«Гра престолів» 2 сезон опис

Г

Гра престолів” опис 2 сезону ви можете прочитати в цій статті, а також можете згадати про події 1 сезону “Гра престолів”.

Опис “Ігри престолів” 2 сезон

1 серія “Гра престолів 2” опис

Північ пам’ятає “The North Remembers”

У Королівській Гавані король Джоффрі і Санса Старк спостерігають за поєдинками лицарів. Прибувший до столиці Тіріон приходе на засідання Малої ради і домовляється зі своєю сестрою, королевою Серсеєю. У Вінтерфеллі Бран Старк виконує обов’язки лорда. Дейенеріс і її супутники рухаються через червону пустелю. Експедиція Нічного Дозору зупиняється в садибі хитрого здичавілого Крастера. На Драконім Камені жриця Мелісандра спалює статуї Сімох богів, проголошуючи Станніса Баратеона обранцем Владики Світла. Пізніше в залі замку Станніс диктує лист, що оголошує дітей Серсеї бастардами; мейстер Крессен намагається отруїти Мелісандру, але тільки вмирає сам. Робб Старк розмовляє з полоненим Джеймі Ланністером. У Королівській Гавані Петир Бейлиш безуспішно намагається шантажувати Серсею. Робб відправляє до столиці посланника зі свідомо неприйнятними умовами миру, погоджується відправити Теона Грейджоя до батька, а Кейтілін Старк – до самопроголошеного короля Ренлі для переговорів про союз. Джоффрі, інформований про лист Станніса, відкрито конфліктує з матір’ю. Янос Слінт та інші стражники нишпорять по столиці, хапають і вбивають незаконнонароджених дітей Роберта Баратеона.

2 серія “Гра престолів 2” опис

Нічні землі “The Night Lands”

На привалі Ар’я спілкується з іншими рекрутами Нічного Дозору. Тіріон розмовляє з Серсеєю про владу і недавніх вбивствах дітей. За Стіною Сем знайомиться з однієї з дочок Крастера, вагітній Ліллі, яка боїться за свою майбутню дитину і просить дозорних забрати її з собою. У червоних пустках кінь Ракхаро повертається до Дейнеріс з відрубаною головою господаря в сідельній сумці. Теон Грейджой прибуває на рідні Залізні Острови, але отримує там зовсім не такий прийом, як він очікував. Давос Сіворт вмовляє пірата Салладора Саана приєднатися до Станніса. Мелісандра вступає в зв’язок зі Станнісом. За Стіною Джон стежить за Крастером, несучого іншу дитину в ліс, і бачить, як немовля забирає один з білих ходоків.

3 серія “Гра престолів 2” опис

Що мертво, померти не може “What Is Dead May Never Die”

Крастер повертає побитого Джона дозорним; Сем дарує Ліллі – дочки Крастера – наперсток своєї матері. Бран розмовляє з Мейстер Лювін про магію. Кейтілін Старк прибуває на турнір в таборі Ренлі Баратеона. У Пайку Грейджої будують плани нападу на беззахисний Північ. У Королівській Гавані Тіріон перевіряє на лояльність членів Малої ради, для чого повідомляє Мейстеру Піцелю, Варісу і лорду Бейліш різні версії своїх планів. Зрозумівши, хто є хто, він відправляє Піцеля в темницю, а Бейліш відсилає на переговори з Ренлі. У таборі Ренлі Лорас і Маргеріт Тіреллі переконують свого короля нарешті зайнятися любов’ю з Маргеріт, до якої він не відчуває ніякого інтересу. Теон Грейджой пише листа Роббу, але потім спалює послання і приймає хрещення морською водою як істинного Грейджоя. Що теж є відходом від оригіналу. Йорен розповідає Ар’ї історію своєї помсти. На місце ночівлі дозорних нападає ланністерскій загін. Йорен гине, а Ар’я, Джендрі та інші опиняються в полоні.

4 серія “Гра престолів 2” опис

Кістяний Сад “Garden of bones”

Робб Старк атакує табір Ланністерів і здобуває перемогу; обходячи поеі бою, він знайомиться з дівчиною на ім’я Таліса. Джоффрі знущається над Санса; Тіріон рятує дівчину і надсилає в спальню до короля двох повій, проте Джоффрі наказує одній з них забити другу до смерті. У таборі Ренлі Петир Бейлиш розмовляє з Ренлі, Маргеріт Тіреллі і Кейтілін Старк. Полонених Ар’ю, Джендрі та інших приводять в зруйнований замок Харренхолл і тільки поява Тайвіна Ланністера рятує їх від тортур та смерті. Станніс і Ренлі Баратеони проводять переговори один з одним, де кожен вимагає від іншого схилити перед ним коліно. Дейєнеріс Таргарієн прибуває до воріт міста Кварта, де Тринадцять старійшин впускають Кхалісі і її супутників під відповідальність одного з них, Ксара Ксоана Даксоса. Тіріон залякує Лансель Ланністера. Станніс Баратеон наказує Давосу Сіворту відвезти Мелісандру до табору Ренлі, де вона породжує на світ чаклунську тінь.

5 серія “Гра престолів 2” опис

Привид Харренхола “The Ghost of Harrenhal”

Тінь вбиває Ренлі, і Кейтілін з Брієнною змушені тікати. Всі прапороносці Ренлі, крім Тіреллов, схиляються перед Станнісом. Давос вмовляє Станніса не брати Мелісандру з собою в прийдешню битву. У Королівській Гавані Тіріон дізнається, що алхіміки за наказом Серсеї готують дикий вогонь. На Залізних Островах Теон знайомиться зі своєю новою командою. На Кулаку Перших Людей зустрічаються загони Нічного Дозору, Джон просить Куорене Полурукого взяти його з собою. В Кварта Дейєнеріс Таргарієн знайомиться з магом Піатом Преєм, а Ксаро Ксоан Даксос пропонує їй вийти за нього заміж. Бран Старк розповідає Оші про віщий сон. В Харренхоллі Ар’я прислуговує Тайвіну на військовій раді; пізніше Якен Хгар обіцяє їй вбити трьох людей за її вибором, і Ар’я вибирає ката Лоскотуна.

6 серія “Гра престолів 2” орис

Старі Боги і Нові “The Old Gods and the New”

Теон зі своїми людьми вривається в Вінтерфелл, змушує Брана здати замок і страчує Родрік Касселя. За Стіною Куорен Полурукий і його люди знаходять і знищують групу розвідників-здичавілих; здичавіла Ігрітт тікає від Джона Сноу. Джон знову ловить її, але при цьому відбивається від загону і залишається ночувати в горах разом зі своєю полонянкою. У Королівській Гавані відбувається бунт, королю Джоффрі дивом вдається піти від розлюченого натовпу, а Сандор Кліган рятує Сансу Старк від гвалтівників. Робб знову зустрічає Талісу в своєму таборі; Кейтілін застерігає сина від любовних інтрижок. В Харренхоллі Ар’я краде лист з інформацією про військові дії. Коли Сір Аморі Лорх відбирає у неї цей лист, Ар’я змушує Якена Хгара вбити Лорха. У Вінтерфеллі Оша допомагає Брану втекти. В Кварта Дейенеріс безуспішно намагається переконати короля спецій дати їй кораблі. Після повернення до палацу Ксаро Ксоана Даксоса Дейенеріс виявляє, що її стража перебита, а дракони викрадені.

7 серія “Гра престолів 2” опис

Людина без Честі “A Man without Honor”

Теон Грейджой виявляє зникнення Брана і Рікона Старков і відправляється в погоню за ними. За Стіною Ігрітт піддає Джона Сноу глузуванням, намагається його спокусити і нарешті збігає. Погнавшись за нею, Джон потрапляє в руки здичавілих. В Харренхоллі Тайвін розмовляє з Ар’єю. В Кварта Дейенеріс не знає, до чиєї допомоги вдатися в пошуках драконів. Ксаро Ксоан Даксос і Піат Прей влаштовують переворот, убивши інших правителів міста; Піат Прей пропонує Дейенеріс возз’єднатися зі своїми драконами в Будинку Безсмертних. У Королівській Гавані Санса виявляє у себе першу менструацію. Серсея розмовляє з нею про материнство і про свої власні пологи; пізніше Серсея і Тіріон розмірковують, як приборкати Джоффрі. Робб Старк піддається проханням Таліси і їде в замок Крег. Джеймі Ланністер вбиває посадженого в одну клітку з ним Елтона Ланністера, а також і тюремника – Торрхена Карстарка; проте його втеча виявляється невдалою. Теон повертається в Вінтерфелл з двома спаленими дитячими трупами і прилюдно вішає їх над воротами.

8 серія “Гра престолів 2” опис

Принц Вінтерфелла “The Prince of Winterfell”

Яра Грейджой з невеликим загоном прибуває в Вінтерфелл і переконує Теона покинути замок. За Стіною Ігрітт з полоненим Джоном приєднується до загону Гримучої Сорочки; виявляється, що Куорен Полурукий теж потрапив до них у руки. У столиці Тіріон, Брон і Варіс будують плани оборони. Серсея вважає, що Тіріон хоче смерті Джоффрі, і бере в заручниці повію, яку вважає коханкою Тіріона, проте це Роз, а не Шая. Робб Старк дізнається, що його мати Кейтілін відпустила Джеймі Ланністера, і наказує взяти її під варту. Таліса відвідує Робба в шатрі, і вони займаються любов’ю. Брієнна з Джеймі йдуть від погоні по річці. В Кварта Дейенеріс приймає рішення відправитися в Будинок Безсмертних, що б її там не чекало. В Вінтерфеллі мейстер Лювін виявляє, що Оша, Бран, Рікон і Ходор ховаються в крипті під замком.

9 серія “Гра престолів 2” опис

Черноводна “Blackwater”

Флот Станніса наближається до Королівської Гавані. У місті Тіріон проводить вечір з Шаєю, мейстер Піцель дає Серсеї пляшечку з отрутою, Сандор Кліган приходе на бенкет до Брона та інших солдат. Тривожний набат змушує захисників столиці вийти на стіни. Для флоту Станніса заготовлена пастка: корабель, навантажений диким вогнем. Брон підпалює субстанцію запаленою стрілою, і кораблі Станніса охоплює полум’я, Давос падає в море. Станніс зі своїми людьми висаджується на берег і починає штурмувати ворота і стіни. У Червоному Замку Серсея п’є разом з Санса та іншими благородними дамами; вона наказує повернути Джоффрі в замок. Сандор Кліган очолює вилазки, але вогонь лякає його, і він дезертує. Перш ніж покинути місто, він відвідує покої Санса. Тіріону доводиться очолити вилазку самому; Сір Мендон Мур намагається його вбити. Серсея розповідає своєму синові Томмену казку, маючи намір отруїти його. Битва майже програна, але з’являється підкріплення – кіннота з Тайвін Ланністер і Лорас Тіреллі на чолі, яка відкидає Станніса від стін.

10 серія “Гра престолів 2” опис

Валар Моргуліс “Valar Morghulis”

У Королівській Гавані король Джоффрі нагороджує переможців і погоджується одружитися на Маргеріт Тіреллі замість Санса Старк. Тіріон оговтується від ран, його відвідують Варіс і Шая. Брієнна і Джеймі зустрічають солдат-сіверян, які впізнають Джеймі, і Брієнна вбиває їх. Кейтілін намагається відмовити Робба від відносин з Талісою, але той все одно таємно вінчається з коханою. На Драконім Камені Станніс звинувачує Мелісандру у своїй поразці, але не може вбити її. В оточеному Вінтерфеллі мейстер Лювін пропонує Теону бігти. Теон вимовляє перед своїми людьми палку промову, але ті оглушують його і відводять пов’язаним. Оша, Бран, Рікон і Ходор йдуть зі спаленого Вінтерфелла на північ. В Кварта Дейенеріс, Джорах Мормонт і Коварро відправляються в Будинок Безсмертних, де у Дейенеріс було видіння: Залізний Трон і Дрого з дитиною на руках. Вона долає спокусу і за допомогою драконів спалює Піата Прея, а його спільника Ксаро Ксоана Даксоса замикає у власній скарбниці. Ар’я останній раз зустрічається з Якеном Хгаром, який змінює обличчя. Джон Сноу вбиває Куорена в поєдинку і приєднується до здичавілих. У Кулака Перших Людей Сем, Грен та Скорботний Едд чують три сигналу роги; Сем не встигає за товаришами і залишається перед наступаючою армією мерців, відомими білими ходоками.

«Гра престолів» 3 сезон опис

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар