приятелі. Він все більше віддаляється від неї , скаржиться на дружину своєї матері і злиться на свій вибір.
Гуля працює в лікарні. Вона старанна і працелюбна, але стосунки у неї складаються не з усіма. Лікар Лебедєв невпинно прискіпується до героїні, і колега Анжела, затята націоналістка, теж не шанує Гулю.
Гуля важко переживає смерть її пацієнта Гоші, і зустрічається з його вагітної нареченою Настею. Однак розмова призводить до плачевних наслідків …

«Гюльчатай. Заради кохання» 4 серія опис

У Насті народжується дочка, недоношена , але життєздатна. Гуля рада, що дитину вдалося врятувати, але Настя абсолютно байдужа. Вона звинувачує себе у смерті Гоші.
Жанна після проведеної з Ігорем ночі повертається додому. Між подружжям відбувається скандал. Жанна звинувачує Наталю Карлівну в тому, що вона зводить Пашу з Гулей.
Батьки Гоші після похорону розмовляють з Гулей. Вони звинувачують Настю у смерті їхнього сина і не хочуть бачити ні її, ні дитини.
Вітя повертається додому з відрядження, пов’язаного з майбутнім захистом дисертації …

«Гюльчатай. Заради кохання» 5 серія опис

Гуля і Вітя вирішують удочерити дитину Насті. Мати Віті Галина Тимофіївна засмучена – вона впевнена , що свою дитину ніхто не замінить. Вітя повідомляє матері , що він безплідний.
Паша розповідає Гулі , що, можливо , він назавжди поїде працювати за кордон.
Томас знаходить спільну мову з Пашею і каже про своє ставлення до його матері. У пориві відвертості Паша зізнається йому в своїх почуттях до Гюльчатай . Незабаром Томас пропонує Наталії Карлівні виїхати з ним до Швейцарії.
Пашу призначають на посаду віце -президента компанії …

«Гюльчатай. Заради кохання» 6 серія опис

Батьки Гоші забирають Віку . Гуля переживає , але упокорюється і віддає їм коляску і дитячі речі.
Вітя повідомляє Гулі про своє безпліддя. Гуля засмучена , але готова завжди залишатися з ним.
Вітя успішно захищає дисертацію. Під час його доповіді Гулі дзвонить Паша і просить терміново приїхати до лікарні , де вона працює – туди з приступом привезли його дочка Аню. Жанна в цей час відключила телефон і віддається любовним утіхам з Ігорем.
Вітя розлючений, дізнавшись, що Гуля втекла з його захисту за дзвінком Павла …

«Гюльчатай. Заради кохання» 7 серія опис

Вітя, будучи в п’яному безпам’ятстві, проводить ніч з Іриною. На ранок він карає себе і категорично налаштований не продовжувати жодних стосунків з Іриною.
Гуля на свій страх і ризик підміняє Ані крапельниці, розуміючи, що антибіотики, призначені Лебедєвим, можуть погубити дівчинку. Анжела бачить це. Дівчинці вночі стає погано, і вона потрапляє до реанімації. Приїхала в лікарню Жанна у всьому звинувачує Гулю і погрожує подати до суду на лікарню. Незабаром діагноз Гюльчатай про лихоманку підтверджується аналізами …

«Гюльчатай. Заради кохання» 8 серія опис

Вітя, остаточно заплутавшись, вирішує разом з родиною виїхати на роботу до Пермі. Він приносить Ірині заяву про звільнення. Ірина, бажаючи бути з Віктором, загрожує розповісти Гулі про їх зв’язок .
Жанна змушена платити Лебедєву за мовчання. Вона просить грошей у матері Паші нібито на лікування Ані – і та дає необхідну суму. Але незабаром Наталія Карлівна дізнається, що ніякого дорогого лікування Ані не потрібно . Дізнавшись про вчинок Жанни, Паша приходить в сказ.
У лікарні він застає Жанну за передачею грошей Лебедєву …

«Гюльчатай. Заради кохання» 9 серія опис

Гуля , Паша і Саша приїжджають в Узбекистан . Сусіди дивуються, чому Гуля приїхала зі своїм ” колишнім “, і по кишлаку починають повзти плітки.
Гуля дізнається , що Рустам вийшов з в’язниці і став бізнесменом.
Вітя сильно переживає через що сталося. Від Жанни він з жахом дізнається , що Гуля поїхала з Пашею . Вітя вирішує повернути дружину в що б те не стало і збирається їхати за нею в Ташкент. Але в аеропорту його зупиняє терміновий виклик на роботу – на Кавказі землетрус і потрібна медична допомога …

«Гюльчатай. Заради кохання» 10 серія опис

Оджібек в лікарні. На щастя , криза минула , і він йде на поправку
Рустам наймає людину стежити за Гулей , і той викрадає у неї телефон.
Вітя по телефону просить вибачення у Гулі , говорить про свою любов і обіцяє приїхати відразу після відрядження . Гуля прощає його . Паша все це бачить і не може стримати злості. Гуля веде відверту розмову з Пашею , говорить про любов до Віті і про їх намір виїхати з сином до Пермі.
Паша , боячись розставання з сином , хитрістю відвозить його до Москви. Перед виходом з будинку маленький Саша на пам’ять вириває лист з фото з ​​паспорта Гулі …

«Гюльчатай. Заради кохання» 11 серія опис

Паша з Сашею живуть у Наталії Карлівни .
Гуля приходить в будинок до Хабілов . Це кокетлива молода жінка , захоплена розкішшю , модними курортами – словом , дуже нагадує за характером Жанну . Їй не до Гуліних проблем, і єдине, що важливо для неї – щоб гостя не заважала їх налагодженому порядку.
Господарем будинку та її чоловіком виявляється відомий скрипаль Акмал Ісмаїлов. Він зворушений красою і душевністю дівчини і обіцяє допомогти їй з паспортом.
Рустам приїжджає в будинок до Алішеру. Він як і раніше хоче помститися Гулі, але, на його жаль, дівчини вже немає в кишлаку і де вона – невідомо …

«Гюльчатай. Заради кохання» 12 серія опис

Акмал допомагає Гулі з паспортом. Між ними зав’язуються теплі, дружні стосунки. Гуля надихає Акмаєв і виводить із затяжної творчої кризи.
Але Хабілов не подобається зближення її чоловіка з молодою красунею, і вона не приховує своєї злості.
З Віктором відбувається нещастя: його придавила плита на місці завалу, і травми дуже серйозні. Галині Тимофіївні повідомляють зі штабу МНС, що її син загинув.
У Жанни виявляють злоякісну пухлину.
Рустам розуміє, що це Алішер і Джомалі сховали Гулю …

«Гюльчатай. Заради кохання» 13 серія опис

Ірина з травмами лежить в госпіталі.
У будинок Акмаєв приїжджає Рустам, змучений думками про зраду Гулі і одержимий бажанням поквитатися з нею. Він просить Хабілов віддати йому сховалася в будинку Гюльчатай. Але Рауф забороняє їй видавати дівчину. Хабіла змушена збрехати Рустаму, що Гулі в будинку вже немає.
Рауф обіцяє допомогти Гулі і сховати її від Рустама, а вона натомість повинна буде на деякий час залишитися в будинку, щоб надихати Акмаєв на творчі успіхи . У Гулі немає вибору, і вона погоджується.
Брат Гулі Нурік підслуховує розмову Абікяй і Джамили і дізнається, що Гюльчатай зовсім не поїхала до Москви, як йому сказали. Він вирішує врятувати Гулю від Рустама …

«Гюльчатай. Заради кохання» 14 серія опис

Паша повертається на роботу в свою компанію. Колеги раді його поверненню і квапляться ввести в курс справ.
Жанна зі сльозами підписує документи і відводить Аню в інтернат. Дівчинка в шоці від того, що відбувається .
Наталія Карлівна приходить в будинок Жанни і з жахом виявляє, що Жанна і Аня зникли. Паші ледве вдається додзвонитися до Жанни напередодні операції.
Паша забирає Аню з інтернату. Наталія Карлівна і Саша підтримують її. Пізніше Наталія Карлівна виявляє у сплячого Сашка Гуліну фотографію з паспорта і розуміє, чому Гуля не поспішає повернутися до сина ..

«Гюльчатай. Заради кохання» 15 серія опис

Щоб отримати шанс на одужання, Віті потрібна дорога операція. Галина Тимофіївна готова продати квартиру, але Вітя категорично проти – квартира потрібна і для матері, і для Гулі з сином. Тоді Ірина повідомляє Віті, що Гуля кинула його і поїхала з Пашею. Вітя в шоці, але відкидає пропозицію Ірини “почати з нею нове життя”.
У сім’ї Акмаєв намічається криза. Скрипаль мріє навчати дітей, а його дружина думає тільки про турне, знайомства і фінансовий успіх. Нерозуміння між подружжям день від дня міцніє. Чаша терпіння Акмаєв переповнюється, коли він дізнається, що Гуля була захована в їх будинку від Рустама , і тепер Хабіла продала дівчину …

«Гюльчатай. Заради кохання» 16 серія опис

Мати Віті намагається продати квартиру, щоб виручити гроші на операцію для сина, але безуспішно.
Вийшовши з лікарні, Гуля на деякий час на прохання дітей залишається в будинку з Пашею. Незабаром вона має намір виїхати до Пермі з сином і Галиною Тимофіївною – так хотів Вітя. Вона просить Пашу дізнатися, де похований Вітя. Тим часом, Паша не втрачає надії на їх спільне щастя з Гулей і робить все, щоб дівчина залишилася з ним.
Паша зустрічається з Галиною Тимофіївною і дізнається, що Вітя живий, але паралізований, і потрібні гроші на операцію. Паша зізнається, що Гуля не зраджувала Вітю, і в усьому винен лише він один. З почуття провини і пристрасті до Гулі, Паша пропонує угоду …

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар